Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość maniaczkaa

najstraszniejsze horrory piszcie !

Polecane posty

Gość maniaczkaa

ostatnio widzialam masakre pila mechaniczna brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc maniaczkaa
Ten film nie byl straszny tylko troche obrzydliwy ja jakos do tej pory nie tafilam na taki horror zeby sie bac na maxa:(Chcialabym sie na serio bac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrrrrrrrrrr
the saw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ringu..-zwlaszcza czesc 1.. przez rok po obejrzeniu mialam schizki i bardzo sie balam.. dark water..- tak sie z kumpela balysmy, ze obejrzeniem filmu ciezko mi sie chwalic.. oba filmy tego samego (japonskiego) autora. najstraszniejszy jest w nich klimat. ciarki przechodza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark Water -nie widzialam niestety slyszalm ze sredniale sprawdze jak polecasz:) Czekam z niecierpliwoscia na 2 czesc The ring,pierwsza byla bardzo dobra(pamietam krzyknelam w kinie,ale nie mialam schiz po obejrzeniu Natomiast White Noise polecam dla wszystkich ktorzy wierza w duchy,ja sie balam jak niewiem nie moglam spac w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark Water -nie widzialam niestety slyszalm ze sredniale sprawdze jak polecasz:) Czekam z niecierpliwoscia na 2 czesc The ring,pierwsza byla bardzo dobra(pamietam krzyknelam w kinie,ale nie mialam schiz po obejrzeniu Natomiast White Noise polecam dla wszystkich ktorzy wierza w duchy,ja sie balam jak niewiem nie moglam spac w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie podobal \"Dom na nawiedzonym wzgorzu\" calkiem schizowy,polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podobno Klątwa jest
rewelacyjnie straszna :-) za dwa tygodnie wchodzi do kin,mam na płytce ,ale nie ma to jak wszyscy boją się razem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałam dodać w kinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davidek
Bylem latem w Polsce, nad jakims jeziorem kolo Miedzyrzecza. Szumial las sosnowy, a w lesie - woda dosyc duza i trzciny. A w trzcinach, kladka z zerdzi, z desek... Ale dookola, tyle bylo smieci! Puste puszki, papiery, plastikowe worki..! NAJSTRASZNIEJSZY HORROR! Ja to jezioro znalem dziewiec... dziesiec lat temu. Wtedy takie nie bylo! Juz tam nigdy nie wroce! Dwa razy mi sie snilo takie wielkie szambo - Miedzyrzecz caly w smieciach! ( Horror w kinie, to nic!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hipiska
Dla mnie jak na na razie najstraszniejszy był The Ring, do dziś mnie wzdryga jak sobie pomysle..brrr Co do innych to ostatnio widziałam Saw, polecam. NIedługo w kinach The Ring 2 i Klątwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do kin wchodzi the ring2 amerykanski?? to napewno nie bedzie taki straszny jak japonski.. amerykanom nie wychodzi ksztaltowanie atmosfery. a japonska dwojka ringu nie byla juz taka straszna jak jedynka. takie moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ff_
Boze...rozrozniajce remake'i amerykanskie od oryginalow japonskich. Ringu(The Ring), to film japonski, wyszly 3 czesci. The Ring, to odpowiednik amerykanski nakrecony zdaje sie w 2002 r., niedlugo wyjdzie 2 czesc. Dark Water, to tez film japonski...niedlugo wychodzi wersja amerykanska z J.Connelly :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the saw
naprawde straszny- polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetna jest ekranizacja książki Kinga \"w paszczy szaleństwa\" polecam gorąco, nie jest krwiście, ale za to jak trzyma w napięciu, do samego końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee...
widze, tylko hollywood...a gdzie miasteczko amitvile,a gdzie omen,a gdzie fredi...ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam \"The Darkness Falls\" i \"Darkness\" To co innego, ale oba filmy super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
The Rose Red - Czerwona Róża. Historia o nawiedzonym domu, temat być może oklepany, ale horror jest naprawde niesamowity i trzyma w napięciu. Na video jest na dwoch kasetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiorek
" WWW STRACH" "THE RING" "TEKSANSKA MASAKRA PILA MASZYNOWA" "THE GRUDGE - KLATWA" "HANNIBAL"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona róża jest potwornie
nudna wtórna przewidywalna i niezyt straszna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sizzi
Jak dla mnie najstraszniejszy i najbardziej obrzydliwy był film "Labolatorium diabła". Straszne eksperymenty na ludziach gdzieś tam w krajach skośnookich... Moj żołądek ledwie to wytrzymał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba laboRatorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie, horror wszech czasów to \"Lśnienie\", wg Kinga. Uwielbiam też \"Hellraiser\", i horror, którego szukam bezskutecznie w wypozyczalniach - \"Fantsasm\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daghon
Hellraiser I straszył kiedyś(jek miałem ze 12 lat i był Top Canal):) dziś się go tylko dobrze ogląda... Cześć druga i trzecia jak do tej pory są na wysokim poziomie... co do czegos mocnego polecam "Sucide Club" (w pl koło samobujców)Naprawde polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meduzka
Zaje.... są filmy na podstawie książek Kinga. Obejrzałam "Lśnienie", "Sztorm stulecia", "Miasteczko Salem" -rewelacyjne filmiki. Goraco polecam. King pisze swietne scenariusze, nie ma to tamto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno \"Cannibal holocaust\" jest okropny. Ten horror został nawet wycofany z obiegu w wielu krajach, bo jest tak drastyczny i podobno zabijają tam naprawdę żywe zwierzęta. Nie widziałam i nie polecam :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka 77
teksanska masakra pila mechaniczna ... wiem wiem tytul brzmi jakby miala to byc parodia... uwierzcie mi nie jest! jest to najokrutniejszy film jaki widzialam w zyciu, a nie stronie od horrorow czy thillerow a byl straszny dlatego ze inspirowany (!) prawdziwymi wydarzeniami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggi
Dziewczyny,obejrzyjcie sobie 3 pierwsze częśći "Piątku 13"!To dopiero jest klasyka horroru i naprawde niezły strach!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×