Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Boże spraw abym trafił na dobrą kobietę

Polecane posty

Gość gość

Bo się zniszczę, zatracę się w alkoholu. Mam 24 lata. Potrzebuję kobiety z którą założę rodzinę, wtedy będę dobrym człowiekiem, mężem i ojcem. Inaczej zginę na ulicy, nie dam rady sam przejść przez życie. Modlę się często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pijesz, to nie myśl o kobiecie, założeniu rodziny i dzieciach. już wybrałeś, i chyba dobrze, że żadna kobieta cię nie chce :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alkoholik i przygłup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słuchaj tych dwóch powyżej, typowe dla forum dobić tylko. Jestem z facetem, który lubił pić i wiem że to, że z nim jestem daje mu siły, by nie pić. Szukaj mądrej kobiety, a ona plus Twój wysiłek dadzą dobre rezultaty. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zebys mial dobra kobiete moze najpierw sam musisz sie zmienic? Przede wszystkim przestan pic bo zadna rozsadna kobieta z glowa na karku nie wezmie sobie alkoholika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezależnie od kobiety musisz przestać pić. Jak będziesz chlał to żadna baba z tobą nie wytrzyma chyba że alkoholiczka to wtedy stoczycie się na dno razem. Z ciekawości złóż wizytę u Anonimowych Alkoholików. Mogą ci pomóć jeżeli będziesz sam chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie sam najpierw się poukładaj, to reszta tez się ułoży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×