Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bawił się moimi uczuciami teraz to widzę

Polecane posty

Gość gość

Pewnie widział że mi się podoba więc specjalnie mnie uwodził dla podwyższenia swojego ego. Czy ktoś też czuje się przez kogoś wykorzystany mimo że tak naprawdę do niczego nie doszło ale jednak 'coś' było, coś co nigdy nie miało znaczenia dla tej drugiej osoby tylko zwykłą zabawą która zniszczyła mi psychikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to jest jak się wiąże z modelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To samo miałam. Zauroczyłam się w pewnym mężczyźnie, który był zajęty i on o tym, że mi się podoba dobrze wiedział, choć ukrywałam to uczucie, i co zrobił? Zaczął częściej ze mną rozmawiać, ciągle na mnie patrzył i się uśmiechał, śnił mi się po nocach, zakochałam się w nim, a on potem mnie zignorował. Do niczego nie doszło, nic między nami nie było, ale jednak poczułam się zdradzona, unikał mnie, zachowywał się tak jakbym nie istniała, mimo że wcześciej mnie w sobie rozkochał. Przez niego rzuciłam pracę (pracowaliśmy razem), i wciąż nie mogę o nim zapomnieć, choć minął już rok, albo i więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie był modelem i nie byłam z nim w związku. Ciągle mnie zaczepiał i nie dawał spokoju a ja zakochiwałam się coraz bardziej, że nie wspomnę co jeszcze robił. Dlaczego nie mógł mi dać spokoju tylko to jeszcze nakręcał? Czemu faceci są takimi cholernymi dupkami dla których liczy się tylko podwyższenie sobie własnej wartości rozkochując dziewczynę którą mają głęboko w d***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Zakochalam się w mężczyźnie który na poczatku nie powiedział mi ze ma zone.. po paru miesiącach powiedział mi. Zapomnial? Watpie.. Najlepsze było to ze jak twierdził mówił mi o tym:D :D ehehe niestety byłam tak ślepa i głupia ze brnelam w to. On rozkochiwal mnie w sobie. Później jak chciałam aby spędzał ze mną czas to on uciekał. Ja dalam spokój. Teraz znowu się odezwał. Zapewne aby sprawdzić czy Polsce na niego. :o Ku.as zlamany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd wiesz? Moze ty zrobilas cos nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój też się bawił i więcej na to nie pozwolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze mną zrobiła to samo kobieta co tu opisujecie, wiec to nie tylko przypadłość facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Los im wszystkim kiedyś odpłaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt się wami nie bawił tylko uroilyscie sobie ze się zakochał a tu bach! Rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci to chuje zwłaszcza ci żonaci rwą jak leci i nie patrzą czy ranią tym uczucia innych. Żony zazwyczaj mają ich w d***e więc w towarzystwie kobiet zaczynają bajerować aby się dowartościować tym że jeszcze mają powodzenie. To że taka dziewczyna się potem zakocha i będzie nieszczęśliwa mają w d***e. Ważne że złapała się na haczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam tak samo.. i mam do tej pory. Nie sposob o nim zapomniec. Jeszcze ostatnio gdy rozmawialismy pytal czy jestem szczesliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co idiotko w takie cos brniesz skoro wiesz że żonaty? Sama sobie winna jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie chodzi o żadne urojenia a fakt że faceci bajerują bogu ducha winne kobiety mimo że te się im opierają. Po pewnym czasie taka dziewczyna która widzi że facet jawnie okazuje jej zainteresowanie, zakochuje się. Facet widząc to pozwala sobie na coraz więcej po czym daje jej kopa w dupę i się ulatnia w końcu przecież nic takiego nie zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:44 Po to diotko,ze nad niektórymi uczuciami nie da się zapanować min.nad miłością. Jesteś tak ograniczona ze chyba tego nie zrozumiesz...:o z reszta co ja będę świni o gwiazdach oopowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tzw. wampiry energetyczne, jeśli jeszcze pyta czy jesteś szczęśliwa to nie daj znać po sobie że cierpisz bo to takiego tylko podbuduje. Będzie się cieszył że cierpisz bo cię olał, tacy zazwyczaj uważają się za bożyszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:46-otóż to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę ze kobiety które nigdy w życiu nie zakochaly się w żonatym nie powinny wypowiadać się w ogóle na ten temat. Nie są w stanie postawić się na miejscu zakochanej dziewczyny. Pamiętajcie zakazany owoc smakuje najbardziej i nigdy nie mowcie nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz wszyscy będą wyzywać od idiotek kobiety które zakochały się w żonatym. Nikt nie zwróci uwagi na to że nigdy by do tego nie doszło gdyby facet ich jawnie nie bajerował (w taki sposób że nawet osoby które były tego świadkami to mogły zauważały) i ochoczo nie kontynuował swoich gierek widząc że kobieta zaczęła się przywiązywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zauważały*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzmy sobie jasno. Kobieta od tak nie zakocha się w facecie. Musiało cos na to wpłynąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotki zakochane w żonatym. Rozumiem w facecie w związku bez ślubu ale z żonatym? I jeszcze mają pretensje. Wiadomo ze takie mezusie chcą tylko na boku zaruuchac naiwniaczke. Inteligentne kobiety sie na to nie nabiorą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie. Taki cham nawet jak widzi ze dziewczyna się przywiązuje i zakochuje to i tak dalej gra :o później nara. Przecież nic nie obiecywalem :o Ja na szczęście nie muszę być z tym człowiek ale wspolczuje zonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:58 Ty masz jakiś problem? Niech zgadne-maz cie zdradził? To by wiele wyjaśniało. Ten cały jad który toczysz z gęby :o Uspokoj się. Skoro tak bola cie rzeczy które pisza tu dziewczyny to po prostu nie wchodz.I tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:58 No ty inteligencja nie grzeszysz...Tym bardziej klasa. Sposób w jaki piszesz mówi o tobie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż mnie nie zdradził bo sam jestem facetem ale gardze głupimi kobietami czyt. Idiotkami zakochanymi w żonatych i pewnie jeszcze dzieciatych. Bozia języka nie dala? Mówi się masz żonę to s********j do niej i do durnych zakochan nie dojdzie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie trafiłyście na faceta drapieżcę, wyczuł słabą jednostkę którą łatwo zmanipulować i się zabawił jej kosztem. Niestety w tych czasach trzeba mieć silną osobowość albo przynajmniej dobrze takową udawać bo inaczej inni cię zniszczą i wykorzystają. Będą się dodatkowo cieszyć widząc twoje cierpienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:12 a ja gardze mężczyznami siedzącymi na kafeteri :P :P :P jesteśmy kwita :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:23 A sama tu siedzisz hipokrytko. Myślisz że jesteś lepsza od facetów tu siedzących bo masz c**e?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×