Odpowiedz na ten temat

Artur rytuały krwi Oszust

• Aga Btm 2017.08.05 [14:00]
    Dzień dobry. Może powiecie że jestem kretynką, Może nawet nią jestem. Zakochana, porzucona przez męża postanowiłam walczyć o niego za pomocą magii, rytuału miłosnego. Trafiłam na forum gdzie ktoś polecał Pana Artura. Pięknie pisał że rytuał z krwi działa i że szybko można odzyskać utraconą miłość. Skontaktowałam się z tym Arturem,podał konto do przelewu. Potem już niby szybko. Rytuał niby zrobił, i kazał czekać kilka tygodni na efekty magii, mąż miał wrócić. I tak minęły dwa miesiące, potem cztery i nic. Kontakt urwany, facet nie odpisuje na maile. Zaczełam w necie szukać informacji na jego temat i tak oto trafiła na kilkadziesiąt wpisów oszukanych przez niego osób. Jak się okazało wątek na którym był on polecany stworzył sam oszust i sam dodawał komentarze jako zadowolone klientki. Tym o to sposobem łowił naiwnych w tym mnie. Moim postem chcę ostrzec przed nim bo tupet facet ma i pieknie potrafi pisać i robić nadzieje. Agnieszka
  • gość 2017.08.05 [16:45]
    Ile kosztował Cię ten zabieg?
  • gość 2017.08.09 [13:05]
    Widzę, że nie tylko ja zostałam przez Artura oszukana smutas.gif Napisz do mnie maila proszę toma_71@o2.pl
  • gość 2017.08.09 [13:14]
    Brak slow na glupote
  • Aga Btm 2017.08.09 [13:16]
    3.000. Wiem, glupia jestem ale dla mnie najwazniejsza byla milosc
  • gość 2017.08.09 [13:18]
    Takie rytualy to nie jest milosc . To twoj egoizm . Trzymac przy sobie kukielke , ktora cie nie kocha .
  • gość 2017.08.09 [14:29]
    haha jak można wierzyć w takie banialuki? głupie babska, takiej mocy nie ma nawet Bóg bo dał ludziom wolną wolę jezyk.gif
  • lody chałwowe 2017.08.09 [19:08]
    Nie dość że oszust to jeszcze bezczelny i chamski. Odradzam wszelkie kontakty z tym facetem. Ja też straciłam pieniążki ale to akurat mało istotne najgorsze że straciłam wiele czasu na czekanie na powrót męża i straciłam zdrowie, dopadła mnie depresja kiedy to się nie udało, totalnie się załamałam i rozsypałam smutas.gif
  • gość 2017.08.11 [18:12]
    mnie tez oszukał ten oszust Artur a najgorsze ze nadal ludzi oszukuje i pisze sam posty jako klientki i sam sie poleca i twierdzi ze to konkurencja pisze na niego te niepochlebne komentarze, ja chetnie też podziele się informacjami na jego temat
  • gość 2017.08.12 [23:02]
    Szkoda że dopiero dziś trafiłam na forum na gazecie gdzie przeczytałam prawdę o Arturze. A ja się dziwiłam że minęło 12 tygodnia efektów rytuału brak. smutas.gif
  • gość wczoraj [16:16]
    też się nabrałam, on pisze o sobie cudne posty w internetach, też uwierzyłam w te polecenia, on twierdził że to konkurencja na niego pisze, a jednak teraz widzę że on na prawdę jest oszustem.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...