Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rif15

Bliźniacza dusza jak w "Wichorwych Wzgórzach"

Polecane posty

Znalazłem na tym forum ten tema już wcześniej i padały w miarę sensowne wpisy, w przeciwieństwie do innych miejsc w internecie Nie ma co też dyskutować o znanych objawach www.collapsingduality.com/FAQ.html Nie jest możliwe, że "przypadkowo" występują w różnych sytuacjach.. Tylko co zrobić, żeby przezwyciężyć te fatum? Jak się wczytacie ten temat, to jest problem bo generalnie jest tak, że : ludzie, którzy spotykają się na krótki, ale intensywny chwilę, a potem NIGDY nie zobaczą się. Ci ludzie są jak dwa statki, które witają się z migającymi światłami i pływają w noc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pięknie to opisałaś/opisałeś, jakbym czytała o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie ja, tylko po paru tygodniach niewiarygodnych poszukiwań mówię co znalazłem w google Pogląd większości, też błędny (nie polecam amerykańskich stron z tym związanych), bo po ang.: "It is not in the stars to hold our destiny but in ourselves." - William Shakespeare teraz tylko chyba wypada poszukać jakieś rozwiązanie sytuacji. Nie "gwiazd" niestety się obawiam, lecz ludzi.. 1. bo czy inne przeciętne, osoby w to mogą uwierzyć? :-) jeżeli zaryzykuje się i powie, to mogą źle pomyśleć o takich sytuacjach, min. że ktoś jest natrętny albo że przegina na wstępie.. 2. jak zdobyć w końcu kontakt do tej Jedynej osoby, jeżeli musisz skorzystać np. z jej znajomych, a potem się zastanawiać czy jej od razu próbować to powiedzieć - czy też czekać (i ryzykować np. utratą czasu) na jej jakąś reakcję? nie wszyscy mają dużo czasu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×