Odpowiedz na ten temat

Najbardziej wzruszający film

• smutasek- 2005.05.06 [17:01]
    Może się to wydać głupie, ale kiedy mam tzw.doła(jak dziś), lubię sobie obejrzeć jakiś wzruszający film i troche sobie popłakać...To działa jak...oczyszczenie!Od razu mi lepiej. W związku z tym prośba, byście napisali mi ,jaki film wzruszył Was najbardziej. Tylko proszę, nie piszcie, że "Titanic"usmiech.gif Z góry dziękuję. Pozdrawiam.
  • demi-vierge 2005.05.06 [17:05]
    Trudno powiedzieć który wzruszył mnie najbardziej, ale płakałam na \"Wichrowe Wzgórza\". Tym razem zarówno książka, jak i film świetne.

Jak jakiś sobie przypomnę to na pewno napiszę.
    pro et contra
  • Alicja24 2005.05.06 [17:05]
    A może być bajka? Bo ja strasznie płakałam na "Królu Lwie".
  • beznadziejna 2005.05.06 [17:11]
    Zielona mila na tym filmie dostałąm histerii i nie mogłam sie przez godzine uspokoić i nikt nie umiałą spowodowac zebym przestała płakać
    'NIE NALEŻY PŁAKAĆ ZE MINĘŁO,LECZ CIESZYC SIE TYM,ZE BYŁO..."
  • zodica 2005.05.06 [17:15]
    \"Coyote ugly\" w tłumaczeniu na polski \"wygrane marzenia\"... film który oglądam zawsze kiedy jest mi źle... jest poprostu rewelacyjny... naprawde polecam...
    Dnia 02.04.2005 anioły chwyciły w dłonie młoty i kilofy... do Bram Niebios jeszcze niegdy nie wchodził ktoś tak "Wielki"...
  • zodica 2005.05.06 [17:15]
    \"Coyote ugly\" w tłumaczeniu na polski \"wygrane marzenia\"... film który oglądam zawsze kiedy jest mi źle... jest poprostu rewelacyjny... naprawde polecam...
    Dnia 02.04.2005 anioły chwyciły w dłonie młoty i kilofy... do Bram Niebios jeszcze niegdy nie wchodził ktoś tak "Wielki"...
  • demi-vierge 2005.05.06 [17:25]
    Ryczałam jak bóbr również na \"Zostawić Las vegas\", piękny film. No i \"Filadelfia\" (nawet jak słyszę piosenkę to łzy mi się cisną).
    pro et contra
  • zgrzewi 2005.05.06 [17:33]
    wg mnie \"Zielona mila\" usmiech.gif
  • anjaster 2005.05.06 [17:34]
    zgodzę się z koleżanką "Miasto Aniołów", za każdym razem płaczę jak bóbr usmiech.gif
  • anjaster 2005.05.06 [17:37]
    polecam też Sweet November, bardzo wzruszający...
  • cari100 2005.05.06 [18:07]
    pamiętam jak bardzo mnie wzruszył -zgodnie z obietnicą-
    Ciągle zaczynam od nowa choć czasem w drodze upadam
  • korys 2005.05.06 [19:03]
    a mnie to wzruszyl Braveheart... no i pare innych, ale nie plakalem jezyk.gif
  • wysoki robaczek 2005.05.06 [21:44]
    ja polecam wam zdeycdowanie:
    \"miedzy pieklem a niebem\" - niesamowita fabuła, warsztat robina oraz koncepcja
    \"pozory i złudzenia\" francuski ciekawy i niesamowity, zaskakujacy
    \"porozmawiaj z nia\" almodovara to jest dopiero majstersztyk!!!
    \"HERO\" chinska super produkcja.....ale czy do plakania do wątpie.

w razie klopotow z dostaniem filmu prosze o kontakt /to nie reklama!!/

moze doczekam sie jakis innych tytułów na tym temacie? jak oceniacie te filmy co sam podalem?
    pozdr maniaczki i maniakow.
    maniak przemek

mądry wie co mówi, głupi mówi co wie. GG 2578722
  • happy anIaL 2005.05.06 [22:35]
    A ja to sie wzruszylam na Titanicu. Powaznie lubie ten film. I jeszcze Leon Zawodowiec.. Slicnosci oczko.gif Ide spac! Dobranoc
  • najbardziej plakalam 2005.05.07 [01:06]
    na "matrixie revolutions"

• Jeden z filmow Kieslowskiego 2005.05.07 [01:58]
    Jeden z dekalogu.
  • ja rowniez 2005.05.07 [02:04]
    ja tez plakałam gdy oglądałam szkołę uczuc. Piękny film. Szkoda, że takich facetów nie ma smutas.gif
  • staś 2005.05.07 [02:07]
    "American History X" czyli "Więzień nienawiści"
  • lupka 2005.05.07 [09:31]
    a ja wyłam na \"List w butelce\" z Kevinem Costnerem. Piękny film. No i oczywiście na \"Joe Black\" z Bradem Pittem. Oba polecam gorąco.

• gangrena 2005.05.08 [16:25]
    no, już pare dobrych było wymienionych, np american history x czy Inwazja barbarzyńców.

Dodam jeszcze: zakazane piosenki, finding forrester, kiedy harry poznal sally, big fish- czyli- duza ryba, stowarzyszenie umarłych poetów, love acctually, o angiku który wszedl na wzgorze, lista schindlera....

sporo tego jest...
  • flecistka 2005.05.24 [18:55]
    Ja praktycznie nigdy sie nie wzruszam na filmach (no, chyba ze pokazuja umierajace dzieci...), ale niesamowicie poruszyla mnie "Frida". Kiedy ogladalam ja pierwszy raz w kinie i zobaczylam koncowe napisy, to doslownie nie moglam wstac z fotela. Nie plakalam. Po prostu nie moglam sie ruszyc. Ani oddychac.
  • Łukasz24 2005.05.24 [19:57]
    \"Ostatni Mohikanin\" - to już wiesz usmiech.gif
    \"Gladiator\"
    \"Braveheart\"
    \"Niewierna\"
    \"Angielski Pacjent\"
    \"Miasto Aniołów\"
    \"Dziewięć i pół tygodnia\"
    \"Bodyguard\"
    \"Pearl Harbour\"
    \"Listopad\"
    \"Joe Black\"
    \"Niemoralna propozycja\"
    \"Nagi instynkt\"
    \"Duch\"
    \"Światło w mroku\" Michael Douglas, Melanie Griffith
    \"Wichry namiętności\"
    \"Rozważna i Romantyczna\"
    \"Gorączka sobotniej nocy\"
    \"Milczenie owiec\"
    \"Miłość i wojna\" Sandra Bullock, Chris O\'Donnell
    \"Huzar na dachu\"
    \"Stygmaty\"
    \"Indiana Jones\" Wszystkie odcinki
    \"Batman\" Wszsytkie odcinki
    \"Pestka\"
    \"Jak narkotyk\"
    \"Trędowata\"
    \"Spaleni Słońcem\"
    \"Seksmisja\"
    \"Wichrowe Wzgórza\"
    Ł gg: 3806871
  • dkeudy 2005.05.24 [20:06]
    ja pierwszy raz rozpłakałam sie na La bambie - do tej pory nie lubie końcówki filmu, Dziewieć i pół tygodnia.
    Kiedyś był taki serial, nie wiem czy pamiętacie "Niebezpieczne ujęcia", na końcu kolejnego odcinka powiedzieli, że dedykują go jednemu z głównych bohaterów, który bardzo mi sie podobał, gdyż ten zginął podczas kręcenia zdjęć i zmienili na innego, wtedy przestałam oglądać ten serial, byłam bardzo rozgniewana. Pamiętacie może?
  • Sunlight 2005.05.24 [20:53]

Jesli chodzi o mnie, to bardzo czesto placze na filmach. Moj chlopak zawsze mowi, ze mi sie dziwi, ze lubie takie smutne filmy ogladac i psuc sobie humor. No, jakby tak o tym pomyslec, to rzeczywiscie troche to dziwne, ale to naprawde dziala jak jakies oczyszczenie (jak juz wspomniala autorka topiku). No i chyba te najsmutniejsze wlasnie filmy zwykle sa bardzo dobre i ambitne.

Na ktorych plakalam najbardziej? Hmm, chyba ne musze wspominac o \"Titanicu\"usmiech.gif Te najbardziej wzruszajace, ktore utkwily mi w pamieci to:
    \"Requiem dla snu\" (nie tylko plakalam, ale po prostu nie moglam dojsc do siebie przez dluzszy czas),
    \"Hair\" (moj ulubiony, jakze piekny musical),
    \"Zielona mila\" (plakalam jak bobr),
    \"Amadeusz\" (wzruszajace i ambitne arcydzielo Milosza Formana, ah!),
    \"Szeregowiec Ryan\",
    \"21 gramow\",
    \"Wrog u bram\",
    \"Gladiator\",
    \"Forrest Gump\"
    \"Blizej\" (nie plakalam, ale zrobil na mnie duze wrazenie, sklania do przemyslen i przygnebiajacych refleksji, hmm...)

Żyć to znaczy okazywać wdzięczność za słoneczny blask i miłość, za ciepło i czułość, których jest tak wiele w ludziach i rzeczach
  • aż żal się pożegnać 2005.05.24 [20:55]
    A JA PŁACZĘ TYLKO I WYŁĄCZNIE NA \"POŻEGNANIU Z AFRYKĄ\"
    one podobno zawsze wracają .....choć w innym futerku....
  • te filmy 2005.05.24 [21:17]
    na których mi się zdarzyło uronić mniej lub więcej łez to:

"Cienka czerwona linia"
    "Bloody Sunday"
    "Przełamując fale"
    "Tańcząc w ciemnościach"
    "Pianista"
    "Pasja"
    "Lilja 4-ever"
    "House of Sand and Fog"

smutas.gif

• rezolutna 2005.05.24 [21:39]
    rzadko płacze na filmach, ale pierwszy raz mi się zdarzyło na "mieście aniołów"usmiech.gif
    Potem był jeszcze "monster",
    a "requiem dla snu" to było coś dziwnego, nie płakałam, ale ten film mną wstrząsnął do głębi,
    no i jeszcze "przekleństwa niewinności" polecam ten film szczególnie, coś niesamowitego, naprawde!!
  • ssssssssssssssssssss 2005.05.24 [21:42]
    mowcie sobie co chcecie o titanicu, ale swego czasu byl to film o bardzo wysokim prestizu, jakosci, popularnosci itd., ja ogladalm trzy razy,za kazdym plakalam j ak zreszta wielu z was
    a z bajek---"krol lew"
  • ssssssssssssssssssss 2005.05.24 [21:45]
    mowcie sobie co chcecie o titanicu, ale swego czasu byl to film o bardzo wysokim prestizu, jakosci, popularnosci itd., ja ogladalm trzy razy,za kazdym plakalam j ak zreszta wielu z was
    a z bajek---"krol lew"
  • miluchA 2005.05.25 [18:10]
    za wszelka cene!
  • Katrina_15_Łódź 2005.06.05 [14:06]
    Ja sie poplakalam na "Zaklinaczu Koni"... Ale na "Matrix Rewolucje" i "Joe Blacku" wylam jak dziecko!! smutas.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...