Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewa210

Biuro matrymonialne czy randki internetowe?

Polecane posty

Poproszę wasze opinie, na co się zdecydować, gdzie znależć faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeśli miałabym
wybierać, to stawiałabym na biuro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eww
Wyjsc z domu do ludzi! Isc na impreze, do klubu....itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tradycjonalistka
Wybrałabym randki internetowe. W necie siedzi wielu napaleńców, ale przecież można w swoim opisie wyraźnie zaznaczyć, że krótkotrwała znajomość Cię nie interesuje. Zawsze można poprosić o wysłanie zdjęcia i opis, a jak na spotkanie przyjdzie ktoś inny to bez problemu można odejść. W biurze matrymonialnym tego wyboru nie ma, delikwent idzie na umówione spotkanie, nie wiedząc z kim się spotyka. Można przeżyć spore rozczarowanie i zmarnować 2 h życia na siedzenie w kawiarnii u boku nudziarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek ziemniaków
internetowe jakoś to chyba szybciej idzie i nie trzeba latać po biurach , rejestrować się , wypełniac , odpowiadac na pytania - po prostu się chwile pogada , potem się umawia na spotkanie i może coś będzie , a może nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zcichapęk
wiecie ja się tylko boję tego, ze facet nie zniesie odmowy i będzie mnie przesladowal...takie urazone ego...ze się będzie mścił:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po jakim czasie pisania z chłopakiem (piszemy codziennie) powinna wyjść inicjatywa spotkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ja mojego ukochanego poznałam na gg a do pierwszego spotkania doszło po tygodniu "klikania" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć! Serdecznie zapraszam Was do logowania się na portalu www.randkazmilionerem.pl ! Tylko PRAWDZIWE konta! Tylko BOGACI mężczyźni. Tylko PIĘKNE kobiety. Miłość, sex, zabawa, randki... To wszystko tylko na www.randkazmilionerem.pl !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×