Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bardzo skrzywdziłem kobietę

Polecane posty

Gość gość

Raniłem ją, szantażowałem, obgadywałem w Internecie, zostawiałem potem wracałem i tak ciągle. Chyba nigdy nie odpokutuję za te grzechy :( tu przeprosiny nie wystarczają, źle mi sumienie mnie gryzie :(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie rob tego wiecej ,a moze odpokutejesz winy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem, ze tutaj na nią jechałes rowno , wspołczuje tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu jestes ciotą bez jaj, raczej nic nowego w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie masz depresji? wahania nastroju to kęska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olałabym cie jak byś mi tak robił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwni są ludzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem należy mi się to żeby mnie olała skoro taki byłem :( popełniłem straszne błędy :( żałuję. Owszem miałem wahania nastroju nie radziłem sobie z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I piszesz to by pozbyć się wyrzutów? Mamy poprawić ci humor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pozbędę się wyrzutów nie wiem czy jej zależy jeszcze, jest na mnie bardzo zła :( chyba od ostatniego rozstania które było bardzo chamskie dała sobie spokój, jestem głupi bo nie widziałem ile razy ona mi dawała szansę a ja co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta jasne, zależy mu :D chyba bardziej zależy mu, żeby ktoś go za to pogłaskał po główce. paranoik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę pogłaskania... jestem winny za co mam być głaskany?, chyba jedynie bity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ją przeproś,ale osobiscie a nie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Ci nie pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy że ona wie... wiem natomiast że ja źle postępowałem nie można tak traktować nikogo nawet jak coś nie pasuje w zachowaniu drugiej osoby. Debil ze mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to już wiemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiesz że wie?,mowiłes jej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie że mówiłem bo były kłótnie o to z mojej strony i zachowanie godne debila czyli odchodzenie... jakby mi nie zależało, postępowałem często w nerwach, podobnie pisząc i obrażając ją w Internecie dawałem upust tym nagromadzonym emocjom... teraz wszystkiego żałuje dosłownie WSZYSTKIEGO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne, żałujesz, a jak by do zgody doszło będziesz taki sam :p masz nasrane we łbie, ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie już bym więcej czegoś takiego nie robił bardzo sobie przemyślałem swoje postępowanie, nie chcę już nikogo krzywdzić i niszczyć, doskonale wiem jak wielką krzywdę jej wyrządziłem... nigdy tak się nie zachowywałem :( i chcę nad sobą pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko że już za późno miarka się przebrała i wiem o tym :( nie jest mi w stanie wybaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
to pracuj,może nastepnej nie skrzywdzisz ,ta byłaby idiotką gdyby dała ci kolejną szansę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostałem kiedyś 2 razy skrzywdzony tak porządnie i co zrobiłem? zachowałem się jak cham samemu krzywdząc nie winną osobę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupi jesteś po cholerę byłeś z laską która tak źle na ciebie działa. Człowieku ogarnij się i uświadomi sobie, że jest się z laskami do których pędzisz na skrzydłach. Całe życie będziesz przepraszał i zmieniał się dla nich bo trafiasz na idiotki, które do ciebie nie pasują. Szkoda czasu, poszukaj innej i przy której będziesz sobą. Nie daj się w c***a robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz do niej list. Przeproś w nim. I nigdy więcej się do niej nie zbliżaj, nie kontaktuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćdziś - ale to nie tak ja w jej towarzystwie czułem się naprawdę dobrze a kwestie które nas dzieliły zmieniły by się ja po prostu nie potrafiłem być cierpliwy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może nie tylko cierpliwy ale i szczery też?,może o niczym jej nie mowiłes tylko liczyłes na to że sama siw domysli a to nie tak.Brak reakcji z jej strony wzmagał w Tobie frustrację wiec jeździłeś po niej i wylewałeś żółć,a ona nie rozumiała dlaczego?.Mam rację??,czy się mylę?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćdziś - o wszystkim wiedziała mówiłem jej wprost, ale zawsze w nerwach i kłótni... nie wiem ile razy ją zostawiałem ale więcej niż człowiek byłby w stanie wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tylko że już za późno miarka się przebrała i wiem o tym smutas.gif nie jest mi w stanie wybaczyć... I bardzo dobrze, nie zaslugujesz na nia. Mam nadzieje ze nie da Ci juz szansy. Idz sie najpierw wylecz z tego chamstwa a dopiero potem zawracaj glowe kobietom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×