Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pomysł na prezent dla dziecka z alergią

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie, bardzo proszę o inspiracje, bo czasu nie zostało zbyt wiele :) Chodzi o malucha w wieku 8 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.21 Dlaczego w tobie tyle agresji? Nie możesz uzyskiwać przyjemności podczas seksu z partnerką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy na co maluch ma alergie ,profilaktycznie lepiej unikać pluszakow i innych kurzołapow, są fajne zabawki interaktywne dla takich małych dzieci, ciuszki lepiej kupić z naturalnych tkanin, spotkałam się z opinią lekarza,że niebieskie ubranka mogą być nie wskazane dla alergików ze zmianami skórnymi chodzi o używany barwnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może mata edukacyjna? Krzesło do jedzenia? Wiele teraz tych produktów dla maluchów. Np na electro.pl widziałam dużą ofertę i spoko ceny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soniahehe
Widzę jak syn mię podgląd co mam robić rozebrać się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soniahehe
Ma 15lat może to znak że dorasta kurcze właśnie mam też Curke i dzisiaj powiedzala mi ze widzala jak mój syn masturbowal się w pokoju i miał jej stringi co spala wnich ..i wtedy poczuła ze jej myszka robi się mokra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Flipsy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam dziecko z alergią i ta przypadlość nie rzutuje na to co dziecko robi i jak sie czuje. Ja dla swojego dziecka kupilam kubek z nadrukiem ze strony www.vitaminum.pl i dziecko bylo bardzo zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosiamówiąmi
No my dla takiego 2letniego kupilismy taki inhalator w kształcie rybki - musi mieć mały inhalacje, a taki zwykły niechętnie przyjmuje, boi się trochę. Teraz jest zachwycony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×