Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaraz sie wkurze normalnie

POMÓŻCIE ZNALEŹĆ TYTUŁ FILMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość zaraz sie wkurze normalnie

Witajcie, mam wielką prośbę, kilka lat temu oglądałam film, w ktorym po latach zjawia się w domu pewnego małżeństwa kobieta, która twierdzi, że jest matką głównej bohaterki, nie pamiętam czy niby oddała ją do adopcji czy jej córka myślała, że nie żyje, w każdym razie kobieta zaczyna wspólne życie jako matka i babcia (małżeństwo ma dziecko) no i jak się można domyślić okazuje się, że ta kobieta wcale nie jest tym za kogo się podaje, chcę porwać dziecko. Film oglądałam dobrych parę lat temu, pamiętam że się nim ekscytowałam:P bardzo chciałabym dojść do tego jaki ma tytuł:( nic więcej o nim nie pamiętam:/ no moze jeszcze taka scena przy której zamarłam na chwilę, okno było otwarte w pokoju dziecka i matka tam wchodzi, a malucha już nie ma, "babcia" porwała je i uciekła przez okno czy bankon:P POMÓŻCIE PROSZE!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem o jaki film i chodzi
pamietam ta babcie, chyba nawet grala ostatnio tez w jakims filmie, ale nie znam tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaj
Cześć wszystkim :) Kilka lat temu oglądałam w telewizji fajny film ale niestety nie pamiętam jego tytułu :( Film opowiada o małym chłopcu który był synem rybaka. Od zawsze lubił rysować. Chodził zawsze do bogatej kobiety, która wychowywała swoją jedyną córkę. Uczyła ją aby odtrącała miłość chłopców ponieważ ona sama została zostawiona w dniu ślubu przed ołtarzem. Chłopiec w zamian za to, że tam przychodził dostawał pieniądze. Pewnego dnia pomógł uciec mężczyźnie przed policją i dał mu swój szkicownik. Syn rybaka kiedy był już dorosły pojechał chyba do Nowego Jorku aby zrobić swoją wystawę. Tam spotkał swoją młodzieńczą miłość, która była niestety zaręczona z innym mężczyzną. W trakcie trwania swojej wystawy sprzedał wzystkie swoje dzieła, okazało się, że kupił je mężczyzna, któremu kiedyś pomógł uciec przed policją... Niestety dalej nie pamiętam :( Przepraszam, że tak chaotycznie napisałam ale słabo pmiętam ten film i zależy mi żeby jak najszybciej dowiedzieć się, jaki to tytuł. Z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trytvyutvyuktiutviutvutvut
kamilaj Wielkie nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trytvyutvyuktiutviutvutvut
natalia urwany film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam filmu dwie siostry jedna młodsza druga starsza zakoc***a się w tym sam chlopaku on jest mechanikem a na koniec ginie pod kolami ciągnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam filmu z lat 90-tych o młodych ludziach co odprawiają rytuał na plaży przy ognisku przy blasku księżyca potem ożywiają lalkę co zabija ludzi których oni chcą bardzo mi zależy na znalezieniu tego tytułu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×