Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niobe

romantyczne piosenki - hity wszechczasów - co polecacie??

Polecane posty

Zależy mi na ciekawych tytułach, nastrojowe, romantyczne ballady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unchained melody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spider man
Def Leppard - Love bites Scorpions - No one like you Aha - Crying in the rain Lady Pank - Nie omijaj mnie Lady Pank - Przerwa w trasie OMD - Maid of Orleans Pet Shop Boys - Its sa sin Savage - Only you Limahl - Love in your eyes IRA - Bez ciebie znikam Jan Hammer - Crockets theme - sama muzyka Guns n roses - November rain Lady Pank - To co mam Lady Pank - Ratuj tylko mnie Borysewicz- Kukiz - Jest taki dzień IRA - Nadzieja Jak by jeszcze jakies chciala to napisz na moje gg 8587589, to ci tam jakies jeszcze wymienię. Wymienilem tez piosenki z LP poniewaz jestem ich fanem i mam duzo piosenek od nich dlatego wiem jaka jest romantyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaciaa stevie wonder- i just call to say i love you jason donovan- silled when i kissed big trouble all i need is you sarah connor-living to love you just , one last dance roxette - crash boom bang sting- shape of my heart foreinger - I want to know what love is bryan adams - have u ever really loved a woman barbra streisand - woman in love roy orbison- everything you want you got it urge overkill - girl you will be a woman soon seweryn krajewski - uciekaj moje serce , wielka milosc rednex wish you were here i hold me for a while jane birkin i serge gainsbourg - je taime mon non plus whitney houston i enrique iglesias could i have this kiss forever antonina krzysztoń perłowa łodź jon bon jovi always chyba tyle z moich ulubionych mamnadzieje ze pomoglam wszystkie zreszta mam jak co wal smialo na maila karotka251@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SQNik
WADER - COLD DEMONS HAHAHAHHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczytana
No 1 Shout "Olśnienie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piosenki Sary Connor są bardzo romantyczne: te co napisała powyżej Przeniesienie (Just One Last Dance, Living to love you), ale też Skin On Skin, From Sarah with love... No i oczywiście Whitney Houston - I will always love you, Celine Dion - My heart will go one (z Titanica) * Alicia Keys - Fallin * Mariah Carey - Without You

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malvisia
Oczywiscie RH+ i "To tylko milosc" nie ma ladniejszej piosenki o milosci ;) "Jezu, to znowu sie stalo zakochalem sie az mnie cos zabolalo..." ciągle nuce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sinead O\'Connor - Nothing Compares 2 U Braxton Toni - Un-Break My Heart Whitney Houston - I Will Always Love You Celine Dion - My Heart Will Go On Mariah Carey - Without You Jessica Simpson - I Wanna Love You Forever 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Truly Madly Deeply\" Savage Garden \"Ranaway\" The Corrs \"Careless Whisper \" George Michael

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shamandalie
Patrick Swayze- She's like the wind - bezapelacyjnie naśliczniejsza ! IRA- Bezsenni Łzy- Niebieska sukienka George Michael- Careles whispers Britney Spears- Everytime Anna Jantar- Przetańczyć z Tobą chcę cała noc Aerosmith- Crying i wiele innych ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eric Carmen \"Hungry Eyes\" Guns N\' Roses \"Don\'t Cry\" Lifehouse \"Everything\" Tracy Chapman \"Baby Can I Hold You\" To moje typy na dziś... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ta...
Christina Aguilera "Hurt" Lara Fabian "Je suis malade"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z10
Kancelaria - Zabiore Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xtinka
Christina Aguilera - Contigo el la distancia Christina Aguilera - Infatuation (wspaniałe tłumaczenie, polecam przeczytać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a polskie nowe
"Farba" chce tu zostac Sumptuastic" kołysanka, rozkosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a polskie nowe to raczej
do hitów wszechczasów się nie zaliczają...no bez przesady:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikkaaaa
chyba nie ma piekniejszej piosenki od GOO GOO DOLLS - Iris....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikkaaaa
Albo ANDRZEJ PIASECZNY - I JESZCZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila2374
amy pearson -love like this:)*** jojo- coming for you

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kagro romantic
Akurat Lubię mówić z Tobą U2 Without you Krystyna Prońko Jeteś lekiem na całe zło Seal Kiss from the rose Shuot Przepraszam za miłość mą Rh+ Po prostu miłość Brian Adams Everything I do Phill Collins Groovy kind of love Roxette Listen to your heart Kasia Wilk Pierwszy raz ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rita - Come Bo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feel The Fight
Dream Evil: -Unbreakable Chain (podniosły nastrój) -Forevermore (przygnębiające, ale panny Cię za to pokochają) -Losing you (jak wyżej, tylko w mniejszych dawkach) -The End (nastrojowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanósia
Sade - Smooth Operator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×