Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Splath

Reportaże

Polecane posty

Przeczytałam właśnie piękny ale smutny reportaż o autystycznym dziecku. Reportaż nosi tytuł "Opowieść ojca". Szukam czegoś podobnego. Polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plik
Wiesz co, ja nie bardzo lubię czytać takich książek. Są przygnębiające. Człowiek chciałby pomóc, a nie ma mozliwości. Są wzruszające i na pewno bardzo ważne, ale ja nie pomogę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobiesam
Chyba Kapuściński pisał reportaże? Może sięgniesz po jego książki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisywać się w ten temat będzie np. "Uwięziony Umysł" Petera Szatmari To zbiór opowieści o ludziach z autyzmem. Każdy rozdział to osobna historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanfik
Byłam dzieckiem autystycznym. Historia kobiety która pomimo autyzmu dziś pracuje z ludźmi i pomaga im.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobiesam
A po co chcesz czytać o autyzmie? To cholernie cieżki temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy trzeba czytać tylko lekkie i przyjemne książki? Może najlepiej nie czytajmy takich tekstów, nie oglądajmy filmów dokumentalnych, zamknijmy się zupełnie na temat autyzmu i innych chorób. Owszem, autyzm to ciężki temat, ale książki o nim wiele uświadamiają, uczą tolerancji i cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobiesam
Nie o to chodzi. Ale fiksować się na takich tematach to jakby szukać w sobie problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zaznaczyłaś w pierwszym poście że mają być książki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy można powiedzieć, że piękne, ale na pewno poruszające są reportaże W. Tochmana, np. Jakbyś kamień jadła, Wściekły pies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobieesama
A możesz napisać coś więcej o tej książce Opowieść Ojca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie zaznaczyłam chyba ;) Ale teraz zaznaczam :) Jane says - dzięki - o tych nie słyszałam. Biorę się za poszukiwania :) sobie sama - To opowieść o dziecku autystycznym. I jego rodzicach którzy rzucili wszystko i wyruszyli na koniec świata w poszukiwaniu - cudu - a konkretnie jakiegoś szamana który pomógłby ich dziecku. Jeśli jesteś z Warszawy to w Muranowie pokazują film związany z tą książką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×