Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MARKS21

Najlepsza książka do nauki angielskiego

Polecane posty

Gość MARKS21

Jak w temacie - szukam czegoś dla trochę bardziej zaawansowanych niż podstawa i w miarę przystępnej cenie. Najlepiej żeby do tego było cd. Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazik86
Ze swojej strony polecam Ci "Angielski dla średnio zaawansowanych" z wyd. Edgard. Jeśli chcesz poćwiczyć konwersację - "Angielski konwersacje dla początkujących i średnio zaawansowanych", a potem "Angielski konwersacje dla zaawansowanych". To dobre pomoce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miranda12
Kupowałam kiedyś książki na allegro - naprawdę różnie. Miałam zamiar wyjechać za granicę do pracy, a że mam już trochę lat, nie uczyłam się angielskiego w szkole. Postanowiłam więc z pomocą córki zacząć się uczyć samodzielnie. W nauce najbardziej pomogły mi książki z serii HELLO. Możesz je znaleźć tutaj: http://www.angielskihello.pl Sa przejrzyście napisane i choć obejmują większość podstawowych materiałów to zawierają mnóstwo zwrotów i słówek przydatnych w prawdziwym życiu, a nie abstrakcyjnych czasów, których Anglicy i tak nie używają. Przerobiłam całość i teraz jestem już w Anglii :) Masz od nich też CD, co BARDZO pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elcia4343
A co polecicie dla dorosłej osoby, która dopiero zaczyna się uczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika202020
a ja polecam stronę: http://czasy-angielskie.blogspot.com/ ćwiczymy tam czasy, wszystko opatrzone jest w przykłady i ćwiczenia, więc może się przydać zarówno tym, którzy chcą sobie tylko coś przypomnieć, jak i dla tych co chcą dopiero zacząć swoją przygodę z językiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trytan
Zadna ksiazka nie zastapi Ci dobrej szkoly jezykowej. Tego jestem pewien w stu procentach, a wystarczyl mi jedynie rok w jednej z krakowskich szkol o nazwie Lincoln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka4
www.angielskihello.pl bardzo mi się przydał. Dzieki z góry. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek009
Jak wyglądają te nagrania które sprzedają mam na myśli tutaj Eko Wyspa sklep, jak są tłumaczone, bo niektóre są takie ze nic nie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szynaa
nie ma dobrych książek, najlepsza jest nauka w dobrej, renomowanej szkole jak np TFLS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szynaa
Jak się uczyć to w dobrej szkole typu TFLS, przynajmniej cie nauczą czegoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rama Casto
Tytuł: Blondynka na językach - Angielski Brytyjski Autor: Beata Pawlikowska Wydawnictwo: G+J Gruner+Jahr Polska Rok wydania: 2011 Oprawa: miękka Objętość: 296 stron Wymiary: 14 x 18 cm ISBN: 978-83-62343-89-8 Cena rynkowa: 29,90 zł NASZA CENA: 12,49 zł tu: http://allegro.pl/listing/user.php?string=blondynka&us_id=26079086 opis: To nie jest podręcznik do nauki języka obcego. Jest to kurs rozmawiania w języku obcym. Uczy mówienia i rozumienia. Zero gramatyki, zero wykuwania słówek, zero odmian czasowników, które trzeba na pamięć wbić sobie do głowy."Blondynka na językach to kurs nauki języków obcych, oparty o zupełnie nową metodę uczenia. Powstała ona w oparciu o moje doświadczenia w nauce języków obcych. Bo pewnego dnia zorientowałam się, że języka obcego można się uczyć na zasadzie logicznej układanki. Standardowe kursy języków obcych bazują na wyjaśnianiu zasad gramatyki, podając uczniowi przykłady ich zastosowania. W moim kursie najważniejszym założeniem jest to, że języka obcego można się nauczyć instynktownie najpierw zapamiętać dane wyrażenia i zdania poprzez systematyczne powtarzanie ich na głos, a potem zgodnie z zasadą logiki budować z nich własne przykłady. Nauczenie się na pamięć przykładowych konstrukcji oraz ich składowych elementów, pozwala na budowanie nowych zdań i wyrażeń, a więc poprawne posługiwanie się obcym językiem. Beata Pawlikowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający niezdecydowany
czytał ktoś tą Pawlikowską? Można się czegoś nauczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6985658
Hej. Ja wam powiem że mi angielski hello bardzo pomógł, nie mam zbyt duzo czasu zeby chodzić na jakieś kursy wiec zawsze sobie wezmę ksiązki i jestem bardzo zadowolona bo mogę coś jednak złapać ;) Idzie się czegoś nauczyć tylko trzeba mieć chęci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swqa
Mnie nauka z książek bardzo nudzi i demotywuje, zdecydowanie bardziej wolę korzystać z kursów multimedialnych dostępnych w internecie. Moim ulubionym jest eTutor: http://wp3.pl/etutor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65898
Ja tam jestem za www.angielskihello.pl jest to sprawdzone przeze mnie i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgggggggggss
Longman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyrmandfaluk
Tylko nauka w dobrej szkole da ci to czego potrzebujesz - przygotowanie do egz. certyfikującego, ja polecam tfls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinisio
ej, ktoś wyżej powiedział, że nic nie zastąpi szkoły... owszem, ale przecież nie każdy ma czas, by do niej chodzić! praca, rodzina i inne zajęcia. takie książki są bardzo przydatne, albo jakieś kursy, czy tam online... widzę, że jest trochę zwolenników hello, na necie same pozytywne recenzje, może właśnie z tego warto spróbować? ja sam uczyłem się dość dawno, nie bardzo ogarniam dziś ten język... myślę, że to potrzebne i właśnie taka książka czy coś by mi się przydała... może ten hello? mają fajne propozycje. wciąż się zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calcium300mg
Zerknij tutaj, mnóstwo informacji o tym jak się uczyć, dużo darmowych materiałów do nauki angielskiego: http://isel.edu.pl/ i w drugiej kolejności: http://www.antimoon.com/ plus artykuł L.Szkutnika: http://archiwum.wiz.pl/1997/97113700.asp Bardzo dobrym uzupełnieniem nauki będzie program typu ANKI (darmowy program + darmowe bazy danych do nauki) i/lub Supermemo (profesjonalne kursy nauki słownictwa za 29zł) - wg. mnie najlepiej w wersji mobilnej na androida, bo wtedy możesz uczyć się wszędzie (tramwaj, autobus, na spacerze, być może także w pracy:) Dobrym sposobem jest nauka w czasie dojazdów do szkoły, pracy, sklepu: mnóstwo darmowych materiałów do słuchania: http://www.bbc.co.uk/podcasts , szczególnie polecam: http://www.bbc.co.uk/podcasts/series/cc - ostatnio bardzo dobre audycje o imigracji w UK (po angielsku, wypowiada się np. polka która urodziła w Anglii dziecko na środku skrzyżowania:) Z filmów - najlepsze są seriale - bo krótkie odcinki i zazwyczaj dużo mówią, najlepiej wybrać coś co nam się podoba po polsku (Dr House, Friends, Beeing Erica itp) Najważniejsze: jeśli masz dobrą motywację do nauki to nauczysz się każdego języka (a zwłaszcza angielskiego) samodzielnie, korzystając z profesjonalnych, bezpłatnych materiałów zamieszczonych w internecie. W większości przypadków nauka na tradycyjnych kursach językowych to strata zarówno pieniędzy jak i czasu. I wisienka na koniec: http://www.youtube.com/watch?v=tdRDxYol4sE&feature=share Miłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unknown123222
Cześć! Polecam do nauki języków LingLing - ponad 1.000.000 osób na całym świecie używa tej aplikacji autorstwa Polaków. Można uczyć się prawie 1000 nowych słów miesięcznie z języka niemieckiego, angielskiego, francuskiego, chińskiego, hiszpańskiego i tajskiego. Można pobrać za darmo na androida tutaj: play.google.com/store/apps/developer?id=Hepilabs&hl=pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam super czasopisma do nauki języki angielskiego English Matters (cena 9,50 zł) i Business English Magazine (19, 50 zł) wydawnictwa Colorful Media. Nauka z tych gazet to sama przyjemność. Jest tam dużo ciekawych artykułów, a kilka z nich można odsłuchać online w formacie MP3 (i możesz też ściągnąć sobie je na kompa) dostępnych przez wpisanie kodów , które są podane w czasopiśmie, super sprawa i nie musisz płacić za płytę CD! Łatwo można też nauczyć się słownictwa, dzięki ich podkreśleniu i numeracji. English Matters jest dla osób średnio zaawansowanych i zaawansowanych, jego tematyka jest uniwersalna. Natomiast Business English Magazine to czasopismo skierowane na naukę języka biznesowego! Podaje linka do ich strony www.colorfulmedia.pl koniecznie sprawdź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam świetną profesorkę w szkole śr.Postawiła na gramatykę i slownictwo,które utrwalaliśmy na tekstach.Miałam za zle,że co tydzień był spr ale dzięki temu nauczyłam się porządnie języka.Od lat jestem w Anglii i tę panią wspominam z wielką wdzięcznością.Tutaj znajomość języka to podstawa realizowania się i egzystencji. Są tu dziewczyny po anglistyce i dziwią się,ze jestem zaledwie po średniej i mam taką wiedzę.Uważam,że w nauce języka trzeba być sumiennym, systematycznym , skupić sie na gramatyce i słówkach i codziennie rozmawiać w tym języku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie też szukałam czegoś przystępnego i kupiłam drugi poziom 'Angielski w tłumaczeniach'. Tłumaczy się zdania z polskiego na angielski i są tam takie super wskazówki, szczególnie tam gdzie popełniam błąd:) jakby wiedzieli;) zrobiłam i przesłuchałam dopiero parę, ale jak na razie bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka 9902
Zamiast książek zdecydowanie bardziej polecam multimedialne i internetowe kursy online. Najlepszym według mnie z którego korzystam regularnie jest eTutor. Jak dla mnie kurs kompletny od A do Z, uczę się już kilka miesięcy i postępy jakie poczyniłam są ogromne. Najważniejsze jest systematycznie z niego korzystać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile kosztuje kurs języka angielskiego w typowej szkole językowej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nouvelle95
ja uważam, że angielskiego można się dobrze uczyć nawet ze szkolnych podręczników, tylko trzeba poszukać odpowiedzi w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×