Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarodziejka 3000

a co znaczy w dzisiejszych czasach dziewica...

Polecane posty

Gość czarodziejka 3000

ktora w dodatku pragie prawiczka,meczyzny z ktorym bylaby do konca swych dni...smieszne?nietuzinkowe?czy moze zalosne calkowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieosiągalne. Jeśli już jest dziewicą, to najczęściej nie dziewicowego spotka partnera ;) I to jest przytłaczająco - rozweselające :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no widzisz
ja dziewica i moj facet tez dziewic :P a jednak osiągalne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I pragnie z nim być do końca swoich dni...? :) Dobre Jak z bajki. Tylko że życie to nie bajka. Każdy z nas chciałby być zdrowy, ale i tak wiele z nas choruje... :( I może dajcie w końcu spokój z tym tematem o dziewicach - przecież to prymitywny podział. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Dziewica? Czy mówimy o przedszkolakach???\" no to ja już kibluję w tym przedszkolu 22rok :) czy to poważne :classic_cool: ? a w międzyczasie całkiem fajna dupencja ze mnie wyrosła (to nie moja słowa, żeby nie było) zgadzam się, temat już się przejadł :o a odp.: teortycznie możliwe praktycznie nie i bardzo romantyczne :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem to piękne
my byliśmy dla siebie pierwsi :) i jesteśmy już 9 lat, oby jak najdłużej :), to nie jest śmieszne, raczej cudowne 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A spytajcie te kobiety, które pozakładały topiki, dotyczące znęcania się psychicznego oraz fizycznego nad żoną, oraz te które się rozwiodły, jak wiele z nich wyszło za mąż będąc dziewicą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To NIE dziewictwo warunkuje niską inteligencję emocjonalną a że takie przypadki są nie należy robić z tego prawd holistycznych bo przecież przypadki znęceń nad niedziewicami też są... w ogóle, tego jeszcze tutaj na kafe nie było :D 🖐️: dziewictwo lub jego brak warunkiem napędowym znęcania się. :O 🖐️ proszę :O POZA TYM należy się trzymać tematu !!! A nie zawsze schodzić na tory poboczne :classic_cool:!!! bo się robi nuddddddno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem to piękne
ja bynajmniej nie mam takiego doświadcznie a opętana ma 100% racji :). Wierność niewierność znęcanie się nie znęcanie się-przecież to nie ma nic wspólnego z ofairowaniem się jednej osobie. Ja życzę księżniczce wytrwałości 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi o to, że taka kobieta wychodzi za mąż za faceta, bo czuje presję czasu - z roku na rok jest coraz starsza, a fajnych facetów jak na lekarstwo (bo który normalny, zdrowy facet czekałby do ślubu z seksem?), trafia na jakieś faceta z problemami (ale tego nie widzi), a potem po ślubie takiemu facetowi po prostu odbija. :( Zdecydowanie lepiej jest, jak się ma porównanie, to chyba jest oczywistą sprawą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to takiego ta dziewica
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O możesz mi wytłumaczyć, dlaczego dziewica czy prawiczek - są automatycznie asocjowani z czekaniem do ślubu :O? takich ludzi to na palcach można liczyć :P tutaj jest pyt. o \"czystych\" a nie fanatycznych katolików (co nie znaczy że wyśmiewam takich ludzi, szanuję) z tą presją to chyba kpina :D teraz dziewic 20-25 jest dość niewiele a nawet jeśli, to nie sądzę, aby takie czuły \"presję czasu\" presję czasu do chyba czują kobiety od 25 w zwyż, a i też nie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 23 lata i jestem
prawiczkiem i tak zostanie :) I nie dlatego że jestem wierzący, po prostu jestem niski, mało atrakcyjni, nieśmiały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 23 lata i jestem
1,7 m z 5 cm za mało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie TAK mało tylko mało w tym przedziale wiekowym a skąd wiem !!! że sama się w nim mieszcze ! i zdarza mi się rozmawiać na takie tematy poza tym, HALLLLLLLO, wystarczy poczytać kafe :classic_cool: no wiek rozpoczęcie współżycia się radykalnie obniżył choć ostatnio ponownie nieco wzrósł, ale i tak 20 nie przekroczył i pewnie nigdy nie przekroczy. wystarczy zeknąć na jakiekolwiek statystyki :) i nie zaprzeczaj :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 23 lata i jestem
trochę już za późno na rośnięcie :( a średni wzrost się podnosi, tylko nie u mnie :( a tu masz raporty z paru lat durexa na temat sexualności... jest tam o wieku inicjacji. miłego czytania ciekawskim 🖐️ http://www.durex.pl/gss_2005-k29952.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale z tym wzrostem to bez przesady :) przecież kobiet 160-170 jest pod dostatkiem :) atrakcyjność czy nie - to poj. względne a z tą nieśmiałością to proponuję nieco powalczyć ;) choć i ona potrafi być urocza :D (ja się zawsze zastanawiam co w takim nieśmiałym drzemie...) niemniej jednak, dobrze, jeśli mężczyzna jest pewniejszy siebie zwłaszcza jeśli i kobieta do odważnych zbyt nie należy. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no widzisz
--> casanova owszem pragnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 23 lata i jestem
nieśmiałość a "nieśmiałość" to spora różnica 🖐️ już wam nie przeszkadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skróty myślowe nie są moją mocną stroną :D / :O jeśli jeszcze mogę coś dorzucić: to mniej atrakcyjni ludzi często odpychają, ale NIE dlatego, że nie są piękni tylko dlatego, że są zgryzliwi (bardzo często) i dołujący do skutku:) a to utrudnia bardzo kontakty. więc może problemem jest tylko złe nastawienie. powodzenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na moje oko
to bardzo mozliwe i czesto wrozy sukces zwiazki. partnerzy nie zadreczaja sie swoja przeszloscia, a rzeczy w seksie do ktorych sami dochodza bardzo zlizaja u umacniaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po częsci .. czy Ty w tyn wieku zawzięłaś sie i powiedziałaś NIE do śłubu?? Powiedz tak naprawde co jest powodem tego że masz swoje lata a nie znasz tych wszystkich przyjemności zwiazanych z seksem?? Nie rozumiem tego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewica orleanska
Jestem dziewica i zle sie z tym czuje :( Czuje, ze cos trace z zycia, ze mijaja najlepsze lata mojego mlodego, ponetnego ciala :P Ale nie chce mi sie leciec do lozka z pierwszym lepszym, a nikt fajny sie nie napatocza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×