Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

banalne...czemu kobiety zaprzeczają same sobie

Polecane posty

Gość gość

banalne pytanie ale... czemu kobiety zaprzeczają same sobie na tym temacie ustalono ze to naturalne jak kobieta oczekuje kasiastego faceta (oprócz innych jego zalet) i jest to całkowicie naturalne: ''Im ładniejsza dziewczyna tym bardziej leci na kasę.'' http://f.kafeteria.pl/temat/f4/im-ladniejsza-dziewczyna-tym-bardziej-leci-na-kase-p_6133315/2 wiec jeśli lecenie na kasę i dobrobyt faceta jest u kobiety stanem całkowicie zgodnym z ich natura i potrzebami ,a musi się w tej kwestii ogranicza jedynie z powodu braków w urodzie ,albo zaburzeń psychicznych (np. laska chce udowodnić całemu światu jaka ona wielce uduchowiona,bo ja ktoś nawał materialistka ) ,zaprzeczacie w tym temacie,mim ze koniec końców każda tam pisze e jest z zamożnym,ale to tylko przypadek: '' czy jak kobieta nie szuka kasy u faceta to'' http://f.kafeteria.pl/temat/f4/czy-jak-kobieta-nie-szuka-kasy-u-faceta-to-p_6132542/2 wy po prostu same musicie siebie okłamywać i dowartościowywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skonsultuj sie ze swoim psychiatra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat za bardzo boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem sama i sama na siebie zarabiam. A faceci z którymi miałam jakieś erotyczne przygody mniej zarabiali ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty niemasz kasy i bardzo cie to boli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden koles napisal cos na forum, drugi cos napisal, a ty z tego robisz prawdy zyciowe i oczekujesz, ze kobietom bedzie sie chcialo dyskutowac? Az tak to nam sie nie nudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ja jako kobieta mam zarabiać ekstra kasę, to wiesz do czego w takiej rzeczywistości jesteś mi jeszcze potrzebny? Zależy ile masz w obwodzie i ile razy możesz raz po raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto by chcial leniucha co groszem nie smierdzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No...groszem nie smierdzi :( a jakie ma jeszcze wymagania :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat nie dotyczy kasy tylko tego z kobiety same sobie zaprzeczają-to tylko przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim cudem ty jako facet tego nie rozumiesz? Masz homoseksualną świadomość czy nie wiem nie określiłeś jeszcze swojej płci? Kuźwa nie wiem Jak można nie rozumieć tak oczywistych rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto zaprzecza? Zaprzeczałam tylko przed kolesiami z którymi nie miałam najmniejszej ochoty budować przyszłości. Tak samo wam kobiety służą za przedmioty do ćwiczeń jaki nam mężczyźni! Każdy jest materialistą tylko nikt nie pochwali się tym osobie której nie chciałby zaufać! Znajdź swoją bratnią duszę i zobaczysz że oboje będziecie materialistami Po prostu pieniądz to są marzenia zrealizowane a brak pieniądza to te niezrealizowane! Jak już zostało ci tylko realizować marzenia to pieniądz pilnie potrzebny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AMEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co się nad tym zastanawiać, jeszcze taki filozof się nie narodził,co by świat kobiecy zgłębił i zrozumiał. Faceci mają proste potrzeby, proste myślenie i proste spojrzenie na świat i nie ogarniają kobiet. Ale to nie jest Wasza wada tylko zaleta, bo inaczej byście ześwirowali, kochani. Nie jesteście po prostu w stanie udźwignąć tego ciężaru :) daj sobie spokój z rozgryzaniem tych zagadek, weź gazetę, piwo, obejrzyj mecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Zaprzeczałam tylko przed kolesiami z którymi nie miałam najmniejszej ochoty budować przyszłości.'' to jest anonimowe forum poza tym wychodzi na to ze jak kobiecie zależy to chce kasy ''Jak można nie rozumieć tak oczywistych rzeczy?'' tzn? czemu tu kobiety anonimowo kłamią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic mnie nie boli za wyjatkiem cudzej glupoty a za dobrze mnie wychowano zeby przydeptywac smieci, niech to robia ci ktorzy czerpia z tego przyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu kobieta lecąc na kasę/przebojowość/urodę faceta musi sama sobie wmówić ze ona tylko leci na jego dobre serce nie nazywając rzeczy po imieniu to jest a anonimowe forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''nic mnie nie boli za wyjatkiem cudzej glupoty a za dobrze mnie wychowano zeby przydeptywac smieci, niech to robia ci ktorzy czerpia z tego przyjemnosc'' ale jakoś nie piszesz nic konkretnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie zaprzeczam ;) golodupcy mnie nie interesuja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''nie ogarniają kobiet'' ogarniamy-kobieta chce kasy i dobrobytu ,ale musi się czuć jako dobra i uduchowiona i zawsze twierdzi ze leci na dobre serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Ja nie zaprzeczam oczko.gif golodupcy mnie nie interesują smiech.gif--->ty jesteś w porządku i inteligentna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet musi miec kase i klase :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ogarniacie - autor sam to przyznał poprzez pytanie w tytule postu :) Panowie, ja Was strasznie lubię - za dowc***i inteligencję, ale w kwestiach niektórych się gubicie totalnie :) Szukacie łatwych, seksownych lasek po barach, ulicach i klubach, szpanujecie im kasą, samochodami, domami i macie żal, że te laski lecą na kasę. Czy nie mieliście nigdy żalu, że laska wam wywija cyckami i tyłkiem przed oczami, mizia się, prowokuje i potem "nagle" porzuca rozpalonych ? No właśnie, zachowujecie się podobnie :). Trzeba mieć realistyczne oczekiwania. Nie spodziewajmy się, że jeże zaczną fruwać :) Cycate laski z disco lecące na kasę = dobre na szybki numerek, nie robimy sobie nadziei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Facet musi miec kase i klase cool.gif'' wy chyba jesteście za głupie na ten temat :) ja nie pytam co ma mieć facet tylko czemu kobiety się idealizują i same siebie okłamują temat kasy to tylko przykład to tak samo jak kobiety piszą ze chcą cichego dobre wychowanego romantyka,a tak naprawdę lecą na przebojowego ,potrafiącego dobrze kręcić bajer samca ze stadem kumpli , co czasem fajnie przypierdzieli jakiemuś gościowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Cycate laski z disco lecące na kasę'' każda leci na kasę/urodę/przebojowość a atrakcyjne to po-prostu biorą bo mogą wymagać a chyba nie chcesz powiedzieć ze ładna,elegancka dziewczyna nie wymaga kasy...ba jeszcze bardziej bo atrakcyjność to nie jest wcale cycek na wierzchu,wręcz przeciwnie ''Czy nie mieliście nigdy żalu, że laska wam wywija cyckami i tyłkiem przed oczami'' brrrrr...to nie jest atrakcyjność i te jeszcze selfie z dzióbkami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tak, tak, czytaj dalej bajki forumowiczek :) każda pisze i mówi co chce, słowa są dzisiaj tanie :) Problem polega na tym, że mężczyźni idą po linii najmniejszego oporu - biorą łatwe panny z klubów szpanując im, jacy to nie są fantastyczni, a potem są zawiedzeni, że w lasce nie odnajdują księżniczki - "a taka śliczna przecież była" ..... Ehh, Panowie korzystajcie z tego, co Wam dają bywalczynie klubów nocnych, w zamian za piękne słówka i nie spodziewajcie się od nich wierności, poezji ani romantyzmu. Porządne kobiety nie chodzą same do takich miejsc, ale są wokół Was, ... Powodzenia życzę wszystkim poszukiwaczom Skarbów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Porządne kobiety nie chodzą same do takich miejsc, ale są wokół Was, ... '' a to teraz te nieporządne lecą na kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie, pieniądze u faceta są jak, nazwijmy ogólnie, uroda u kobiety . Kobieta z dwojga złego wybierze faceta z forsą Facet z dwojga złego wybierze pannę, której będą mu zazdrościć koledzy ... Wszyscy jesteśmy trochę hipokrytami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna za tępa na ten temat piszesz o czym innym przeczytaj tylko tytuł idiotko poza tym nawet tutaj same sobie zaprzeczacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×