Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marysia ze Wspólnej

tomiki poezji

Polecane posty

Jakie tomiki poezji, których autorów ostatnio wpadły w wasze rece :) Pochwalcie się. W ogóle czytujecie poezję? :) To taka miła odskocznia od codziennego życia i tych wszystkich sag typu 'Zmierzch' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszka
Czasami czytuje poezję:) To nawet nie jest kwestia miłej odmiany ale potrzeby:) Każdy potrzebuje chyba od czasu do czasu oddać się refleksji, prawda? W poezji Herberta, Różewicza odnajduję uniwersalne( zawsze aktualne) problemy , z którymi mam do czynienia niemal każdego dnia. Dzięki poezji mam wrażenie,że żyję w bardziej świadomy sposób. Ostatnio przeglądałam "7 kręgów i praprzyczyna" Tomasza Rolko z goneta.net- ciekawa propozycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszka
Czasami czytuje poezję:) To nawet nie jest kwestia miłej odmiany ale potrzeby:) Każdy potrzebuje chyba od czasu do czasu oddać się refleksji, prawda? W poezji Herberta, Różewicza odnajduję uniwersalne( zawsze aktualne) problemy , z którymi mam do czynienia niemal każdego dnia. Dzięki poezji mam wrażenie,że żyję w bardziej świadomy sposób. Ostatnio przeglądałam "7 kręgów i praprzyczyna" Tomasza Rolko z goneta.net- ciekawa propozycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam Wisławę Szymborską i Gałczyńskiego. Ich wierze mają niesamowity klimat, są piękne i zawsze jak je czytam przenoszę się w inną rzeczywistość. Szczególnie ostatnio polubiłam wiersz 'tego nie robi się kotu'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
O, jak miło, że jeszcze ktos czytuje poezję :) Ja ze starych wyjadaczy tp lubię Leopolda Staffa i okres dwudziestolecia międzywojennego w Polsce. Wówczas powstawały naprawdę dekadenckie teksty, które trudno było (i nadal jest) wyprzeć z pamięci. A kolei co do współczesnych poetów to nie mam swoich ulubieńców, ale czasami czytuję młode talenty, dlatego chętnie zapoznam się z poezją Młodych, których można znaleźć na goneta.net. Dobrze, że jets takie miejsce gdzie mogą pokazywać swoją twórczość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×