Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majeczka922

Rap na szplikach - co o tym myslicie?

Polecane posty

Gość Majeczka922

Hej :) Tak jak w tytule - Rap na szpilkach, czyli w dziewczęcym wykonaniu . Co o tym myślicie?? Podoba wam się?? Ja słucham polskiego rapu i go uwielbiam :) i miło kiedy kobieta wkracza w jego skromne progi i potrafi rapowac o rzeczach innych niż mężczyźni . Co o tym myślicie?? Jeśli ktoś nie zna się na tej muzce i jej nie lubie to proszę ay zamknął swoj szanowny dziub :) Narazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FanHipHopu
O tam ja wulebiam rapujące laseczki :*:*:* miedyz innymi taka wdowa laska pełna seksapilu ale są rowniez dziewczyny z podziemia ktore naparwde mają w sobie to cos :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thyjcfrgtyhyyh
jestem za pelen konkret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AJLOVRAP
ja tez jestem za a zwłaszcza kocham poslkie podziemie i te nasze kochane dziewczynki :) jest ich mało :) nie powiem duzo jest tandetnych ale są tez naparwde zajebiste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie nie!! jestem na NIE! do rapowania tylko faceci. nie trawie kobiet w tej dziedzinie, wogole malo kobiet nadaje sie naprawde do spiewania, no chyba ze do popu, ale dla mnie to podgatunek. jakos facetom robienie muzyki i wokal lepiej wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci tak
a niby czemu kobiety nie mają do tego prawa?? Jest to dla mnie śmieszne nie jedna laska pobija o głowe kolesia który rapuje bo więcej mają do tego zapału niż zdolnosci (chodzi o facetów) kobiety przynajmniej piszą o tym co naparwde można przezyc ;) a nie o tym o czm najczesciej mężczyzni czyli hajsie dupach i seksie brawo brawo brawo dla pani/pana wyzej skoro w tym momencxie prowniujesz rap do popu to naparwde gówno o nim wiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak bym cyk cykkkk
ja równiez lubie babski hh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia w ktorym momencie porownalam rap do popu?! powiedzmy sobie szczerze, dziewczyny sie do rapowania nie nadaja, brzmi to smiesznie i nieprawdziwie. a jesli ty twierdzisz ze faceci nawijaja tylko o dupach, i szmalu to w takim razie ty gowno wiesz o rapie, wielka "znawczyni", pfff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka922
'o co ci chodzi' a ja wątpię, żebyś ty znała się na rapie, mimo woli uznania rap składa się z polskiej sceny oraz z podziemia, na scenie jest dosłowanie gromadka kobiet które można zliczyc na palcach jednej ręki, z czego tylko szanuję wdowę ;), podziemie kryje wiele talentów w tym wiele kobiet które czują rap, wątpie że kiedykolwiek mialaś z tym styczność, a teraz pokaż rapra który nawija o aborcji albo okresie dojżewania ;), bo właśnie takie tematy poruszają kobiety. siema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×