Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pestka-4

Stephenie Meyer -Twilight -saga

Polecane posty

czyli wszystko o ksiazkach , filmach itp ... posiadam eboki 4 czesci : 1.zmierzch 2.ksiezyc w nowiu 3.zacmienie 4.przed switem (nieoficjalne tlumaczenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellwen
ooo ja też bym bardzo prosiła na maila:) dorota16@tlen.pl dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos tam o edwardzie
a moze cos pogadamy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cullenówna
Czytałam..... Chcę obejrzec, ale nie w kinie, bo wydaje mi sie ze moglabym załować kasy wydanej na bilet.... Recenzje nie sa zbyt zachęcające - powiem tak, co innego czytac o bieganiu niczym blyskawica, a co innego zobaczyć to na ekranie.... Natomiast aktor jest uroczy! Przystojniak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie film podobam bardzo
choc ksiazka lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam wlasnie ostatni tom
breaking down-po ang, wlasnie z shared. Nie wyobrazam sobie ekranizacji ostatniego tomu w kinach-jest nieco krwawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytałam i oglądałam
książka jest milion razy lepsza niż film . ale ten też nie taki zły . Robert zagrał naprawdę bardzo dobrze . ma ktoś może niemieckiego ebooka ''Twilight'' ? Tj . biss zum morgengrauen . byłabym wdzięczna gdyby mi ktos wysłal lub podał linka nie płatnego z którego mogę ściągnąć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koolorowa
a ja przeczytałam wszystkie części plus 12 rozdziałów MS i obejrzałam film.. dla mnie to porażka.. jestem rozczarowana (tzn.filmem bo książki zachwycające) film nie oddaje w pełni książki jest b.dużo zmienionych watków, że już o obsadzie nie wspomnę... R.Pattison w roli Edwarda? dla mnie nie do przełknięcia...reszta też. Tzn. filmowy Emmet całkiem trafiony chociaż zdecydowanie za mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edward jest boski
sprobuj sama to zagrac , hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje pieńć groszy
mi zostało 100 stron 4 tomu ganialna książka jestem w momencie kiedy Bella sie przemieniła i zobaczyła córeczkę sama doczytam co dalej :)nie piszcie co będzie na końcu . Więc co jest z filmem nie tak chciałam iść ale jak sie nie opłaca to nie ide nie będe sobie psuć wyobrażenia książki ,właściwie co jest w niej zmienione?czym sie rózni od książki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koolorowa
nie chodzi mi o to jak zagrał... bo może i zagrał dobrze, ale sam wygląd.. chuderlawy niezbyt przystojny Rob absolutnie mi do Edwarda nie pasuje! ale to jest tylko moje zdanie. moje pieńć groszy - nie wiem czy się nie opłaca, jak widzisz zdania są podzielone, może gdybym nie czytała książki to by mi sie podobał, ale czytałam i wrażenia mam jakie mam. Zmienionych jest wiele szczegółów. Byłam bardzo rozczarowana sceną wypadku (kiedy Edward uratował Bellę przed vanem) , moment kiedy Bella powiedziała Edwardowi, że wie kim jest też jest całkiem inny, generalnie naprawdę sporo różni sie od książki.. jest mase pominiętych rzeczy, wiadomo, że w niecałych dwóch godzinach filmu nie da się zmieścić wszystkiego co jest w książce, ale mogli bardziej rozbudować wątek miłości Belli i Edwarda bo naprawdę czuje się niedosyt po obejrzeniu..Motywem na łące też byłam rozczarowana, skoro już było to w filmie to mogli przedstawić tak jak było w książkowym zmierzchu.. Ale raczej nie zepsujesz sobie wyobrażenia książki bo się nie da według mnie, ja mam nadal wyobrażenie takie jak miałam tylko film nie przypadł mi do gustu. Ale może Tobie się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koolorowa
a no i jeszcze jedna rzecz która mnie wręcz poraziła : według filmu Bella dowiedziała się o wampirach z książki o Quileutach, a nie od Jacoba (on powiedział jej tylko część legendy o wilkach i tyle) co dużo zmienia! i teraz sobie nie przypomne co jeszcze ale baardzo dużo motywów jest zmienionych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prześlesz mi te ebooki na maila dariawitkowska4@wp.pl bardzo proszzę góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysia5
czy mogła bym prosić o 4 tom na rysia5@o2.pl dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacia_
Cześć! byłabym wdzięczna gdybyś wysłała mi ebooka ''Zaćmienie" Stephenie Meyer na e-mail pyska12@o2.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia 111111
Witam;) Czy mógłbyś przesłać mi na maila 4 tom ?? Byłabym bardzo wdzięczna;) Jestem zauroczina sagą, przeczytałam trzy pierwsze tomy, a czwartego niestety nie ma jeszcze w ksiągarniach ;/ libra09@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella Swan
mogłabyś wysłac mi na maila "przed świtem" ? jeżeli tak to na kingapiasta@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgaaaaaaaaaa
Czy mogłabyś mi wysłać na e-mail Olga1229@wp.pl ebook Zaćmienie i Przed Świtem. Była bym bardzo bardzo wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga wysłane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasta_punk
a ja moge na mejla bo nie umiem se sciagnac plisss : punkgirl@amorki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta J.
Dobry wieczór. Dziś mnie tak natchnęło i pomyślałam sobie, czy byłaby możliwość pozyskania czwartego tomu, stephanie meyer drogą internetową? Byłabym dozgonnie wdzięczna. Proszę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maacek
czy ja mogłabym prosić 4 część na meila.? bo nie moge coś ściągnąć.? martusiaaa1708@wp.pl z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×