Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hell-boy

właśnie czytam i polecam

Polecane posty

Gość Snieguliczka
Nie czytałam, możne kiedyś........ Teraz połykam na nowo "Kwiat peoni", Wyznania gejszy, jakiś taki humorzasty dzień. Na ten topik zagladać będę bardzo chętnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam przebrnąć przez Pilipiuka, Operacja Dzień Wskrzeszenia, ale jakoś nie leży mi to nowe ścięcie fikcją. Porusza i straszy, chyba się przeliczyłam. Nareszcie kulturalny topik, przyłączam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam milutko:) też lubię czytać i chętnie się przyłączę;) Wczoraj połknęłam Trzepot skrzydeł- Grocholi, miało być czytadło dla relaksu, a tu niespodzianka...ciemna strona miłości w związku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się co i kiedy??Ostatnio wszystko za everst Krakauera-powtóka po kilku latach,lubię reportaze,Grocholi unikam.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vivanet;) dosłownie w zyciu bym nie powiedziała, ze to Grochola:D;) jak lubisz eseje czy reportaże to polecam Ligockiej Kobieta w lustrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam generalnie wszystko co jest w zasiegu reki...może niestety,bo te w stylu \"Wiek markiza de Sade\" i \"Pamietniki Fanny Hill \" też:D z braku literatury może być nawet Panorama Firm ostatnio przeczytałam i polecam to tylko hasło...można pisać tez o przepisach z ksiażki kucharskiej,wystroju wnętrz i wychowywaniu dzieci...literatury na każdy temat mnóstwo i na topiku miejsce się na takie rozmowy znajdzie to tyle pozdrawiam te znane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ligockiej "Dziewczynkę....." czytałam...dobra ksiażka..przejmująca...felietony czytam na bieząco w "PANI" a może w "Twoim Stylu"--kupuję oba i moglo mi się pomieszać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz czytam ulotke leku o nazwie HEVIRAN okazało się,że mam ostra postac półpasca :D jak przeskoczy na dzieci to te małe może mieć ospę wietrzną niedługo... starsze już chorowały no to teraz musze poczytac skąd to mam i kto mi sprzedał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hell-boy no takiej niespodzianki się nie spodziewalam,najwazniejsze,ze uleczalne:).Zmieniłam plany,dzisiaj będę diablicą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helboy, to chyba boli.... a heviran to nawet dobry w zapobieganiu opryszczki. Nawiasem mówiąc moje dziecię w pierwszym dniu ospowania dostał oprócz pudru w płynie właśnie heviran, przez noc z pieguska zmienił się w nakrapiaczka ale bez ropnych kwiatków. Profilaktycznie łykam heviran raz w roku. To taki antyvir w wersji dla ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxdata--no właśnie bolało..i dlatego sie przestraszylam bo jakby cała lewa strona ciała była pod ciśnieniem..od środka taki idiotyczny rozpierajacy ból...a to od nerwu najgorsze,że ten wirusik jak sobie juz siedzi to bedzie sie ujawniał co jakiś czas :(a teraz sobie czytam nowości z zakresu prowadzenia dzialalności :D vivanet---jakoś nie miałam wątpliwości wczoraj nawet bez @ kim jesteś ;) jesteście kobiety rozpoznawalne po piórze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odsypiam:-o,wróciłam rano,m.obrażony;) Ojciec miał półpasiec chyba ze 20lat temu ,już się nie powtórzyło,więc jest nadzieja jakaś,że u Ciebie tez tak będzie:) Na imprezie niektórzy przeszli samych siebie/w kreacjach/,jak dostane zdjecia to przeslę,usmiałam sie do łez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic mi nie siadło jeszcze;).Juz w pracy jestem:),od rana nie mam czasu,odezwę się później:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcowa kobietka
pewno sie domyslicie kim jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivanet, ciekawa jestem fotek. Helboy, szkoda słów, ale @ Za 3 tygodnie impreza przebierańcowa, charytatywna - zastanawiam się, czy nie pójść :P Polećcie mi jakąś książkę w typie Wichrowych wzgórz. Skończyłam kolejny kryminał miejski Dębskiego, coś bym poczytała pisanego w innym klimacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxdata...A lasy wiecznie śpiewają...o ile jeszcze nie czytałaś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w szoku ...jak można czytać topiki,na których sie nie pisze tak długo i szczegółowo..tylko po to,by potem rzucać jakimiś faktami ..od czapy...bo nie ma w tym nic wstydliwego ile się ma dzieci np. albo ile waży widziałam takie złośliwe trolle na wielu topikach ale dopiero jak dotknęło to mnie blisko,na naszym,to dopiero zrozumiałam jak można rozwalić komuś tyle lat pisania w tak krótkim czasie.. makabra szukam na allegro jakchs poradników/albumów wnętrzarskich dotyczacych stylowych mieszkań/wnętrz ale o losie: TYLKO JEDNA POZYCJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxdata idź koniecznie:),nieźle się ubawiłam:),polecam takie przebieranki wszystkim,przynajmniej raz w zyciu można byc kimś kim się chce:P hell boy zgadza się,najpierw chciałam zrezygnować,ale w koncu chyba nie dam za wygraną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam sentyment...i szkoda się tak poddać...a chyba komuś na tym zależy w sumie można klikac na 2 ręce :D na razie zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie w Pani doskonały wywiad z Pszoniakiem..po tym jak zagrał geja w 40-latku jakos tak mi się zakodował jako homo,że zdziwiona byłam tym,że ma żonę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czasu na czytanie nie mam ale zazdroszcze, ostatnio bowiem tylko podatek dochodowy kodeks pracy itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LWICA SALONOWA
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sszpila
MĘSKIE SPYTKI To nie są wymyślone kawały o facetach ! To nie są kawały o blondasach ! To są REALNE TEKSTY męskiej części świata ! xDDD ..dla BRECHTU !!! i ku przestrodze... http://www.sendspace.pl/file/4gu50dCa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×