Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćiou

Boję się wejść w kolejny związek

Polecane posty

Gość gośćiou

Jestem po kilkuletnim, burzliwym związku i boję się kolejnego. Wiem, że nie będę w stanie nikomu zaufać. Będę musiała sprawdzać mu telefon, komputer, kontrolować co robi. Może powinnam zostać do końca życia sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim przypadku owszem powinnaś koniecznie zostać sama i z nikim się nie wiązać póki ta sytuacja nie minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bedziesz mi nic sprawdzac tępaczko, mam hasło mam telefon i profil komputerowy, wscibska pustaczko co nie szanuje prywatnosci innych 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiou
To nie chodzi o samo sprawdzanie, bo mam swoje sprawy i nie mam czasu żeby kogoś ciągle kontrolować. Tylko ciągle żyłabym w niepewności i w podejrzeniach, że jednak coś kombinuje. Nie okazywałabym braku zaufania, ale zjadałoby mnie to od środka. Czy da się to jakoś leczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochana zwiaski to sciema tak jak miłość i inne pierdoły tego nie ma na koncu i tak kazdy z nast dostanie kopa w d**e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz znaleźć odpowiedź na swoje pytanie, chcesz zobaczyć tę sytucję szerzej i konkretniej , napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×