Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiewiórka97

Romans paranormalny

Polecane posty

Ale wystarczy jeśli to będzie coś o pokroju „Zmierzchu, w którym oprócz istot paranormalny jest wątek miłosny czy to musi być jakiś wyjątkowo gorący romans w wykonaniu wampirów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi pierwsze co przyszło do głowy to książki Kerrelyn Sparks, np. „Jak poślubić wampira milionera. To autorka, która należy do pierwszej piątki najpopularniejszych autorek romansu paranormalnego. Jej książki wypełnione są akcją i humorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie chodzi o to, zeby występował wątek miłosny i istoty paranormalne. Mogą to być nawet książki w stylu „Zmierzchu, dla nastolatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może „Dziedzictwo mroku Bree Despain. To dopiero perszy tom z zapowiadanej serii więc wątek miłosny może się w niej rozwinąć. Opowiada, uwaga! Dla urozmaicenia o wilkołakach. A przynajmniej głównie o jednym wilkołaku- 17-letnim Danielu, którego może ocalić i wybawić od bestii, która w nim siedzi tylko prawdziwa miłość. Tylko ten kto go naprawdę pokocha może mu pomóc. Na szczęście jest Grace, jego przyjaciółka z dzieciństwa, która mieszka w miasteczku, do którego on wraca po latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba jakaś nowa książka? Bo nic o niej nie słyszałam. O albo inna autorka: Richelle Mead i jej „Melancholia Sukkuba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lula86
Jeśli szukasz czegoś w stylu "Zmierzchu" i ma to być romans paranormalny to z pewnością spodoba Ci się "Szeptem" :) to książka o zmysłowej miłości pomiędzy Norą - zwykłą dziewczyną, a Patchem - tajemniczym chłopaku, który jest upadłym aniołem. Wszystko owiane jest tajemnicą i lekką nutką grozy. Pierwsza część pozostawia wiele pytań i nierozwiązanych sytuacji. Książka już po pierwszych kilku stronach tak niesamowicie wciąga, że nie można się od niej oderwać. A już 12 stycznia premiera kontynuacji "Szeptem" - "Crescendo". Nie mogę się już doczekać i mam nadzieję, że Norze i Patchowi uda się w końcu być razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba to "szeptem" i "Dziedzictwo mroku" są trochę podobne, bo obie opowiadają o związkach dziewczyny z jakimś paranormalnym chłopakiem. Tylko tu jest nim upadły anioł a w drugiej książce wilkołak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwantaranta
Polecam serię Cassandry Clare "Dary Anioła" polskie wydania książek mają fatalne okładki ale historia Clary i Jace'a rozkłada Edwarda i Belle ze Zmierzchu na łopatki. Mają to niedługo zekranizować. Książki mają wartką akcję, powikłaną historie miłosną, świat realny przenika się z fantasy pełną różnistych postaci nadprzyrodzonych - wampiry, wilkołaki, czarownicy, elfy, anioły do wybory do koloru :) Szeptem - Fitzpatrick Becca też dobrze się czyta.To taka szkolna historia nastolatków w mrocznym klimacie. Atmosferę podkręca fakt że przez dłuższa część książki nie wiadomo kim jest Patch i jakie są jego intencje względem głównej bohaterki. Richelle Mead i Melancholia Sukuba - główna bohaterka Georgina żyje w realnym świecie ludzi wraz z całym oddzialem paranormalnych przyjaciół odżywiając się energią życiową wysysaną z mężczyzn podczas kontaktów intymnych.:) Do tego ma wyjątkowe dylematy moralne z tym związane. Tu wątkiem romantycznym jest niezaspokojona miłość Georginy do zwykłego śmiertelnika - Setha. Ale boscy są wszyscy poboczni bohaterowie: anioł degenerat, szef arcydemon o fizjonomii Johna Cusacka, znerwicowany wampir, złośliwy rogaty diablik - sama słodycz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirini
Szczerze mówiąc, nie wiedziałam, że istnieje taki gatunek litacki. Ale, oj tam, na naukę nigdy nie jest za późno. Przyznam się jednak, że osobiście wolę coś z większym pazurem. Czyli, bardzo chętnie czytam o istotach nadprzyrodzonych, ale niech one porządne - z krwi i kości - a nie mdłe, bezbarwne i zbyt sentymentalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwantaranta "Melancholia Sukuba" rzeczywiście am klimat i zdecydowanie jest to romans paranormalny. A "Dary Anioła" muszę przeczytać w taki razie. A do marini, to że w książce z takim bohaterami jest też wątek miłosny to wcale nie oznacza, ze te postaci są mdłe i sentymentalne:) Przeczytaj chociażby książki wspomnianej już Mead

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moore Christopher - Love Story 01 - Krwiopijcy Moore Christopher - Love story 02 - Ssij, mała, ssij Moore Christopher - Love Story 03 - Gryź mała gryź Sparks Kerrelyn - Love At Stake 01 - Jak poślubić wampira milionera Sparks Kerrelyn - Love At Stake 02 - Wampiry w wielkim mieście Sparks Kerrelyn - Love At Stake 03 - Wampiry wolą szatynki Gromyko Olga - Zawód wiedźma tom 01 i 2 Gromyko Olga - Wiedźma opiekunka Gromyko Olga - Najwyższa wiedźma Gromyko Olga - Wiedźma strażniczka Ja te polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirini
Być może Mead nie jest ckliwa, ale wystarczy wspomnieć Zmierzch - przeciez tego nie da się czytać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwantaranta dokładnie Jace i Clary rozwalają Belle i Edka. Dary anioła to trylogia najlepsza jaką kiedykolwiek czytałam. Tak jak juz napisałyście Szeptem i Dziedzictwo mroku to na pewno a co jeszcze ? hmm moze "Upadli" a druga część to "Udręka" mogłabyś jeszcze przeczytać "Pamiętniki wampirów" trylogie"Sen" na pewno jeszcze coś by sie znalazło ale jakos na razie nic mi nie przychodzi do głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was bardzo serdecznie:) Czytając Wasze posty widzę, że poszukujecie książek o podobnym wydźwięku jak "Dary Anioła", czy "Szeptem". Mam do Was zatem prośbę. Chciałabym wydać książkę,którą napisałam półtora roku temu, ale nie jest to wcale takie łatwe :( Żeby moje marzenie mogło się spełnić potrzebuję czytelników, dlatego podaję Wam link do mojego bloga http://wassszka.blog.interia.pl/ i bardzo proszę, żebyście zajrzały tam w wolnym czasie i przeczytały ten fragment, który zamieściłam, a potem dodawały komentarze. Każdy będzie dla mnie na wagę złota:) pozdrawiam Was bardzo gorąco i życzę miłej lektury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiutka44
Z całą pewnością mogę Ci polecić książkę Akademia Wampirów Mead Richelle, w Polsce narazie wydane są 3 części, w lutym wychodzi 4 część. Książka jest niesamowita, można powiedzieć ze dużo lepsza od cyklu Zmierzchu.życzę miłej lektury l;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anter
"Piąta fala pożądania" * wybaczcie błąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie :) co ja mogę poleci to : Kerrelyn Sparks : 1) jak poślubic wampira milionera, 2) Wampry w wielkim mieście, 3) wampiry wolą szatynki, 4) wampir z sąsiedztwa, 5) ja Cię kocham a ty spisz wampirze, 6)sekretne życie wampira, 7) zakazane noce z wampirzycą, 8) moje wielkie wampirze wesele, 9) jedz poluj kochaj, 10) najseksownijszy wampir na świecie. MarryJanice Davidson : 1)nieumarła i niezamężna, 2) nieumarła i bezrobotna, 3) nieumarła i niedoceniona, 4) nieumarła nieodwracalnie. Chole Neill : 1) niektóre dziewczyny gryzą, 2) Piątkowe noce wampirów Nancy Haddock : Szalone życie wampira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka1995
Ja polecam powieść Larista Melissy Darwood - szybko się czyta i strasznie wciąga, oraz trylogię Spętani przez Bogów - Josephini Angeline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem: dlaczego dobry polityk nie powinien miec zony :P, :P, :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Singh Nalini - Psi i zmiennokształtni Alexandra Ivy - Strażnicy wieczności Jeaniene Frost - Świat nocnych łowców Singh Nalini - Łowcy Gildii Christine Feehan - Mroczna seria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy ktoś już może polecał...serię ,,Mroczni łowcy'' Sherillyn Kenyon warto przeczytać-są nie-pijące wampiry, zmiennokształtni, wszystko osadzone w naszych czasach, czytałam serię kilka razy-chce się do niej wracać potem ,,Trylogia czasu'' Gier Kerstin ,,Charley Davidson'' autorstwa Daryndy Jones ,,Mroczna seria'' Christine Feehan ,,Krzyk dusz'' Rachel Vincent ,,Władcy podziemi'' Geny Showalter oraz ,,Opowieść o niezwykłej dziewczynie'' tej samej autorki ,,Rasa środka nocy'' Adrian Lara(wampiry i nie tylko) ,,Dotyk obcego'' Gini Koch(przystojni obcy ;-) ) można by wymieniać i wymieniać-dziękuję bogu za ebooki bo nie nadążyłabym chodzić do biblioteki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość książkaaaaa
nikt nie wspomniał o serii "anita blak" oraz "nocna łowczyni" bardzo fajne i wciągają .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Czy ma Ktoś może do sprzedania książke Kerrelyn Sparks "Wampir z sąsiedztwa"?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może "Rozkosze nocy" - Sylvie Day. Książka ma dwa tomy ( "Rozkosze nocy" i "Żar nocy"). Opowiada o strażnikach snów, (bez wampirów i wilkołakach) ale uważam, że można się zdecydować. Bo książka jest naprawdę dobra- moim zadaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od tego roku "Grzesznik" Maggie Stiefvater! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cała seria Kate Daniels, autorka Ilona Andrews. Zmiennokształtni, wampiry, nekromanci, demony, bogowie i świetny humor Kate :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×