Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

syska87

Weronika postanawia umrzeć-czytaliście,wybieracie sie do kin?

Polecane posty

Jak w temacie, czytaliście "Weronikę.."?Albo czy macie zamiar przeczytać przed pójściem do kina? Szczerze mówiąc ciekawa jestem strasznie, jak można zekranizować książkę Coelho...czytałam wiele jego książek,ale akurat nie tę...dlatego chyba kupię przed pójściem do kina, znalazłam ją tutaj http://selkar.pl/weronika_postanawia_umrzec_paulo_coelho_p_137929.html i z tego co wiem w ciągu 2-3 dni od zapłaty książka będzie u mnie ,więc zdąże przed pójściem do kina;) Moz ktoś z was już czytał i wybiera się do kina? Chętnie poczytam recenzje porównawcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee dzięki, w empyyku sobie kupię :p sekundę po zapłacie książka bedzie moja i też zdążę przed pójściem do kina. Wybornie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moja ulubiona ksiazka tego autora, czytalam ja wielokrotnie... ale do kina sie nie wybieram, poczekam az bedzie filmik na necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie popsuję sobie wrażenia po książce (a jest jedną z moich ulubionych) oglądaniem amerykańskiej 'interpretacji'. Tak samo, jak 'Forest Gump'. Czy scenarzysta w ogóle przeczytał książkę? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie chyba przeczytam książkę, by wiedzieć o czym jest i wybiorę się do kina. Podejrzewam, że adaptacja mnie rozczaruje, ale ciekawość zekranizowania książki Coelho wygrywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Książka bardzo mi przypadła do gustu , ale jak kto woli i każdemu według uznania. Autor jak w każdej swojej książce zmusza czytelnika do przemyśleń . Niektórzy lubią wyszukiwać cytaty - myslę , że książki Coelho to istna skarbnica . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiAmosia
NAjlepsza ksiazka jaką czytałam... Zmusza do przemyśleń .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neria0
http://chomikuj.pl/neira0 w folderze ebooki jest ksiazka a w folderze filmy jest film weronika postanawia umrzec :) jak dla mnie lepiej sie czytalo niz ogladalo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Książkę czytałam kilka lat temu, a film widziałam niedawno, jakoś w grudniu. Porównanie wypada na niekorzyść adaptacji, film był wyjątkowo słaby, odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×