Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mi$zka

"Zimna Suka"

Polecane posty

Gość Mi$zka

Jestem młodą pisarką a tematem mojej nowej powieści jest tytułowa "Zimna Suka". mam jednak problem ze znalezieniem adekwatnego imienia do charakteru takiej kobiety.Stąd moja prośba do was kafeterian, o propozycje. Opisujcie proszę swoje przeżycia związane z kobietami tego typu, gdyż to bardzo ułatwi mi wybór. Pozdrawiam Mi$zka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkjhsdaiouhfa
DAGMARA - wyrachowana, zimna sucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety Dagmara odpada , ang. Dagmar, franc. Dagmar, hiszp. Dagmar, Dagmaro, Dragomira, Drahomira Imię pochodzenia skandynawskiego. Prawdopodobnie utworzone od celtyckiego dago (dobry) i germańskiego mari (sławny). Możliwe też, że jest to duńska wersja słowiańskiego imienia Drogomira, które nosiła czeska księżniczka, żona duńskiego króla Waldemara II Zwycięzcy. Do Polski dotarło w XIII w. z Czech lub Danii. Obecnie imię to nosi 26 701 Polek (w 2001 r. - 25 728). Według astrologów Dagmary to istoty romantyczne, mają wszechstronne zainteresowania i bogate życie wewnętrzne. Imię to najlepiej służy osobom spod znaku Wodnika lub Skorpiona. ale dzięki za propozycję czekam na jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośkasamośka
proponuję Izabellę- znałam taką jedną prawdziwa suka jakich mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirowka
Marzena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia, Joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×