Odpowiedz na ten temat

Artur rytuały krwi Oszust

• Aga Btm 2017.08.05 [14:00]
    Dzień dobry. Może powiecie że jestem kretynką, Może nawet nią jestem. Zakochana, porzucona przez męża postanowiłam walczyć o niego za pomocą magii, rytuału miłosnego. Trafiłam na forum gdzie ktoś polecał Pana Artura. Pięknie pisał że rytuał z krwi działa i że szybko można odzyskać utraconą miłość. Skontaktowałam się z tym Arturem,podał konto do przelewu. Potem już niby szybko. Rytuał niby zrobił, i kazał czekać kilka tygodni na efekty magii, mąż miał wrócić. I tak minęły dwa miesiące, potem cztery i nic. Kontakt urwany, facet nie odpisuje na maile. Zaczełam w necie szukać informacji na jego temat i tak oto trafiła na kilkadziesiąt wpisów oszukanych przez niego osób. Jak się okazało wątek na którym był on polecany stworzył sam oszust i sam dodawał komentarze jako zadowolone klientki. Tym o to sposobem łowił naiwnych w tym mnie. Moim postem chcę ostrzec przed nim bo tupet facet ma i pieknie potrafi pisać i robić nadzieje. Agnieszka
  • gość 2017.08.05 [16:45]
    Ile kosztował Cię ten zabieg?
  • gość 2017.08.09 [13:05]
    Widzę, że nie tylko ja zostałam przez Artura oszukana smutas.gif Napisz do mnie maila proszę toma_71@o2.pl
  • gość 2017.08.09 [13:14]
    Brak slow na glupote
  • Aga Btm 2017.08.09 [13:16]
    3.000. Wiem, glupia jestem ale dla mnie najwazniejsza byla milosc
  • gość 2017.08.09 [13:18]
    Takie rytualy to nie jest milosc . To twoj egoizm . Trzymac przy sobie kukielke , ktora cie nie kocha .
  • gość 2017.08.09 [14:29]
    haha jak można wierzyć w takie banialuki? głupie babska, takiej mocy nie ma nawet Bóg bo dał ludziom wolną wolę jezyk.gif
  • lody chałwowe 2017.08.09 [19:08]
    Nie dość że oszust to jeszcze bezczelny i chamski. Odradzam wszelkie kontakty z tym facetem. Ja też straciłam pieniążki ale to akurat mało istotne najgorsze że straciłam wiele czasu na czekanie na powrót męża i straciłam zdrowie, dopadła mnie depresja kiedy to się nie udało, totalnie się załamałam i rozsypałam smutas.gif
  • gość 2017.08.11 [18:12]
    mnie tez oszukał ten oszust Artur a najgorsze ze nadal ludzi oszukuje i pisze sam posty jako klientki i sam sie poleca i twierdzi ze to konkurencja pisze na niego te niepochlebne komentarze, ja chetnie też podziele się informacjami na jego temat
  • gość 2017.08.12 [23:02]
    Szkoda że dopiero dziś trafiłam na forum na gazecie gdzie przeczytałam prawdę o Arturze. A ja się dziwiłam że minęło 12 tygodnia efektów rytuału brak. smutas.gif
  • gość 2017.08.16 [16:16]
    też się nabrałam, on pisze o sobie cudne posty w internetach, też uwierzyłam w te polecenia, on twierdził że to konkurencja na niego pisze, a jednak teraz widzę że on na prawdę jest oszustem.
  • gość 2017.08.18 [08:29]
    Dziwne, bo Artur nie ma w cenniku rytuału krwi za 3 tys
  • gość 2017.08.20 [22:57]
    300 zł chyba miało być, zresztą ten naciągacz mi kazał zapłacić 300zł a mam kontakt z taką jedną kobietą którą też oszukał i jej kazał wpłacic 500zł a więc jak widać on sobie te ceny sam ustala, niestety efektów rytuału nie ma a wiec zaczynam wierzyć że zostałam oszukana, bo czekam już prawie dwa miesiące.
  • gość 2017.08.21 [21:55]
    A jaki mialas rytual i po jakim czasie kial byc efekt?
  • gość 2017.08.22 [19:40]
    Heloł. Na imię mam Bartek. 3 miesiące temu zapłaciłem Arturowi za rytuał miłosny- magia krwi. Poza lżejszym mym portfelem nic się nie wydarzyło. Totalnie nic. W sumie po miesiącu już mi na maile nie odpisywał. W sumie aż tak bardzo nie bolało mnie przelanie mu tych paru stówek, bardziej to, że żyłem tyle czasu nadzieją na powrót mojej laski, którą kocham nad życie a straciłem ją dzięki swojej głupocie. Piszę to tutaj dlatego, że szukam informacji o Arturze. Gdyby ktoś miał prawdziwy jego adres to podajcie, bo chcę mu dostarczyć "prezent". Piszcie thomas_shy@op.pl
  • bazienka 2017.08.23 [15:43]
    dziewczyny prosze was o kontakt na maila, gdyz A grozi mi sprawa o znieslawienie
    chociaz nie napisalam ic, z ejest oszustem- mi nie robil rytu nie mnie oceniac
    ale przytoczylam tto co sie dzialo na gazeta.pl
    i sie przyczepil i straszy
    chce miec jakas opcje obrony w razie wu
    ALBO COŚ Z TYM ZRÓB, ALBO PRZESTAŃ JĘCZEĆ Suma inteligencji na Ziemi jest stała. Liczba ludności rośnie Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz- z wzajemnością MOJ MAIL: dontiwen.trajtuf ink@gmail.com
  • bazienka 2017.08.23 [15:48]
    mail thomas nie dziala
    ALBO COŚ Z TYM ZRÓB, ALBO PRZESTAŃ JĘCZEĆ Suma inteligencji na Ziemi jest stała. Liczba ludności rośnie Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz- z wzajemnością MOJ MAIL: dontiwen.trajtuf ink@gmail.com
  • gość 2017.08.23 [23:12]
    Ty tak Bazienka poważnie?? Przecież ten oszust teraz siedzi i się cieszy że solidnie cię nastraszył. Ja Cię proszę... wyluzuj. Mnie też straszył na priv i co z tego?? straszyć potrafi i podszywać się pod swoich klientów i pisać jaki to jest wspaniały. Wrzuć na luz. On wyczuł Twoja słabość, to, że się boisz i Cię straszy. Straszył dwa, lata temu, straszył rok temu i będzie straszyć jak wyczuje, że się boisz. To zwykły oszust, któremu kasa ucieka bo ludzie uświadamiają innych i ostrzegają przed tym oszustem. Głowa do góry i nie bierz na poważnie tych jego wypocin. usmiech.gif
  • bazienka 2017.08.24 [11:12]
    sspoko spoko, ale mysle ze troche by sie zdziwil, jakby ludzie jego pozwali o straszenie, szkalowanie i inne rzeczy oczko.gif
    ja sie nie boje, zbieram material dowodowy
  • Majster gość 2017.08.31 [17:21]
    Bazenka, pomimo ze siedzi czy nie siedzi pozwać cię może.
    Dla kasy to zrobi. Sprawa bedzie sie ciagnąć na jego korzyść a ty dostaniesz po d***e. Nic mu nie zrobią, bo jeżeli ktokolwiek jego pozwie to bedzie z nim sie spierał i to już inna sprawa bedzie.
    Tak wiec ... Sadu nie interesuje kim on jest i co zrobił, a sprawa której dotyczy pozew - czyli zniesławienia.
    Także powodzenia!
  • O maj got 2017.08.31 [17:24]
    Aga btm
    Żądło mozna spotkać tak wybitnie głupia osobę.
    Jak ci podam nr. Konta to przelejesz mi pare tysiaków?
    Obiecuje ze chłop do ciebie wróci! Hehehe
    Szczerze to facet ma farta ze sie wyrwał ze związku z popaprane łaska czytająca horoskopy i wierząca we wróżki z d**y!

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...