Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alex380

poczytał bym coś fajnego,co się czyta jednym tchem

Polecane posty

Gość MySounds
Co lubisz czytac? Polecam cos zmocy pozytywnego myslenia Normana Vincenta ''Mozesz jesli myslisz ze mozesz'' :) odjazdowa zmienia zycie.. na lepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przeczytałam dużo dużo dużo dobrych książek... jednym tchem np. czyta się Starą Baśń mistrza Kraszewskiego albo Miłość w czasach zarazy Marqueza... przynajmniej ja to przeczytałam jednym tchem... a to takie z tych \'lżejszych\' książek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caught you with your pants dow
nauzykaa, wez tu nie szpanuj marquezem i dennymi textami typu "jedne z lżejszych ksiązek" , bo to przeczytał każdy. Napisz, że przeczytałaś jednym tchem Grę w klasy albo Archipelag Gułag, to pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja szpanuję tutaj ? :-o to może Ty się czymś pochwal a nie szczekaj na mnie,. albo poleć coś co się czyta jednym tchem - każdy subiektywnie poleca :-o i wyobraź sobie że Marqueza nie czyta każdy, tym bardziej Sołżenicyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caught you with your pants dow
jak to nie czyta marqueza kazdy, przeciez to taka zwykła podstawa. ja ze swej strony polecam "tam juz nie ma zadnej rzeki" i "taniec na cudzym weselu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caught you with your pants dow
a byłabym zapomniała jeszcze o Miescie ślepców, polecam ją. Naprawdę dobra książka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość som
'cukiereczki' Mian Mian 'na zachod od slonca, na poludnie od granicy' Haruki Murakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to nie do czytania ale na pewno nie zaśniesz. \"Zesyt do bazgrania\" nie nudzisz się a czas w pracy szybciej mija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytaj cos o
Obozach koncentracyjnych...wciaga ze hej, szczegolnie tam gdzie byly kobiety...mowie serio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O obozach koncentracyjnych Czytałem,mam dość wojny i zabijania..:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam \"Zmierzch\" i \"Ksiezyc w nowiu\" S. Meyer.....rewelacja.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Księżyc w nowiu\" S.Mayer - książka jest połączeniem młodzieżowego romansu z trzymającym w napięciu horrorem, w którym wyznania dziewczyny o złamanym sercu przeplatają się z opisami mrożących krew w żyłach wydarzeń... Nooo,nie wiem ??? Potrzebuje coś lekkiego...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PORTRETY NA PORCELANIE zofia mossakowska Budka na cmentarzu to jedyne miejsce wśród grobów zajmowane przez żywego człowieka. Należy ono do Knuta, strażnika, czuwającego nad spokojem zmarłych oraz tych, którzy ich odwiedzają. Knut zna skomplikowane historie swoich podopiecznych, myśli i opowiada o nich ciepło jak o przyjaciołach. Sam dawno pogodził się z egzystencją ograniczoną cmentarnym murem, ale nie stracił wiary, w to że świat jest pełen ludzi dobrej woli. Jakby na potwierdzenie tego przekonania w jego życiu pojawia się młodziutka Karina - w której zyskuje prawdziwą przyjaciółkę i wdzięczną słuchaczkę jego opowieści o zmarłych. Losy postaci z portretów na porcelanie przeplatają się ze sobą. Nie zawsze ci, którzy przeżyją, są szczęśliwsi, nie zawsze martwi prawdziwie odchodzą. Pierwsi uczą się od drugich, poznają znaczenie szacunku, przyjaźni, poświęcenia, jednak ponad wszystko starają się pokonać strach - przed śmiercią, ale też i przed życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"MY, dzieci z dworca Zoo\" z dziesięć razy to czytałam \"nr 10\" Sue Townsed \"Jakub Wędrowycz\" i wszystie części z serii o egzorcyście- Andrzej Pilipiuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intymna teoria względności Autor: Janusz Leon Wiśniewski To opowieść o różnych rodzajach miłości i śmierci, nadziei i rozpaczy zainspirowana autentycznymi ludzkimi losami. Ukazuje portrety niespełnionych kochanków, bezradnych rodziców, niekochanych dzieci, samotnych ojców. Postęp technologiczny i naukowy w niczym nie zmienia ich dramatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×