Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

bardzo dziwnie się czuję,nie zle,ale dziwnie

Polecane posty

Gość gość

Podobnie dziwnie się czułem wiele lat temu przed śmiercią kogoś wkurzającego z rodziny,która wiele wyjaśniła i wyszła wszystkim na dobre.Nie mówię,że ktoś powinien umierać,ale podobne wyjaśnienie przydałoby się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak jakoś dziwnie się czuję, a jak przeczytałem Twoje literki, to jakoś mi od nich dziwnie ścierwem zajechało. Nie napiszę czy to wyjaśnia, ale hm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym razem Ty umrzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto wie może i ja i będę miał święty spokój,ale podobną fazę miałem wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale naprawdę chciałbym żeby coś odeszło do historii,ze wszystkimi plusami i minusami,i jak to nie ja mam umrzeć,to,żebym wspominał z całkowitym spokojem obecne chwile i wręcz z pewną nostalgią,a tamte chwile były naprawdę dziwne,do tych domowych kłopotów doszły nerwy z powodu egzaminów do których kompletnie nie miałem motywacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie byłoby bardzo gdyby wszystko związane z tym okresem, np.wszelkie porażki,sukcesy,zazdrości wobec kogoś,ale też tryumfy nad kimś miały takie znaczenie jak książki z tamtych egzaminów których mie się nie chciało zdawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja powiem tak smierdz nic nie rozwionzuje a wrencz pszeciwnie jeszcze wiencej komplikuje. Skont masz wiedziedz kto hce kiedy umzec? A egzamin to podstawa zdawania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta śmierć bardzo wiele rozwiązała,gdyby nie ona tragedia by się stała,a kto kiedy chce to nie wiem,mi się jeszcze nie chce za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×