Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lewiczka2015

bogaci zawsze nienawidzą biednych czyli tych których wykorzystali i upokorzyli

Polecane posty

Gość Lewiczka2015

bogaci to kanalie niemyte o psychopatycznych skłonnościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komunizm to był ustrój biedaków którzy gnębili bogatych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komunizm trwał tylko 70 lat a bogaci gnębili biednych od zawsze i nadal gnębią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze tematu- dziękuję Ci. właśnie wszedłem na forume po długiej nieobecności. zastanawiałem się, czy nadal przebywają tu takie trepy i pajace jak wcześniej. dzięki Twojej wypowiedzi mam pewność, że nic się tu nie zmieniło, bo tak durnego tematu nie widziałem już dawno.... nie pozdrawiam, chu/j ci w d/upę i na imię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na świecie po upadku komunistycznego mocarstwa ZSRR rośnie wykorzystyywanie biednych i rozwarstwienie społeczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w uSA strzelano do włóczęgów ... czyli do bezdomnych jak do kaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwrotnie :( to biedni nienawidza bogatych :( wez sie za robote i tez bedziesz mial :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:03 haha dobre ale ja tez nie mogę pojąć że tu wiecznie jakies p****y siedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"autorze tematu- dziękuję Ci. właśnie wszedłem na forume po długiej nieobecności. zastanawiałem się, czy nadal przebywają tu takie trepy i pajace jak wcześniej. dzięki Twojej wypowiedzi mam pewność, że nic się tu nie zmieniło ..." kolego za mało znasz historię społeczną albo nie znasz jej w ogóle ale jak rozumiem ignoranca nie boli za tozwala obszczekiwać prawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"biedni nienawidza bogatych" to oczywiste, ale oni mają dobry powód do tego a bogaci nienawidzą biednych bo pewnie widok swoich ofiar przywołuje wyrzuty sumienia jeśli w ogóle je mają albo dlatego, że wiedzą, że ich ofiary mogą się kiedyś zemścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bogaci to ostatnie sukinsyny nie dość żę wyzyskują bezwzględnie biednych to jeszcze dupią im co ładniejsze kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedni sa leniuchami i nieudacznikami :( i nienawidza bogatych bo im zazdroszcza :O kto chce pracowac nie jest biedny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bogactwo deprawuje ludzi !!! bieda uszlachetnia a skrajna bieda rewolucjonizuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nienawisc bierze sie z zazdrosci i wlasnej bezradnosci, Bogaci nie zazdroszcza nikomu bo sami odnosza sukcesy i nie musza nikogo nienawidziec. Ktos ,kto chce byc bogaty ciezko pracuje ,uczy sie , zaklada wlasna dzialalnosc i odnosi sukcesy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedni mysla ,ze bogatym z nieba spada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nienawisc bierze sie z zazdrosci i wlasnej bezradnosci, Bogaci nie zazdroszcza nikomu bo sami odnosza sukcesy i nie musza nikogo nienawidziec." to liberalna bajeczka dla nierozgadniętych w istocie bezradność bierze się z systemu ekonomicznego w którym wygrywają tylko bogaci i ich dzieci, a sukcesy bogatych biorą się z bogactwa rodziców lub ze złodziejstwa. I to dlatego wybuchają bunty i rewolucje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto chce znać prawdę niech do googli wrzuci frazę "Piketty kapitał w xxi wieku" i poczyta sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiśćie część bogatych opluwa piketty'ego ale gość pokazuje co się dzieje gdy bogaci bogacą się nieumiarkowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam wielu ludzi ktorzy wychowali sie w biedzie a dzis sa bardzo bogaci ,wszystko zdobyli wlasna praca i z pewnoscia nie czuja do nikogo nienawisci bo sa ludzmi sukcesu i nikomu nie musza zazdroscic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w fazie transformacji nie trudno się dorobić bo system się jeszcze nie skonsolidował ale obecnie uda się to może 1 osobie na 100 nie więcej reszta będzie klepać biedę bez względu na zaangażowanie lub bedzie w ogóle bez pracy potem będzie jeszcze gorzej bo bogacić się beðą już tylko bogaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba kazdy wie ,ze pieniadz robi pieniadz wiec Piketty moze sobie pisac co chce ,podawac statystyki itd. ale to niczego nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bogaci nie nienawidzą biednych. Jest zupełnie odwrotnie. Bogaci do biednych mogą czuć jedynie litość lub pogardę, czasami współczucie. Niestety przeważnie biedni są również leniwi, nie chce im się d/u/p/y ruszyć, a chcieliby mieć miliony... Wystaje taki cały dzień pod sklepem z piwem w ręku i narzeka, jak mu źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy prześledzić zapisy prawne i praktykę policyjną wobec biednych w XIX i XX wieku aby zobaczyć że bogaci nienawidzą biednych. Biednych tępiono jak wszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam ludzi którzy w ciagu 2-3 lat wysłali 1000 - 2000 podań o pracę i pracy nie mają. Wiele polskiej młodzieży to przerabia, a w Hiszpanii prawie połowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w połowie XiX wieku Anglicy zagłodzili na śmierć 1 000 000 Irlandczyków aby im więcej nie podskakiwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ćwoki wam to odp*********o, jak można kogoś wyzyskiwać i jednocześnie mu współczuć że jest wyziskiwany !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bogaci okradają biednych i dupią biedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bogactwo robi z ludzi zwierzęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto ma kasę ten dupczy bez ograniczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×