Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olki8

poszukuje tytułu jednego filmu

Polecane posty

Gość olki8

generalnie znam tylko niektóre wątki, które pamiętam. film ten leciał jakoś z rok temu na hbo. thirel, akcja, coś w tym stylu. facet oraz starsza kobieta są płatnymi mordercami, dokonują morderstwa w dużym domu pełnym ludzi, w tym samym czasie jedna z mieszkanek jego zaczyna rodzić. facet, ten płatny morderca zabiera ją i nowonarodzone dziecko o ze sobą, zakoch*je się w niej, zresztą z wzajemnością, syn dalej jest z nimi, kupują duży dom, ma romans z tą starszą kobietą i dalej pracuje jako płatny morderca. wydaje mi się, że ten aktor był murzynem, ale nie jestem pewna do końca. bardzo proszę o pomoc, szukam tego filmu już od jakiś 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pingui
Hej, chyba chodzi ci o film "Zabójca" (tyt. oryg. "Diary of Hitman") z forestem whitakerem, ale nie jestem pewna na bank. Sprawdz jeszcze "Ghost dog: droga samuraja", bo tez mi on po glowie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olki8
Dziękuję za chęci, ale niestety nie o to mi chodziło, sprawdziłam przed chwilą na filmweb, generalnie film o który mi chodzi był nieco nowszy :) ale ten tez wydaje się być całkiem ciekawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pingui
ha! chyba znalazlam:) wyszperalam w googlach spis filmow o platnych zabojcach (na zagranicznych stronach) i wsrod nich pojawil sie jeden pasujacy do twojego opisu - "Zawod zabojca" (Shadowboxer) z 2005 roku, mam nadzieje ze trafilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olki8
dziękuję :)) właśnie o to mi chodziło :) szczerze polecam ten film każdemu :) a tak nawiasem pytanie - co wy uważacie za klasykę kina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pingui
klasyke...hmm, pewnie dla kazdego to bedzie co innego, jak lubisz kryminaly, thrilery, filmy z zaskakujacym zaskoczeniem to polecam ci "Siedem", "Podejrzani", "Tajemnice Los Anegeles", "Chinatown", jak dla mnie to klasyki tego gatunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×