Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TradeMark

piosenki o miłości

Polecane posty

Gość TradeMark

Podajcie proszę jakieś linki np. youtube do piosenek o miłości. Idzie mi o kawałki optymistyczne, a nie dołujące, że komuś się nie powiodło i żałuje. Moja ukochana ma jakieś złe chwile i małą wiarę w nasz związek. Katuje się strasznie smutnymi piosenkami o niespełnionej miłości. Chcę to zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaaa...
nie ma optymistycznych, miłość musi być tragiczna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana Calineczka
Nie zgadzam się, są piękne piosenki o miłości, o odwzajemnionej miłości, o trwałej miłości, nie przychodzi mi teraz na myśl żaden konkretny tytuł, ale na pewno są i na pewno słyszałam nie raz. Jak mi się coś przypomni, to na pewno tu wkleję, szczególnie dla ciebie taaa, żeby ci pokazać, że nie każda miłość jest tragiczna. O mojej wspaniałej miłości mówi dużo piosenek, dużo piosenek mówi o moim ukochanym, wiele mówi o naszym trwałym związku. Myślę TradeMark, że Twoja ukochana nakręciła się tymi piosenkami i miała przejściowy kryzys. Czasem tak jest. Jednak po burzy zawsze wychodzi słońce.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TradeMark
Łatwo Ci tak mówić Calineczko. Nie znasz mojej miłej. Jak sobie coś wbije do głowy to nie można tego tak łatwo zmienić. Raczej trzeba systematycznej i długotrwałej pracy. Jak Ją zaczynam przekonywać, gadam, argumentuję, to Ona mówi, że już się rozczmuchała tak na 70%. :( Myślę, że jak zacznie słuchać piosenek z dobrym przekazem, to się to szybciej i łatwiej zmieni. Tak myślę, nie wiem na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TradeMark
dupeczko z okieneczka :)) :)) ale odjazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Jak to jej puścisz, to na pewno wybije sobie te swoje głupoty z głowy :) I feel it in my fingers I feel it in my toes Love is all around me And so the feeling grows It's written on the wind It's everywhere I go So if you really love me Come on and let it show You know I love you, I always will My mind's made up by the way that I feel There's no beginning, there'll be no end Cause on my love you can depend I see your face before me As I lay on my bed I kind of get to thinking Of all the things you said You gave your promise to me And I gave mine to you I'll need someone beside me In everything I do You know I love you, I always will My mind's made up by the way that I feel There's no beginning, there'll be no end Cause on my love you can depend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość let me be
no już widać że nie kocha jej. Wal sie z dupeczką szmaciarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TradeMark
Durniu, piosenka podana przez dupeczkę baaardzo śmieszna i tyle. Twoja durniu z bardzo fajnym tekstem. Durniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TradeMark
dzięki, jest przecież Maanam i Grechuta. Zapomniałem. Spróbuję z tym wyjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Nie wiedziałam, ale i tak bardziej podoba mi się Wet Wet Wet. The Troggs jest funny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TradeMark
Sczepanik mhmmmmmmmmmm. Piękna piosenka, naprawdę piękna. Lepiej słuchać niż oglądać, bo ten balecik............ Ale wtedy takie czasy były. Podajesz stare polskie piosenki. Piękne dla mnie, ale Ona jest bardziej współczesna, nie sięga tak daleko, sądzę że ją to znudzi. Ale może się mylę, spróbuję ze Sczepanikiem. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Tak, piękna piosenka, ale i bardzo stara. Zależy w jakim Twoja ukochana jest wieku. Jeśli jest bardzo młoda, to pewnie jej się nie spodoba. Ale kto wie. Jak wysłucha tych wszystkich pięknych piosenek, to na pewno się rozczmucha na 100% i wszystko będzie dobrze. Znów zakwitnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wlasnie ze
Niech nie oglada, tylko slucha - przy blasku swiec, przytulona do Ciebie. Sorki - wspolczesne nie maja juz tego klimatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TradeMark
Dziękuję za podpowiedzi, dobrej nocy, jakoś strasznie jestem padnięty dziś, pewnie pogoda..... Będę śnił o mojej Miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Współczesne też mają klimat, jestem tego pewna. Zdarzają się romantyczne kobietki, które mogłyby spędzić życie w ramionach swojego ukochanego. TradeMark, Ty musisz bardzo kochać tę swoją Miłość. Jest szczęściarą, że Ciebie ma. Na pewno bardzo Cię kocha i wasz związek jest dla niej najważniejszy tylko miała gorsze dni.. Dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraviedo
A może TradeMark porozmawiasz ze swoją kobietą. Po co zaraz piosenki. Może wystarczy jak Jej powiesz, jak bardzo Ją kochasz, jak Jej potrzebujesz, jak martwisz się o to by Wasz związek przetrwał te chwile. Jeśli Ją kochasz, tęsknisz i pragniesz, powiedz Jej o tym, a nie szukaj piosenek, które to zrobią za Ciebie. Jeśli odwzajemnia to wszystko, będziecie happy, jak nie, to trudno.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=vXNHBevtev0 Bardzo fajneeee :) Jestem fajnym kotlecikiem: http://www.voila.pl/422/lqcm2/?1 Pomysl tej stopki narodzil sie, kiedy zauwazylem zainteresowanie fotkami osob na kafe ;-) Dla interesujacych sie polityka: http://www.youtube.com/watch?v=B-OXaLLj3N8 I dla kochajacych rodzicow: http://www.youtube.com/watch?v=MTRalkOIxhI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
"Jak nie, to trudno" - nie podoba mi się to wyrażenie. "To trudno" tak o? I już? Rozdział zamknięty? Jeśli kocha się kogoś bardzo mocno, to mówi się trudno? Może i tak. Moim zdaniem o miłość trzeba walczyć jeśli komuś bardzo zależy na ukochanej osobie. Mi bardzo zależy na moim ukochanym i mówię mu o tym, codziennie, w każdej formie, w oczy i nie w oczy, przez telefon i w smsach. On to wszystko wie, przynajmniej wydaje mi się, że wie, co czuję. Oczywiście mam też złe dni, dni kiedy wszystko nie ma sensu, ale one mijają. Mój ukochany bardzo mnie wspiera, nie pozwala mi zwątpić. Chciałam posłuchać smutnej piosenki, ale wyczytałam na tym forum, że takie piosenki nie wpływają dobrze na samopoczucie. Też uważam, że powinieneś po prostu z nią porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraviedo
Może i źle powiedziane. Nie ma "trudno", jest walka. Chodziło mi tylko o to, że jeśli słowa nie pomogą, to i piosenki się nie przydadzą. Słowa mogą dodatkowo wzmocnić miłość, przekonać do czegoś, ucieszyć, sprawić przyjemność. Ale jeśli nie ma miłości, to słowa ranią, drażnią, nudzą itp. Autor wątku z pewnością kocha i musi znaleźć słowa, które przekonają ukochaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastacia i Oscar
Dlaczego "Chciałam posłuchać smutnej piosenki" Princesitko, podziel się z nami powodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Bardzo ładna piosenka, wzruszająca, i teledysk bardzo romantyczny. Podoba mi się. Tak niewiele w niej słów, a mówi wszystko. I o to właśnie chodzi, kiedy rozumiesz się ze swoją ukochaną osobą bez słów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×