Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asia1302

TŁUMACZENIE Kaye Styles - PRISON BREAK ANTHEM

Polecane posty

Gość asia1302

Szukam od dawno już tłumaczenie tej piosenki!!Byłabym bardzo wdzięczna gdyby ktoś mi przesłał na poczte gdyby miał!!!!PROSZĘ!!!!!Pozdrówki!!!CZEKAM!!!!! P.S.Gdyby ktoś oś chciał to niech pisze, możliwe, że będę mogła jakoś pomóc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feśka
hej masz to tłumaczenie możesz mi przesłać z góry dzięki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoleks
jesli macie to już przetłumaczone to prosze bardzo o przesłanie. dzieki. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shysky94
cze! Jak macie to już przetłumaczone te prześlijcie mi. Proszę Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia506
Ja tez długo tego szukam i niec:( wiec jesli ktos ma to przetlumaczone to rowniez prosze o przeslanie monia506@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1302
Hymn ucieczki z więzienia To hymn Prison Break, hymn Prison Break Po prostu to czego potrzebujesz, to czego potrzebujesz Oto historia człowieka, którego zgnojono Wdepną w naprawdę niezłe gówno Cała uwaga na bohaterze spoza miasta Zły, dziki, popieprzony Więzienie poniżyło go w kilka tygodni Przetrwanie jest naprawę niezwykłe Musi udowodnić swoją niewinność, a to trudne na ulicach Oto dlaczego nie mogę przyjąć zapłaty Żaden z Ciebie kanciarz dobry człowieku, Mówię Ci dlatego (Hymn Prison Break, hymn Prison Break) Wiesz o czym mówię Żaden z Ciebie kanciarz dobry człowieku, Mówię Ci dlatego (Hymn Prison Break, hymn Prison Break) Dobra, To hymn Prison Break, hymn Prison Break Po prostu to czego potrzebujesz, to czego potrzebujesz Zamknięta wolność koniec z tym, muszę zrobić to co muszę Sprawiam że to staje się To hymn Prison Break, hymn Prison Break Po prostu to czego potrzebujesz, to czego potrzebujesz Zamknięta wolność koniec z tym, muszę zrobić to co muszę Sprawiam że to staje się Skazany za morderstwo pierwszego stopnia, Chwalmy Pana Boże, proszę wyzwól mnie Jestem już na świecie, czego chcesz teraz? Czarny, biały, jakikolwiek kolor chodźmy już 2 lata 6 miesięcy w celi na własność (Hymn Prison Break, hymn Prison Break) 2 lata 6 miesięcy w celi na własność (Hymn Prison Break, hymn Prison Break) To hymn Prison Break, hymn Prison Break Po prostu to czego potrzebujesz, to czego potrzebujesz Zamknięta wolność koniec z tym, muszę zrobić to co muszę Sprawiam że to staje się To hymn Prison Break, hymn Prison Break Po prostu to czego potrzebujesz, to czego potrzebujesz Zamknięta wolność koniec z tym, muszę zrobić to co muszę Sprawiam że to staje się (Hymn Prison Break, hymn Prison Break) Yeah, Yeah, Yeah, Michael Scofield, najwspanialszy bunt, zegar tyka Ucieczka z więzienia Lincoln Burrows, włamać się, nawiać, więzy krwi, obeznany o co w tym wszystkim chodzi Obietnica zwycięża, kawałki układanki Większy, większy pośpiech Musisz udowodnić swoja siłę Zaufanie przestępstwu A kiedy świat pójdzie na ryby uderz jak pocisk To hymn Prison Break, hymn Prison Break Po prostu to czego potrzebujesz, to czego potrzebujesz Zamknięta wolność koniec z tym, muszę zrobić to co muszę Sprawiam że to staje się (x4) TO TŁUMACZENIE:)Pozdro dla wszytskich pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek88
I po co przenioslas te tlumaczenie tu przeciez kazdy widzi na jakie to jest str-a tak wogole ludzie to wy sie nauczcie szukac!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katuniakiss
zajebista piosenka i tlumaczenie tez spoko..;* dzieki za link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alwaysTOOforever
yyyy.. no właśnie dobrze, że napisała też tutaj... bo mi się link nie chciał otworzyć, dzięki dzięki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaQsia12-ko5
Jak ktoś ma tą pioseneczke to niech prześle mi przetłumaczeni i cało piosenke...bo ona jes zajefajna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aduska18
drogi Kwiatku88 to prawda ze ludzie musza nauczyc sie szukac w internecia tego czego chca ale to po pewnym czasie staje sie meczace ciekawe co ty bys zrobila gdybys nie mogla znalezc tego tekstu? pozdrowionka dla wszystkich fanów skazanca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aduska18
drogi Kwiatku88 to prawda ze ludzie musza nauczyc sie szukac w internecia tego czego chca ale to po pewnym czasie staje sie meczace ciekawe co ty bys zrobila gdybys nie mogla znalezc tego tekstu? pozdrowionka dla wszystkich fanów skazanca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmnniiaamm
Ten kawalej jest swietny :D Zakochałam sie :D I wogole Kaye Styles ma bossski głos :D A jak by ktos chcial to niech zgladnie :P www.mmnniiaamm.fbl.pl :D POzdr :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dexty
@KWIATEK88 Wkurwiają mnie tacy jak Ty. Mówisz żeby ludzie wkońcu się szukać nauczyli ta? A sam pewnie czekałeś aż ktoś Ci pod nos poda link albo odrazu całe tłumaczenie, a następnie zgrywasz sie że Ty tu najmądrzejszy itp itd. Więc powiem krótko --->spierdalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość good taste
Ten utwór jest najgorszym shitem jaki kiedykolwiek słyszałam, i te słowa........ chyba je pisał ktoś niezbyt sprawny umysłowo... hehe... Ale serial jest super...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonette
hey ja osobiscie uwielbiam ta piosenke i uwazam ze jest na prawde genialna a jak ktos ma cos do niej to niech sp****ala po co wchodzic na strone jakiejs piosenki ktorej sie nie lubi? zeby napisac inNym ze jest do dupy?! bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rataj
nie powiedziałbym że dokładnie przetłumaczono ten text dla tego że jest kilka błędów ale piosenka mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza****
Super pioseneczka,naprawde bardzo bardzo mi sie podoba.A wykonawca ma boski głos.Idealnie pasuje to tego filmu.Świetna,oby bylo takich wiecej:)Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzicha 667
piosenka jast super.............Ale po co się kłucić ???Dzienx za tłumaczonko ;)POZDRO DLA ZIOMALI I ZIOMALEK!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzicha 667
Kwiatek88 A kto sie przejmuje błędem w literce?? wazne ze jest i zgodzam się z aduska18 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_xd
kwiatek88 jak ci cos nie pasi to sie nie patrz super ta piosenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reserved_boy
Wkurzają mnie tacy jak ten kwiatek... pewnie sama nie umiesz szukać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xgdw
Łódź,22.10.07 Witam was serdecznie. Fajna piosenka,bardzo mi sie podoba.Kaye styles tez jest niezly Pozdrawiam wszystkich na stronie. XGDW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frucht 333
Niezła nuta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomala
Beznadziejne tlumaczenie.. Wspolczuje odbiorca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszekk14
Kwiatku88 Bujaj sie!!!!!!!!!! Co masz do Asi!!!! Mądra dziewczyna a link fajerszajski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśśśśśśśśśśśuń
piosenka wymiatająca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×