Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość manpytaniee.

TUNEZJA TUNEZJA KTO BYL??? JACY FACECI TAM SA??

Polecane posty

Gość manpytaniee.

Nigdy nie bylam w Tunezji ,ale jak wiecie od jakiego czasu pisze o moim przyjacielu, ktory mieszka tam. Jaka jest Tunezja?Jacy Tunezyjczycy?Jakie Tunezyjki? chodza w tych swoich dlugich szatach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manpytaniee. mraau

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manpytaniee. mraau
ahhhhhhhhhhhhhhhhhh, nikt nie wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mampytaniee.
A jak to jest z przylotem do Tunezji, jakbym chciala sie wybrac z kolezanka i mieszkac z moim przyjacielem w jegom domu? Slyszalam ,ze trzeba w samolocie jakies druczki wypisywac, gdzie sie zostanie, w jakim hotelu, a ja np.nie zostane w zadnym hotelu, tylko w jego domu i co wtedy?Mam klamac na tym druczku i wpisac tam jakas nazwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mampytaniee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mampytaniee.
Nikt nie byl w tym pieknym kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedawno tu byl tak itopik o
facecie z Tunezji, ja ci napisze, ze bylam w Tunisie, bylo pieknie, kazda kobieta moze sie poczuc jak krolowa, faceci adoruja, obdarowuja, mnie jeden non stop zasypywal prezentami, nic nie bylo miedzy nami, a tam widac uwielbienie dla nas pieknych nierozpaslych Polek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupowal ci prezenty bo chcial
ciebie przekupic :P glupia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukran_szukran
ja slyszalem, ze tunezyjczycy uwielbiaja polki, bo taka rasa, to rzadkosc w Tunezji. podobno bardzo dobrze ruchaja, na poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4iiti
Tunezja super :) ale lepiej w Europie, jacy faceci? bardzo różni - generalnie typ araba mi sie bardzo podoba, ciemy brunecik ładna twarzyczka super ciałko mniam ;) ciacho i w Tunezji jest duuzo takich ciasteczek :) ale są wszyscy strasznie nachalnii, że czasami to aż sie ich bałam, jak zobaczą młodą skromnie ubraną dziewczyne to niewiadomo co moze im strzelic do glowy.. generalnie za 20 wielbłada i porshe zostałam sprzedana hehe ;D czy cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zicke87
Ja bylam:) wakacje tam to fajna sprawa....hotele fajne ale w panstwie bieda jak piszczy...faceci moze i jest kilku przystojnych ale nienotrmalni!!! 3maj sie od nich z daleka i za zadne skarby nie jedz tam sama z kolezanka!!! tam turystki same nie moga wyjsc na ulice bo sa tak zaczepuiane ze az niemilo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laylla_1983
tam turystki same nie moga wyjsc na ulice bo sa tak zaczepuiane ze az niemilo.... ZGADZAM SIE. Byłam w Sousse chłopcy zaczepiaja, gwiżdza wołają popisują sie ze potrafią coś po polsku powiedzieć. No i strach tak samej wyjść nawet do sklepu obok hotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunezyjczycy zachowują się jak napaleńcy, wołają za toba , oglądają się, ślinią ochydne. Ja raczej nie wybrała bym się tam z koleżanka, w zeszłym roku byłam z facetem i jego obecnośc i tak nie zniechęciła ich do podrywania, aż strach pomyślec co by było bez niego. Po przylocie do tunezji na lotnisku trzeba wypełnic druczek, ale to nic ważnego, nikt nie zwraca na to takiej uwagi, chodzi o to, żeby bylo wiadomo gdzie Cie szukac jak zaginiesz, wpisz więc adres pod którym będziesz mieszkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyldaaa
ja bylam i juz wiecej nie pojade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci to tam stare ruchacze
przeleca cię jeszcze na lotnisku, jak zechcesz, bo zdaje się, że po to tam lecisz. W każdym hotelu i na basenie będziesz obmacywana, na dyskotekach twoje piersi będa zmiętoszone. Ale ogólnie jest ok :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mampytanieee.
wlasnie ja nie chcialabym jechac do hotelu. chce jechac i mieszkac u kogos miejscowego, znalezc przez COUCHSURFING. tak objechalam pol swiata:) Ale w Tunezji nigdy nie bylam.Widzialam jak jest w hotelu na youtube-kaza tanczyc w koleczku,gruba babsztyle ledwo co russzaja kuprem a oni pewnie maja radoche. No a jakbym tam byla to raczej chodzilabym po miescie z moim przyjacielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mampytanieee.
no a jak np tam pracuja kobiety zza granicy jako przewodnicy, to przeciez ich tez nie zaczepiaja nonstop. Bez przesady.Wystarczy chyba tylko sie odpowiednio ubrac, a nie paradowac w krotkiej kiecce po chodniku.Tak mi sie wydaje. Zwyczaje sa takie, zeby kobieta byla ubrana zakryta-nie z cycami na wierzchu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to mieszkaj u niego
i po sprawie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesciara z ciebie
ja nie mam nikogo ze znajomych tam,ale slyszalam ,ze faceci traktuja kobiety po krolewsku, ona czuje sie najwazniejsza.Kolezanka byla w Tunisie i iwidziala prawdziwe zycie, bo pracowala jako rezydentka.Jednak aby tak bylo kobietymusza sie odpowiednio ubierac, nie mini przed kolana,ale wskazane sa zakryte nogi.PO prostu jednym slowemNIE PROWOKOWAC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhhhhhhhhhhhhhhh w koncu
to jaaa, ahh Tunezjaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mampytaniee.
Czarna, a gdzie sie wybierasz?jakie miasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mampytaniee.
a mam takie ..niecodzienne pytanie,skoro o tym mowa-jak tunezyjczycy radza sobie w lozku?:P w nocy sobie myslalam,ze hindusi to dluga gra wstepna, japonczycy tez podobno dobrzy sa w te gierki,a co z tunezyjczykami? Kobieta jest dla nich krolowa w lozku, czy workiem ktory spelnia ich chucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mampytaniee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mampytaniee.
widze ze cisza nastala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mampytanie..
zadna z pan nie miala seksu z tunezyjczykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadna bo my nie jestesmy
takie zdziry jak ty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci tam są boscy , nigdy nie zaomnę 7 dni które tam spedziłam. Są ciemno okimi brunetami, o ciemnej karnacji i pięknym śnieżnobiałym uśmiechu, pięknych ciałach. Nie to co u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wiele czesciej maja tez hiv
nie to co u nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×