Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malinowa77

seriale, które kochacie

Polecane posty

Gość malinowa77

moim numerem jeden są..... przyjaciele!!! można oglądać w kółko i tak bawi tak samo :) jest jakiś fan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dno dla mnie nr 1 to ,,z archiwum x'' najlepszy serial jaki powstal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy ma swój gust i nie ładnie jest tak pisać dno... po prostu tego nie lubisz i tyle a ja nie lubię archiwum x a nie piszę ze to kaszana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr haus:) the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mentalista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie piszesz bo archiwum x jest kultowym serialem prison break tez swietny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjaciele ❤️ jak poznałem waszą matkę rózowe lata 70te the simpsons te mogę oglądać na okrągło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
The Walking Dead i Pamiętniki Wampirów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjaciele, tak jak ty mogę oglądać w kółko zawsze mnie śmieszy. Podobnie Jak poznałem waszą Matkę Walking Daeth Gra o Tron Switched in birth Teoria wielkiego podrywu Chirurdzy mnie ostatnio wkręcili po Doktorze Hausie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam ; wirus bates motel demony da vinci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa77
te teksty w przyjaciołach są po prostu boskie, obejrzę odcinek po ciężkim dniu i od razu lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie zawsze rozsmiesza swiat wedlug bundych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też bardzo rozśmiesza ten świat według bundych tylko niestety bardzo mnie irytował właśnie ten akurat brat Kelly dla mnie on był po prostu zawsze taki obleśny..Zgadzacie się ze mną z tym ? : PP jeszcze bardzo lubię taki właśnie serial jak po prostu Pierwsza miłość. Jest to polska produkcja ale akurat bardzo udana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam Detektywa Monka, można powiedzieć, że to serial kryminalny, ale lekko podszyty komedią. Szczególnie zachowania głównego bohatera w pewnych sytuacjach potrafią rozśmieszyć widza. Polecam wszystkim, którzy lubią seriale kryminalne, jak i komedie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham serial Dom.Zdaję sobie sprawę,że dla niektórych ten serial jest stary,niemodny itp,nawet moja rodzina ma już dosyć.Lubię też Noce i dnie, Chłopów i Znachora(to ostatnie to nie serial).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z archiwum X było fajne Potem Alias Potem Kryminalne Zagadki Las Vegas No i oczywiście Łowcy Skarbów Tak poza tym to pewnie jeszcze coś, ale te dobrze pamiętam. -- Ja i mój lolo poza kontrolą co jest... http://grubylolek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się bardzo podoba serial Constantine (ten na podstawie komiksu). Początkowo nie zrobił na mnie wrażenia, ale z czasem akcja się rozkręcała. Świetnie w głównej i jednoczesnie tytułowej roli wypadł Matt Ryan. Niedawno zakończył się pierwszy sezon i liczę na kolejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kormet
Dla mnie the best jest House i Dwóch i pół. Pobrałem sobie teraz kilka sezonów z https://filefox.pl/ i oglądam. Można się pośmiać. Mega seriale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez tajemnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noce i dnie kariera nikodema dyzmy co ludzie powiedzą przyjaciółki ranczo ojciec mateusz archiwum x miasteczko twin peaks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie numerem jeden jest Sherlock. Tylko bardzo długo trzeba czekać na kolejne sezony. Pozostałe seriale, które chętnie oglądam to: Przyjaciele, Dwie Spłukane Dziewczyny, Gra o Tron, Hannibal. Z polskich najbardziej lubię Ranczo:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość hanka
kocham gotowe na wszystko i oglądam dzięki filefox.pl:) polecam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohn8
Ja osobiście uwielbiam seriale kryminalne i dokumentalne w temacie więzienia, przestępstw etc. Oczywiście dzis na kanale puls2 u Nas będzie puszczane CSI. To taki top seriali kryminalnych które uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam nowości filmowe i zapowiedzi na stronie https://mhtm.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×