Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezentdlalove

Książki na Walentynki dla chłopaka lub dziewczyny

Polecane posty

Gość prezentdlalove

Książka to najlepszy pomysł na prezent. Szczególnie, jeśli jest czytana przez miliony ludzi na świecie i każdy ocenia ją na 5 gwiazdek. Tutaj znajdziecie sprawdzone tytuły: http://matrony.pl/pozeracze-jesiennych-wieczorow-czyli-ksiazki-w-ktorych-sie-zakochasz/ i TUTAJ kolejne fajne. Ja mojemu tacie kupiłam książe o Musku. Jets mega!!1 http://matrony.pl/ksiazki-pod-choinke-dla-siostry-meza-babci-przyjaciolki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RUDA1978
Dość interesująca lekturka, ja również polecę swoją :) Myślę, ze książki Marty w. Staniszewskiej będą doskonałym prezentem dla zaczytanych w romansach z dreszczykiem kobietach. Ponadto bardzo fajna książka idealna dla kobiety na walentynki "Moje życie bez ciebie" Wysocka-Kalkowska Anna i tytuł by pasował polecam - warto się zainteresować a dla facet hm..... lubi facet humor i chce się pośmiać - to polecam książki pełne humoru przykład Janek herbu pół krowy - Michała Krupy - trudno dać facetowi o miłości romanse jeśli interesuje przykładowo historia to coś w tej tematyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i ok, ale dla mnie to taki przeżytek ta książka. Można ją kupić za drobną kasę, nic wyjątkowego, bo jest na każdym kroku. Sama zamawiałam obraz na płótnie od DCN Gallery i myślę, że to jest prezent wyjątkowy i ponadczasowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i ok, ale dla mnie to taki przeżytek ta książka. Można ją kupić za drobną kasę, nic wyjątkowego, bo jest na każdym kroku. Sama zamawiałam obraz na płótnie od DCN Gallery i myślę, że to jest prezent wyjątkowy i ponadczasowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno "Sztuka Kochania" od Wisłockiej, to chyba wszyscy znają, nawet z TV, bo film na tej podstawie nakręcono. To jest fajnie przecenione w księgarni Livro. Z ciekawych tytułów polecam jeszcze "Zanim się pojawiłeś" od Moyes Yoyo. Tutaj podobnie sensowna cena i przyjemnie wciągająca książka. Ale to zawsze jest zależne od preferowanej tematyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×