Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
TUŚKA

Literatura w spódnicy

Polecane posty

Dziewczyny, czy znalazłyście dziś w kioskach pierwszą książkę z tej serii???? Miał być "Dziennik Brigide Jones". Kiedyś czytałam, spodobało mi się i chciałam teraz kupić, skoro jest za 9,90. A tu nie ma nigdzie. Obeszłam 3 kioski. :( Ktoś to znalazł???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupująca zwykle
Skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Wy interesujecie się tylko Barem????? Bo z ostatnich topików wynika, że nic innego Was nie interesuje. A książki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ogladam BARu
a "Dziennik Bridget Jones" jest świetny! Polecam wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonkas
Hejka :) Ja co prawda jestem z Wrocławia, ale kupiłam dziś w empiku. Nie wiem, jak to jest z kioskami, bo się potem już nie rozglądałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam bez problemu w malutkim kiosku w Gdańsku. ale polecam szukać w dużych kioskach, Empikach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie: co jest teraz w kiosku z tej serii i czy warte zachodu. bardziej ambitne czy lajtowe jak dziennik bridget? A jesli lajtowe to czy chociaż śmieszne> KTO WIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiecie czy można sobie zaprenumerować tą serię??? Znacie jakieś stronki, gdzie można to zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche odbiegnę od tematu. Wiecie może jakie wydawnictwo wydaję serie dla kobiet: Serię ze słonecznikiem i Serię Pi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa_
Przeczytał już ktoś "Seks w wielkim mieście"? Warto kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupił juz ktoś \"Seks w wielkim mieście\"? Warto? Widziałam serial, czy to jest opisany tylko 1 odcinek ? Prosze o opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie rozczarowalm po ksiazce \'seks....\' jesli opisany jest odcinek to ja go akurat nie widzialm.ksiazka opowiada o seksie w NYC a bohaterki serialu pojawiaj sie sporadycznie s sumie jak ktos mysli ze ksiazka jest o nich to sie zawiedzie tak jak ja ale 10 zl to nie wygorowana cena:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie rozczarowalm po ksiazce \'seks....\' jesli opisany jest odcinek to ja go akurat nie widzialm.ksiazka opowiada o seksie w NYC a bohaterki serialu pojawiaj sie sporadycznie s sumie jak ktos mysli ze ksiazka jest o nich to sie zawiedzie tak jak ja ale 10 zl to nie wygorowana cena:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HALO HALO
PILISSS powiedzcie co jest teraz z tej serii??? dzis czy za tydzien???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jest Chmielewska,,Książka poniekąd kucharska\'\' -zaczełam czytac , ale ubaw:)) jak to u Chmielewskiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za-ra-za
O czym jest ta książka poniekąd kucharska ??? Tak w skrócie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"...Niech się nikt nie spodziewa rzetelnych, porządnych przepisów ani też informacji, jak się, na przykład, piecze chleb. Nikt mnie nigdy nie uczył gotować. Nie spędzam połowy życia w kuchni, nie mam na to czasu. Mam wyłącznie doświadczenia własne i cudze oraz jakieś coś tam w genach, bo moja matka gotowała znakomicie.\" /Fragment ze wstępu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Millenka
Ja tez czytam wlasnie "Ksiazke ponieakd kucharska" rzeczywiscie ubaw na maxa! A wiecie moze co bedzie w wten piatek? A co w nastepny, bo nie moge nigdzie znalezc informacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Millenka
Napisalam zle adres e maila wyzej! :P Ale czekam na odpowiedzmi w zwiazku z tym co bedzie w ten piatek a co w nastepny! Pozdrawiam! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co widzialam w reklamie w tv teraz ma byc dziennik bridget jones- w pogoni za rozumem.tylko to nie bedzie tenpiatek jutro, tylko za tydzien bo ta seria ukazuje sie co 2 tygodnie.pozniej beda chyba smazone zielone pomidory albo niania w nowym jorku, nie jestem pewna,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×