Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aśka czy to ty zakładasz tematy na ogólnym o tym jak ktoś latał

Polecane posty

Gość gość

za kobietą,mimo,że go nie chciała i nie ma honoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem pewny czy to ty,ale tobą zalatuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Jarek. To nie moje tematy. Nic dziś nie pisałam na kafeterii. Wczoraj dużo pisaliśmy więc dziś zrobiłam sobie dzień przerwy, ale myślałam dziś dużo o swoim życiu. Zresztą tak jak codziennie od jakiegoś czasu. 1000 przemyśleń każdego dnia, same dylematy. I mętlik w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym nawet gdyby to był mój temat to nie byłby on na pewno o Tobie, bo przecież Ty za mną nie latałeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak bym ci miał doradzić,jak umiesz być sama to lepiej się rozwiedz i poszukaj kogoś dla siebie,może w swojej firmie itd.jakiegoś dyrektora,to nie jest normalne,żebyś tu przesiadywała z mętlikiem w głowie,natomiast jeżeli nie umiesz być sama jak moja rąbnięta siostra to lepiej wróc do niego,przyjmij go z powrotem do mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o małżonku myślałem,że założyłaś temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak mam nie mieć mętliku jak mi piszesz, że nie pasujemy do siebie, że nie jesteś dla mnie optymalny, że chciałbyś mieć atrakcyjną przyjaciółkę z którą byś się mógł przytulać. myślisz że jestem z kamienia? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo nie pasujemy do siebie,chociaż kto wie,przez jakiś czas,takie klimaty wrednej zołzy by mnie kręciły,wiec kto wie,ale on może być dla ciebie optymalny,chociaż pewnie strasznie cię wkurzający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie piszę o małżonku na kafeterii, poza tym nie mam za co po nim tak jechać, różnimy się priorytetami, ale szanuję jego poglądy i je rozumiem. nie oczerniam go na kafeterii bo to świetny, wartościowy facet, tylko ma swój pogląd na życie, inny niż ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chociaż w wielu kwestiach ja i on też się zgadzamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewie,że on da się lubić,wszyscy co go znali to wiedzieli,że nawet jak coś jest między wami to wyjdą takie kwestie co cię zszokują,nasz kolega W był tego pewien,ja to się specjalnie nad tym nie zastanawiałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno w wielu kwestiach jesteście dla siebie stworzeni,ale to,że siedzisz na kafeterii zamiast z nim świadczy,że jednak z jakichś powodów czy powodu to nie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co ja ci mogę doradzić,jak umiesz pobyć trochę sama,to lepiej się rozwiedz,jak nie umiesz bo są ludzie,którzy nie umieją to z nim zostan,kłóc się itd.będziesz miała zajęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:59 wiem o tym, że tak nie powinno być, że tu spędzam tyle czasu. to już chyba depresja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to napisz coś na rozweselenie,mnie cieszą tematy o kobietach w szpilkach,czy chodzisz w szpilkach do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie drażnią te tematy o kobietach w szpilkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie cię rozweselają,a czemu drażnią,kobiety w szpilkach są fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napiszę ci jeszcze,że on jest głupi,nie umiejąc od swoich dziadkowych zwyczajów odstąpić,widać to jednak nie to coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trochę tak, ale tak już ma, że nie da sobie tego przetłumaczyć, ale może to ja nie mam racji. w każdym razie żadne z nas nie chce iść na ustępstwo, i jedno o drugim mówi, że jest egoistą/egoistką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślałem,że jest dziwny,ale trochę mądrzejszy,więc jak mam ci coś doradzić to uciekaj i na pewno nie miej z nim dziecka,to jest prawdopodobnie początek choroby psychicznej o nazwie schizofrenia,ja nie przesadzam,mogę ci dać namiary na twoją krajankę z ziemii Elbląskiej,śmiałem się,że z jej ojcem będzie on antyrakowy batyskaf budował,ale tu się nie ma z czego śmiać,ciesz się,że to teraz wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to są podobne klimaty,ta sterylność,twój mąż raz nawet polopirynę uznał za rakotwórczą,tak jak tej mojej dawnej E.D mogę doradzić tylko,żeby z domu rodzinnego sie wyniosła,ty też zwiewaj z tego małżeństwa,a twojego męża jesienią czy zimą to jeszcze nie widziałem żeby nie był chory,mimo tego zdrowego,jedzenia,sterylności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie rzucam takich słów na wiatr,ale to naprawdę są takie same wręcz klimaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×