Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

plagiat?

Polecane posty

Gość gość

Mam takie szybkie pytanko. Załóżmy, że piszę książkę. Czy jeżeli jeden rozdział będę pisać oczami jednego bohatera, a drugi drugiej postaci, to będzie to plagiat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ty wiesz co to w ogóle zmaczy plagiat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, to będzie placebo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdury opowiadacie! To będzie polifonia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem co to znaczy, ale po prostu chodziło mi o to, czy coś takiego można by było podsunąć pod plagiat, bo jakiś tam autor wylansował np taki styl. Bo jak tak sie zastanawiam to nie czytałam takiej książki nigdy i dlatego wpadło mi to pytanie do głowy. Ale dzięki za odpowiedzi, mimo że były dość chamskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plagiat byłby wtedy, gdybyś żywcem przepisała czyjeś dzieło, albo znaczne jego fragmenty i podała jako swoje. Ale to, ze napiszesz cos według jakiegoś tam wzoru to nie jest zaden plagiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za pomoc :) Tak właśnie myślałam, że to głupie by było gdyby coś takiego podchodziło pod plagiat ale wiadomo, człowiek woli się upewnić niż później pluł by sobie w brodę że tu ma napisane a okazuje się że jednak nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej nie pytać, jakie dzieło stworzysz, skoro nie masz pojęcia o takich podstawowych rzeczach. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam, gościu, czepiasz się :P. Ludzie pytają o znacznie głupsze rzeczy, więc luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na przekór tobie napiszę fajne :) To, że pytam się o taką rzecz, nie znaczy, że nie umiem pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe, że tak, ale nie tacy, którzy piszą książkę :D Tacy to chyba tu w ogóle nie zaglądają, chyba, że szukają przykładów na debilizm polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tobie" dużą literą, literacie od siedmiu boleści. A pisz! A potem się pochwal, co stworzyłeś i kto Ci to wydał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do ludzi którzy nie mają do mnie szacunku będę się zwracać ( w internecie ) małą literą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko poprawiam błędy ortograficzne, interpunkcyjne, gramatyczne, składniowe, stylistyczne, lecz również podkreślam powtórzenia, podpowiadam, czym je zastąpić redaguje tekst i pomagam przy konstrukcji pracy. Ubieram Twoje myśli w słowa, które odpowiadają stylowi prac. Zapewniam poprawność, rzetelność, terminowość oraz niską cenę. Nie zwlekaj sprawdź swoją pracę przed oddaniem!!! Kontakt; poprawa-plagiatu@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko poprawiam błędy ortograficzne, interpunkcyjne, gramatyczne, składniowe, stylistyczne, lecz również podkreślam powtórzenia, podpowiadam, czym je zastąpić redaguje tekst i pomagam przy konstrukcji pracy. Ubieram Twoje myśli w słowa, które odpowiadają stylowi prac. Zapewniam poprawność, rzetelność, terminowość oraz niską cenę. Nie zwlekaj sprawdź swoją pracę przed oddaniem!!! Kontakt; poprawa-plagiatu@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest to plagiat. Ale też nic odkrywczego - przeczytałam kilka takich książek. Więc jeżeli Ty się nie spotkałaś z takim sposobem pisania, to chyba jednak powinnaś coś więcej poczytać, zanim stworzysz swoje "dzieło". Ale jak chcesz, to pisz. Ja Twojej książki nie kupię. Po pierwsze nie potrafisz pisać (pomijam błędy, ale sposób wysławiania się zdecydowanie Cię skreśla w moim postrzeganiu pisarza). Po drugie mało wiesz (pytasz o banał, na literaturze się nie znasz, a w dodatku uważasz się za odkrywcę czegoś genialnego). A po trzecie jesteś bezczelna, więc Cię zwyczajnie nie lubię. Ale powodzenia, jestem ciekawa tego arcydzieła, na pewno będzie można dostać na półce z bestsellerami w Empiku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko poprawiam błędy ortograficzne, interpunkcyjne, gramatyczne, składniowe, stylistyczne, lecz również podkreślam powtórzenia, podpowiadam, czym je zastąpić, redaguję tekst i pomagam przy kompozycji. Możesz spokojnie przelewać na papier swoje myśli nieuczesane. Ubierzemy je potem w zgrabniejsze słowa Jeśli nie jesteś pewien, czy to właśnie tego potrzebujesz. Napisz do mnie na adres; poprawa-plagiatu@wp.pl GG 46377435 Szybkość, anonimowość, 100% gwarancja potwierdzona raportem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko poprawiam błędy ortograficzne, interpunkcyjne, gramatyczne, składniowe, stylistyczne, lecz również podkreślam powtórzenia, podpowiadam, czym je zastąpić, redaguję tekst i pomagam przy kompozycji. Możesz spokojnie przelewać na papier swoje myśli nieuczesane. Ubierzemy je potem w zgrabniejsze słowa Jeśli nie jesteś pewien, czy to właśnie tego potrzebujesz. Napisz do mnie na adres; poprawa-plagiatu@wp.pl GG 46377435 Szybkość, anonimowość, 100% gwarancja potwierdzona raportem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko poprawiam błędy ortograficzne, interpunkcyjne, gramatyczne, składniowe, stylistyczne, lecz również podkreślam powtórzenia, podpowiadam, czym je zastąpić, redaguję tekst i pomagam przy kompozycji. Możesz spokojnie przelewać na papier swoje myśli nieuczesane. Ubierzemy je potem w zgrabniejsze słowa Jeśli nie jesteś pewien, czy to właśnie tego potrzebujesz. Napisz do mnie na adres; poprawa-plagiatu@wp.pl GG 46377435 Szybkość, anonimowość, 100% gwarancja potwierdzona raportem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbym wam zaprezentować działanie programu anty plagiat Jest to program przeznaczony na komputery z systemem Windows który umożliwia dokładne sprawdzanie różnego rodzaju tekstów czy nie zostały wykorzystane na innych stronach internetowych. Programem można sprawdzać dowolną ilość tekstów zarówno mogą to być artykuły, prace dyplomowe. Wyszukane zdania które są plagiatem program podkreśla na czerwono i podaje linka gdzie znaleziono plagiat oraz całkowity procent splagiatowanych tekstów. Zapraszam do obejrzenia filmiku instruktażowego youtube com/watch?v=TWxQZrZMU2U więcej o programie oraz pełną wersje można zakupić na stronie antyplagiat net albo krócej jak np.Jeśli ktoś potrzebuje sprawdzić plagiat tekstu polecam stronę antyplagiat net Chciałbym wam zaprezentować działanie programu anty plagiat Jest to program przeznaczony na komputery z systemem Windows który umożliwia dokładne sprawdzanie różnego rodzaju tekstów czy nie zostały wykorzystane na innych stronach internetowych. Programem można sprawdzać dowolną ilość tekstów zarówno mogą to być artykuły, prace dyplomowe. Wyszukane zdania które są plagiatem program podkreśla na czerwono i podaje linka gdzie znaleziono plagiat oraz całkowity procent splagiatowanych tekstów. Zapraszam do obejrzenia filmiku instruktażowego youtube com/watch?v=TWxQZrZMU2U więcej o programie oraz pełną wersje można zakupić na stronie antyplagiat net albo krócej jak np.Jeśli ktoś potrzebuje sprawdzić plagiat tekstu polecam stronę antyplagiat net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko poprawiam błędy ortograficzne, interpunkcyjne, gramatyczne, składniowe, stylistyczne, lecz również podkreślam powtórzenia, podpowiadam, czym je zastąpić redaguje tekst i pomagam przy konstrukcji pracy. Ubieram Twoje myśli w słowa, które odpowiadają stylowi prac. Zapewniam poprawność, rzetelność, terminowość oraz niską cenę. Nie zwlekaj sprawdź swoją pracę przed oddaniem!!! Kontakt; poprawa-plagiatu@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko poprawiam błędy ortograficzne, interpunkcyjne, gramatyczne, składniowe, stylistyczne, lecz również podkreślam powtórzenia, podpowiadam, czym je zastąpić redaguje tekst i pomagam przy konstrukcji pracy. Ubieram Twoje myśli w słowa, które odpowiadają stylowi prac. Zapewniam poprawność, rzetelność, terminowość oraz niską cenę. Nie zwlekaj sprawdź swoją pracę przed oddaniem!!! Kontakt; poprawa-plagiatu@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×