Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Naughty Girl

The Drill.... z wokalem kobiety... ktos zna ?

Polecane posty

Gość oszołomka
hmm...bardzo lubie ten kawałek ....mam rozne wersje ale z wokalem niestety nie...a tez jestem ciekawa....myslałam ze w remixie Scissors Sister moze.......ale tez bez wokalu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milo ze ktos sie odezwal :) heh... no moze to nie jest \'wokal\' co kobieta tam cosik mowi... i tak szukam tego kawalka i znalezc nie moge ! a moze jakies fajne kawalki polecisz ? :) koro lubisz taka muzyke :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszołomka
Heh :-) Polecić moge ale lepiej by było gdybyś wypisała choc kilka utworów jakie lubisz...bedzie mi łatwiej cos doradzic :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no okej, wpisze pare... sa juz troche stare... ale jare :) DJ Jean - Every Single day Joy Kitikonti - Dirty Summer Westbam - UFO manieczki Kalwi Remi _ Explosion (Dj Theo Club Mix) Dj Matys - orgasm riva - run away :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszołomka
:-) Joy Kitikonti- dirty summer.....explosion......riva......:-) 🌼 trafiłas widze też w moje ulubione Choć moje najlepsze 3...ktorych trudno przebić to wciąz niesmiertelne C-bool-Would You Feel ; Opere Trance ( emma shapplin- Spente Le Stelle) ; The Roc Project &Tina Arena - Never (zarowno orginał jak i Filterheadz Luv Tina Remix) Moze niektorym sie nudzą i bokiem wychodzą ale jak slysze te 3 to mam lekki dreszczyk :-) Poza tym polecam: *Dave McCullen - Bitch *4 strings- high on life *dj. bazz- Old School *Andain- Beautiful Things (moze być Gabriella bo dłuzsza :-) ) *Rachel McFarlane - Lover *Dj Pierce-Vallee de Larmes *Armand van Helde- my my my ; into your eyes , her my name * jerry ropero and Denis The Menace - Fuck You * no i duzo ich jeszcze....az nie wiem co pisać i w jakiej kolejności...:-( Jak Ci przypadnie stad coś do gustu to napisz a ja dopisze jeszcze inne 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liczebniczka
mamy podobne gusty, troche housiku, trance i techno:) kiedys wiedzialam co to za piosenka z tym wokalem,bo siedzialam na forum muzyki,ale forum usunieto i nie pomoge wam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liczebniczka
czy to nie jest "work this pussy vs the drill"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liczebniczka, niestety to nie ten kawalek, w tamtym kobieta tez cos mowi, niestety nie pamietam juz co :( bo moze tym tropem doszlabym do tego co to za utwor, no ale bede szukac dalej :) oszolomka, fajne kawalki podalas :) sobie je sciagnelam, dwoch niestety mi nie znalazl bear... moze jeszcze jakies propozycje ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
ja też poszukuje tej piosenki i jak narazie nici :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweldd
ja rowniez szukam szuka i nie umeim znalesc to jest zajebistee!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qla81
Cylsound - Get Drill & Work http://www.sendspace.com/file/g48kai to na 100% jest to. Głos przepitej babki w utworku zrobionym na podstawie the drill Ten kawałek jest najlepszy Masz dobry gust :) (podziękowania możesz przesłać na gg 3946863

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sciagnij sobie
discoboys-b1 for you (partick alavi remix) o matko szał!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chetnie bym sciagnela ten kawalek ale nie bardzo moge go znalezc ani na necie ani w bear share ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodzik
no ja w bear share wkoncu znalazlam te discoboys , ale nic ciekawego..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
Naughty Girl - i ściągnęła Ci się ta piosenka ?? the drill z wokalem kobiety :) bo mi tak :) to jest to o co mi chodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenka 21 tak sciagnelam sobie :) wlasnie o ten kawalek mi chodzilo :) teraz slysze w akademiku ze duzo osob tez tego slucha :) tyle poszukiwan ale oplacalo sie :) a moze znasz jeszcze jakies fajne kawalki ? :) qla81 jeszcze raz thx :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
no mam ich wiele :) kurde nie wiem jaki gatunek lunisz ale ja lubie np. casteam- I don't ( bardziej pod dance ) , dj hazel - speed club , benassi - every single day , riva - run away , a z takich dancowych : max farenthide - get down , infernal - from paris to berlin ( aligator to jest remix z dj aligatorem ) , c bool - lersiva , dj bomba - crazy pipes ( u mnie na dyskotekach w miescie to hit ) , Dj Matys - Orgasm ( to zawsze wymiata ) , lub Sax brothers - carless whisper (przeróbka Georga Michela piosenki :) mi tam sie podoba )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej malenka, no nawet fajne kawalki :) jak masz cos jeszcze to pisz :) to moze ja napisze pare kawalkow. Beattraax-Project_Well_(Tidbi) Aquagen_-_And_God_Spoke Avant Garde - Don\'t stop (Klubbheads rmx) Clubbasse - Time To Progress (Club Edit) DJ Alien - Driver 2003 [Clubbasse Remix] DJ Jose - Hecitate (club mix) Elektrochemie-Shall (clubbasse remix 2002) Martino - Massive Beat (Club Mix) Westbam - Agharta (DJ K.C. Hammer 2004 rmx) Joy Kitikonti - Dirty Summer 02 The Roc Project - Never (Filterheadz Remix) 21 Airscape - Sosei (F&W Remix) 23 Andain - Beautiful Things (Gabriel & Dresden Mix) DJ Jean - Every Single day no troche mi tego wyszlo :) a to moze jeszcze podam cos z nnej beczki, taka fajna piosenka nastrojowa :) tak mnue uspokoaja jak ja slysze :) Natalie - Going Crazy pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenka ten kawalek dj bomba - crazy pipes tez u mnie graja, juz w sumie od dawna, tylko w jakiejs \"mocniejszej\" wersji niz ja sciagnelam, bo znalazlo mi wersje tylko radiowa. a skad jestes jesli mozna ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość discogirl
hej jak miło kogos spotkać,kto słucha tego, co ja :) moge wam podrzucic jeszcze kilka fajnych tytułow Axwell - feel the vibe Antoine Clamaran - it doesn't really matter Afropeans - better things 3 elements - stupid boy benny benassi - turn me up blaze feat barbara tucker - most precious love creambase - fiddle 2003 deep dish - flash dance deep swing - in the music dj tiesto - traffic dj tomcraft - loneliness dj tonka - she knows you eurythmics - sweet dreams (angello and ingrosso mix) filterfunk - SOS (message in the bottle) jerry ropero - coracao junior jack - stupidisco kalwi i remi - explosion mauro picotto - komodo Mbrothers - trebles milk i sugar - what is love missy elliot feat. eve - 4 my people narcotic thrust - when the dawn breaks pakito - living on video soul central - strings of life three drives on a vinyl - greece 2000 (dj shog rmx) tocadisco - your'e no good for me wawa & mad mark - I'm in love (bootleg mix) są to raczej starsze kawałki,ale baardzo fajne, od house do trance'u i dance'u moze komus sie cos spodoba jak sobie sciagnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
kochane ja jestem ze świętokrzyskiego :) no własnie fajne hiciorki podajecie :D :) ja tez cos poszukam i wieczorkiem napisze :) pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benassi Bros - Movin\' Up Dj Tatana - Words Roy Gates - We Rock Together Cascada - Everytime We Touch Roxette- Fading Like a Flower (White Label Mix) - stare ale jare :) Lexy & K.Paul - Love Me Babe Ian Van Dahl - Inspiration Cut and Run - Outta Space Benassi Bros - Light The Discoboys - For You David Guetta - The World Is Mine Armand Van Helden - MyMyMy Viframa - Cristalle Dj MANIAN - Heat Of The Moment Yomanda - You\'re Free BOB SONIC - Sunny 2005 Pewnie wiekszosc znacie, ale i tak są fajne (moim skromnym zdaniem) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×