Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agata-----

5 miesiecy w zwiazku

Polecane posty

Gość agata-----

mam pytanie do dziewczyn, do par ktore nie mieszkaja jeszzce razem;) napiszcie jak czesto sie spotykacie (jesli mieszkacie w tym samym miescie) i czy codziennie wysylacie sobie smsy czy zdarzaja sie takie dni kiedy wasz facet sie do was nie odezwie? ja mam taka sytuacje ze jestem juz pare miesiecy z facetem i do niedawan wysylal mi pelno smsow i spotykalismy sie tak czeso jak sie da, od odstatnich dwoch tygodni robi to dosc rzadko, mozliwe ze ejstem przewrazliwiona ale zakochalam sie w nim bardz i chcialabym go ciagle miec przy sobie i dostawac od neigo esemeski... moze po takim czasie faceci przestaja sie juz tak starac..... i nie powinnam mu o tym mowic .. jak jest z wami? pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusia
Patrząc z perspektywy mojego byłego związku na początku jest super, nie chcecie się rozstać, setki smsów, telefony itp. a po pewnym czasie to mija. Dziewczyny sa bardziej uczuciowe więc to przeżywasz, ale dla facetów takie drobiazgi nie są ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagonka
my jesteśmy razem rok i jest tak samo jak na początku, spotykamy się codziennie- nawet na chwile, a oprócz tego ciągłe sms-y, telefony i rozmowy na gg do późna. i nie jest tak, że to tylko moja inicjatywa, chcemy oboje tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monica222
Widujemy się raz w tygodniu, przyjeżdża do mnie na weekend, ale tylko na kilka godzinek. Pisze do mnie około 20 smsów dziennie. Jesteśmy razem prawie 4 lata. W tym czasie zdarzyły się może ze 3 dni, gdy się do mnie nie odezwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jesteśmy razem 4 lata i cały czas jest tak samo jak na początku, a nawet coraz lepiej :) widujemy się codziennie, codziennie smsy i telefony, w ciągu tych 4-rech lat nie było takiego dnia żebyśmy się nie widzieli, chyba że naprawdę nie było możliwości, ale wtedy kontaktujemy się innymi sposobami :) mi się wydaje, że to zależy jednak od charakteru człowieka czy chce się starać czy nie, lub czy tego potrzebuje... a odpowiadając na pytanie \"moze po takim czasie faceci przestaja sie juz tak starac\" ... może, ale napewno nie wszyscy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata-----
dziewczyny dzieki za odpowiedzi....;) mam nadzieje ze u mnie zwiazek nie bedzie stal w miejscu..:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×