Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pavlo1985

Bezgraniczna pustka

Polecane posty

Też ją czujecie mimo posiadania wszystkiego co waszym zdaniem jest Wam potrzebne do życia ?? Czy ze spełnieniem swoich marzeń i osiągnięciem swoich życiowych celów wiąże się nieodzownie poczucie pustki i braku dalszych planów na życie?? Czy osiagając wszystko czego się chciało jest się w pełni szczęśliwym?? Jeżeli odczuwa się tylko pustkę i nic więcej, skoro spełniło się swoje marzenia to czym jest życie jeżeli nie ma się już do czego dążyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dochodzi południe i pytam
nudzisz sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysyp durnych tematow
kolejny kretyn pokroju luzera, fiku mikuuu, smiesznego studenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisze się, pisze
Jak można "osiągnąć wszystko, co się chciaalo"? To przecież niemożliwe ;) zawsze można iść dalej Nie odczuwam pustki. Odczuwam nieuchronność upływającego czasu - wiem, ze nie zdaże zrobić wszystkiego co bym chciała. Życie jest za krótkie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dochodzi południe i pytam
serio ? to zajmij sie pracą ona wypełni Ci pustke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwierz mida się osiągnąc wszystko co sobie się założyło jeśli nie ma się zbyt wygórowanych żądań wobec samego siebie :) Mi sie udało a teraz tylko pustka i nic więcej jakbym już nie miał po co żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie którzy trzymają
WIARA POWINNA CIĘ TRZYMAĆ W PIONIE. DAWAĆ MORALNY KRĘGOSŁUP,NADZIEJĘ I CHĘĆ DO ŻYCIA. Jak się wierzy to nie idzie się bez celu przez zycie. te wszystkie dobra to tylko rzeczy materialne,których ze sobą nie zabierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie nie mówię o rzeczach materialnych bo na sławie , pieniądzach , willi z basenem i ferrari mi nigdy nie zależało ja mówię o spełnieniu marzeń niematerialnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postanów sobie że
zostaniesz papieżem realizacja zajmie ci całe życie i przestaniesz pieprzyć głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johny nawalony
madre pytania autor zadal. Mysle ze po prostu nalezy postawic sobie nowy cel w zyciu i do niego ponownie dazyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie tu rodzi sie pytanie jeżeli człowiekowi nic wiecej do szczęścia nie potrzeba to jak znależć sobie nowy cel życiowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dogonisz jej
Nowym celem może być uszczesliwianie innych. Tego celu nie da się osiągnąć do końca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjcslk
pavlo, tyle watkow juz napisales dlaczego nie ma ich w twoim niku?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johny nawalony
napisales ze jestes szczesliwy...gdybys byl to nie odczuwalbys pustki tylko napawalbys sie szczesciem. Widocznie nie jestes szczesliwy i czegos ci brak... byc moze ten stan bedzie trwal tydzien rok albo 10 i przypadkowo z dupy odkryjesz jakies rzeczy czy powolanie i to sie stanie twoim celem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co jest szcesciem? osiaganie celu czy droga do jego osiagniecia?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osiągnij wszystkie swoje cele a zobaczysz że na końcu czeka Ciebie pustka bo osiągniesz wszystko czego pragniesz i nie masz już czego zdobywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem w stanie osoągnąc wszystkiego ;) Jesli osiagam coś zaraz na to miejsce rodzi sie kolejna potrzeba :) nie mam parcia miec wszystko a uszczesliwia mnie sama droga do celu, który nieraz nie uda sie osiagnac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eremita z przekonania
Zastanów się dobrze nad swoim życiem, wycisz, bądź ucziwy wobec siebie i wtedy odpowiedz sobie, tylko sobie- czy osiagnęłeś już wszystko.... Najlepiej postaw sobie nowy cel i podejmij wyzwanie. Pustka zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajmij się więc sferą niematerialną. Materia się kończy, zawsze. Każdy jej element jest chwilowy i owszem, można się napawać tą ulotnością, ale na dłuższą metę jest to niemożliwe. Czujesz, że świadomość chce dążyć dalej, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać, czy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilla Ewelina
osiągnąłeś już wszystkie swoje życiowe cele? zacznij pomagać innym 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×