Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jutka18

szukam tytułu filmu! pomóżcie!

Polecane posty

Gość jutka18

chodzi mi o film, który oglądałam - tylko częściowo - kilka lat temu w wakacje w tv. opowiadał o domu, w którym adoptowano osierocone dzieci i ukazywane były relacje między nimi. pamiętam scenę, gdy jeden z adoptowanych synów zgwałcił adoptowaną córkę i ona potem miała dziecko z nim. to było dość mroczne i przygnębiające, cala struktura fimu. pamiętam jedną kwestię nawet (podczas tego, jak chciał ją zgwałcić) : "wyobraź sobie, że mnie kochasz" czy cos takiego. byłabym mega wdzięczna za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutka18
pomocyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalafior, ...
film pamiętam, tytułu niestety nie, był na faktach, matka zastępcza uczyła adoptowane dzieci kraść, godziła się na gwałty, zamknęła jakąś adoptowaną córkę w piwnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutka18
tak, dokładnie! na faktach a jakigokolwiek aktora / rok produkcji / reżysera?!?! cokolwiek. jaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest taki film dziewczyna z sąsiedztwa co babka ma synów i chyba zaadoptowała córke brata czy jakoś tak i pozwalała tym synom ją gwałcić przypalać fajkami i wypalać jej dziury czymś gorącym.maltretowali ją tak,że zmarła film na faktach,ale chyba nie o to ci chodzi bo piszesz o sierocincu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tu stały nick, ale...
jesli chodzi o dziwczynę, którą wraz z siostrą wyslano do rodziny zastępczej a pozniej starszą z nich (Sylvię) więziono w piwnicy jest to film tak jak ktoś napisał "Dziewczyna z sąsiedztwa" (nie mylić z komedią o tym samym tytule) bądź film "An american crime" oba oparte na tej samej historii, jednak sceny gwałtu były tylko dodatkiem do filmu, który miał powiekszyć dramat głownej bohaterki, film faktycznie oparty na faktach, konczy się tragicznie, na tyle starsznie, ze historia Sylvi (Linkens? nie pamietam dokladnie) swego czasu wstrząsnela calą Ameryką...nieuwaga rodziców, brak wsparcia i okrucienstwo zarówno ze strony dorosłych jak i dzieci, warto chociaz poczytac jesli ktos nie ogladal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tu stały nick, ale...
Angel from hell> chyba jednak nie o ten film chodzi, tamta kobieta owszem miala synów, ale przede wszystkim jej nadmierna agresja w kierunku do Sylvii wzrosła przez jedną z jej córek, która nakłamała matce o wybrykach przyganiwetej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutka18
tak tak tak! dobrze mówisz. wiem że dodatkiem, ale powiedziałam co pamiętam ;p czyli an american crime. zaraz spr na fw ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutka18
wszystko wskazuje na to, ze american crime to ten film! jak widać mając szczątkowe informacje na temat filmu, można znaleźć jego tytuł... dziękuję bardzo :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutka18
eh... zaczelam w koncu ogladac to american crime... i to chyba jednak nie to... pamietam ze w tym domu bylo wiecej chlopakow,a jeden ta laske zgwalcil... co jeszcze to moze byc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutka18
no a potem zaszla w ciaze z tym gwalcicielem, ktory mieszkal z nia pod jednym dachem i urodzila dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mastemka8
Od jakiegoś czasu probuje przypomniec sobie tytul filmu i nic. Bardzo prosze o pomoc! To film o mezczyznie, chyba prawniku, ktorego pewnego dnia w biurze odwiedza nieznajomy. Okazuje się, że ten nieznajomy widzi, kiedy ktoś ma zaraz zginąć. Aby udowodnić głównemu bohaterowi zabiera go na stację metra, gdzie młody chłopak wyjmuje broń i chyba popełnia samobójstwo. W filmie potem okazuje się, że gł. bohater też ma tę umiejętność. No i tyle pamiętam... A, nie, jeszcze scenę jedną - dwójka młodych ludzi, para, w sportowym aucie, bohater nagle dostrzega że umrą. No i mają wypadek. :( Wykonczy mnie to! Prosze pomozcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauina3370
Witam, szukam filmu o rodzinie, której (chyba za pomocą in vitro) urodziły się malutkie bliźniaki. Niestety były one bardzo chore. Pamiętam też taką dziennikarkę, która raz wzieła na ręce jedno z dzieci i wtedy ono przestało oddychać. Po tym zdarzeniu rodzice powiedzieli, że bliźniaki zmarły. W rocznicę ich śmierci w całym mieście zapalono znicze a dziennikarka pojechała do jakiejś krewnej rodziców wcześniaków. Tam zobaczyła, że dzieci żyją i rodzice wszystkich oszukali. Rodzice powiedzieli, że bliźniaki nadal chorują i poprosili ją żeby zachowała to w tajemnicy. Film się skończył jak wracała samochodem do miasta. CZY KTOŚ WIE CO TO JEST ZA FILM ??? Będe bardzo wdzięczna za odpowiedź. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie już tego nie zobaczysz ale wydaje mi isę że wiem o jaki film Ci chodzi a dokładnie o "Rodzinne grzechy" fajnie będzie jak to zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba film pt.: Rodzinne grzechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam filmu który oglądałam dawno temu i nie moge sobie przypomnieć tytuły i nie znam aktorów. Pamietam że dziewczyna ( wygladała na 16 lub 17) była zamknięta w szpitalu psychiatrycznym ... ( blada, długowłosa blondynka) Lekarz psychiatryczny któremu grozili ze zabiją jego rodzine ( i porwali jego córkę) jeśli nie dowie sie od niej gdzie są diamenty które jej ojciec gdzieś schował. Długo jej pomaga aby dojść do rozwiązania tej zagadki ona niestety przez to ze ma problemy psychiczne nie potrafi mu tego zwyczajnie powiedzieć. W końcu wraz z nim płynie łodzią na wyspę na której jest zakopany na cmentarzu jej ojciec. Ona pare lat temu schowała mu do grobu lalkę w której właśnie były te drogocenne kamienie. Na wyspie są tez ci ludzie którzy grorzą temu lekarzowi .. On w końcu wukopuje trumnę a z niej wyciąga tą lalkę i znajduje w niej to czego oni szukają. Potem nie za bardzo pamietam ale chyba nie oddaje im tego i ich zabija. Mam nadzieje że ktoś zna ten film i pomoże mi znaleść tytuł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dropsi
Może chodzi o film "The lost" (sprawa z przeszłości z 2009 roku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mastemka8 opis fabuły filmu pasuje mi do książki, którą zekranizowano ok 2010 roku, film z Evangeline Lily i Johnem Malkovichem w rolach głównych. Nie wiem czy tytuły książki i filmu są takie same, ja znam tylko tytuł książki 'Potem' Gulliaume Musso... sprawdź :-) swoją drogą polecam pozostałe książki tego autora - rewelacyjne i na długo zapadają w pamięć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aria619
A może kojarzy ktoś film sprzed ładnych paru lat - co najmniej 10, możliwe że polski. Pamiętam tylko scenę w której grupa chłopaków wydaje osąd na dziewczynę i w piwnicy przypartą do metalowej siatki jak na ogrodzenia gwałcą ją jeden po drugim, plujac i bodajże paląc papierosy. Jeden z nich powiedział żeby nie udawała że jej się nie podoba bo jest Mokra. Na koniec zostaje z nią jeden z nich i rozmawiają. Wiem że dziwne ale mam to gdzieś w głowie ciągle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolanta90
Ja szukam filmu w ktorym sasiad zg****il kobiete gdy ta ogladala u niego jakis stol. Pozniej konieta znalazla kilka innych pan rowniez zgwalconych przez tego samego faceta i wytoczyly mi proces. Nie oamietam ani roku ani aktorow ani tytulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 29.03.2016. To film Nie mów nikomu z Michaelem Douglasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej to był film "bez jej zgody"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość krytyk filmowy
A co mi dasz gdy przypomnę .????,??? A co ja z tego bede miał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×