Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oczytana92

znacie jakies fajne ciekawe ksiazki które warto przeczytać:)?

Polecane posty

Gość oczytana92

To kilka tytułów moich ulubionych książek które ostatnio przeczytałam ulysses moore, cukiernia pod amorem, opowieści z narni, zawsze przy mnie stój, wszystko się zmieni, bez odwrotu, marcowe fiołki. :) znacie jakieś książki godne uwagi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan lodowego ogrodu. Jarosław Grzędowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kompleks Portnoya - obowiązkowa lektura inteligentnego człowieka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'starczy tej martyrologii'? to chyba slowa Portoya :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeremi Clarkson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukrowanamuffinka
W zeszłym miesiącu wyszła książka "Moc czekolady. Opowieść o Wedlach i czekoladzie" Anna Czerwińska-Rydel. Pięknie ilustrowana, ciekawa opowieść o czekoladzie (skąd się wzięła, jak trafiła do Europy) i rodzinie Wedlów. Świetna dla małych i dużych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfitka
ja właśnie przeczytałam "Wayward Pines. Szum", książka wyszła dosłownie 2 dni temu, ale słyszałam, że jest inspirowana serialem "Miasteczko Twin Peaks" i "Z archiwum x", które uwielbiałam, więc się na nią skusiłam. Jeśli lubisz takie thrillerowato-mroczne klimaty to polecam, przeczytałam dosłownie w dwa wieczory! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutiki
Wiosna w Różanach i Droga do Różan Bogna Ziembicka i Elżbieta Cherezińska cykl Północna droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate16
Zdecydowanie polecam komiks Ricka Riordana "Złodziej Pioruna" - fantasy, które zachwyca :D Uwielbiam!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Na progu ciemności" Barbary Erskine i "Droga żelazna'' Aharona Appelfelda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytalam ostatnio Troje Sary Lotz i jestem zachwycona, mega mocny thriller naprawde mi sie podoba. jeśli lubisz groze to coś dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita1987
Polecam "Złodziejską magię" Canavan i inne jej książki. Niedawno przeczytałam i książka siedzi we mnie do dziś :) Jeśli lubisz fantasy, ta książka Ci się na pewno spodoba, mnie nie zawiodła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiało mogę polecić "Niebezpieczne związki" :) to jedna z najlepszych książek, jakie kiedykolwiek przeczytałam. Powieść w listach, pisana z różnych perspektyw o tematyce romansowo-obyczajowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie i to nie jedną, ale mogę ci polecić na pewno U progu zagłady Martina Zelenay'a, którą właśnie skończyłam czytać. Opowieść o kulisach zamachu terrorystycznego, bardzo dobra, wciągająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno lista ciekawych książek się przyda, w końcu się robią coraz dłuższe wieczory i książka jest na nie idealnym rozwiązaniem. Moją propozycją książki którą warto przeczytać jest "Oczyszczenie" A. Millera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ceeeti
A ja już nie mogę doczekać się października, wtedy premiera książki Ricka Riordana "Krew Olimpu" - rewelacja :D Takie fantasy to ja luuuubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Z takich aktualnych książek to na pewno wart uwagi jest Hill i jego – Przekręt. Futbol i zorganizowana przestępczość ( www.officyna.com.pl/ksiazka-przekret-futbol-i-zorganizowana-przestepczosc ). Nie można się pozbierać po tej książce. Już żaden mecz nie jest taki sam ;P także jak coś to czytacie na własną odpowiedzialność. Mnie tak książka skrzywiła nieco. Ridley Scott produkuje serial na podstawie książki, także będzie ciekawie ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się świetnie czytało książkę House of cards. Myślę, że jest nawet lepsza niż serial. Bardzo mocno wciąga, nie można się oderwać, są intrygi i spiski, świetnie napisana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak znam taką książkę i są to po prostu Przygody Tomka Saweyera. Po prostu bardzo dobrze się to czyta a główna postać tego filmu Tomek to taki urwis gdzie można śledzić jego losy i to co się z nim dzieję. Na początku może nie ma rewelacji ale później wszystko się to rozkręca i jest bardzo bardzo fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli lubisz fantastyczne motywy, to zerknij do Władcy piasków (książkę można łatwo kupić, chociażby w Empiku), fabuła jest bardzo wciągająca i ciężko się od niej oderwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wielkie twierdzenie Fermata. Rozwiazanie zagadki starego matematycznego problemu" Amir D. Aczel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszeharlequinyiksiazki.blogspot. com recenzje książek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, Fynf und cfancyś Michała Witkowskiego, moim zdaniem świetna, koniecznie trzeba ją przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czytaliście "Moje pragnienie wolności" polskiego autora Adama Pyrka? Ostatnio zaczęłam czytać - warte polecenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja natomiast mogę polecić Elegie o ziemi, ostatnio przeczytałam całą i mam pozytywne wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×