Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bardzo prosze o radę

Bardzo prosze o radę....

Polecane posty

Gość Bardzo prosze o radę

Witam Serdecznie ......:) Mam Wielki problem.... to znaczy dla mnie jest on wielki, a dla "osób stojących obok" może być nawet śmieszny.... Może najpierw kilka słów o sobie: Jestem osobą b wrażliwą, o niskim poczuciu wartości:( (Może to dziwnie zabrzmi ale moi znajomi wcale mnie tak nie odbierają) Skonczylam studia (licencjat) , jestem wysoką niebrzydką i podobno niegłupią dziewczyną;) Przez 2 lata nigdzie nie pracowałam, siedzialam w domu... skupiona aż za bardzo na sobie wylądowalam u psychiatry (mam nerwice , depresje) teraz zaczelam szukać prace, znalazlam w ekskluzywnym sklepie z odzieżą męską...bylam na rozmowie , szefowa kazala mi przyjść na probe.................. ........no i właśnie tu zaczyna sie OGROMNY problem:( Boje sie iść:( Strasznie sie boje :(:(:( już kiedyś mialam taką samą sytuacje, i nie poszlam do pracy:( Jak sobie pomóc :(????? Bardzo prosze o rady.... z gory dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolkaaaa
przelam sie! wiem jakie to trudne bo sama nie naleze do osob pewnych siebie. Na pewno praca w takim sklepie to stres ale jak ci sie uda to za kilka miesiecy bedziesz sie czula jak ryba w wodzie:) Kontakt z klientem nauczy cie pewnosci siebie. Daj sobie czas i nawet jak popelnisz duzo gaf , pamietaj ze z kazdym dniem bedzie lepiej. A nawet jak nie dostaniesz pracy w tym skelepie to juz poczynilas krok. Zdobedziesz cenne doswiadczenie na przyszlosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo prosze o radę
nie wiem jak ja przezyje jutrzejszy dzień:( W ogole nie wiem czy pójde...Wiem jedno, na pewno sie postaram:( w sumie jak dam plame do zwieje do innego sklepu w końcu w wawie tego pełno jest;) i tak bede od jednego do drugiego sklepu przechodzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niiiki
DZIEWCZYNO IDZ!!! słuchaj... ja jakbym ulegała strachowi ktory mialam przezd kazdym egzmainem na studiach nie ukonczylabym ich! Nie mozesz tak! Masz licencjata! odwazylas sie chodzic na egzmainy, w tym penwie i ustne! idz do przodu... a jak nie wyjdzie to trudno, zawsez nowe doświadzenie ... IDZ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111
idź!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo prosze o radę
dziękuje Wam serdecznie, to już jutro ...sprobuje pójść:) Jeszcze raz dziekuje za wiare we mnie!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka79
nie boj sie, ze popelnisz gafe. Pomysl, ze oni pewnie juz kupe ludzi zapraszali na rozmowy i nic nie robi na nich wrazenia. Nie przejmuj sie nie jestes jedyna. O ile nie zaczniesz skakac po biurku to raczej nic sie nie wydarzy. Wiesz co moja niesmiala kolezanka kiedys zrobila? Miala dosc rozmow o prace, kretynskich pytan itd. Poszla na kolejna i powiedziala, ze ona w zasadzie nie wie po co tam przyszla, ze to praca nie dla niej. Wymienila jeszcze pare negatywnych cech swego charakteru. I wiesz co? Pracuje tam juz od pol roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×