Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość afuvtttut

brzydzą mnie dziewczyny ktore farbują włosy !

Polecane posty

Gość afuvtttut

Zawsze to wyglada sztucznie i plastikowo, nawet z najlepszą farbą, zadna nie da efektu naturalnych wlosow... A taka laska z odrostami albo czarnymi/zolto blond kłakami jest wstrętna :O juz lepsza szara mysza w rozciagnietym swetrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakk k kju
polki to brudaski, mają łupiez i grzybice pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan szatynek
Dlatego preferuje szatynki bo one nie farbują włosów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję łyse, te na pewno nie farbują włosów, na głowie. polki to brudaski, mają łupiez i grzybice pochwy I dlatego farbują włosy, no bo tylko polki to robią, u kobiet innych narodowości kolor włosów zmienia się w wyniku działania woli (a może dlatego że grzybicy nie mają?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estha
farbowanie wlosow to koniecznosc bo siwa kobieta to ohydn e gówno -fuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie farbuje jestem szatynka i żyje ale nie farbuje tylko dlatego ze jestem młoda mam piękne gęste dlugie włosy falowane grube są moja chluba a ja nie chce zniszczyć ich farbowaniem nie chce mieć popalonych włosów rozdwojonych końcówek nie chce mieć łysych plackw na głowie ani prześwitw z przodu głowy nie chce być łysa koło 40-stki. Nie chce straszyć rzadzizną dlatego nie farbuje włosów nie prostuje nie używam suszarki nie chodzę do pierdolonych fryzjerek jebanych mułów bagiennych farbowanie zostawiam na czasy kiedy pojawia się siwe włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan szatynek
I za to Cię lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie farbuje włosów
nie maluje sie bo uwazam ze mi to nie potrzebne fakt, loki przeplata siwizna ale wyglada to natralnie i chce starzec sie z klasą i nie udawac kogos kim nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestetyyyy
99% dziewczyn niefarbowanymi włosami jakie widziałam w życiu, to brzydkie zaniedbane brzydule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko co ma zrobić ktoś kto nie lubi swojego koloru włosów? Ja jestem jasną szatynką - latem wszystkie włosy na wierzchu mam właściwie blond i wyglądam jakby mi się kolory sprały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiki są tutej
Staniszkisz dobrze wygląda ze swoimi siwymi włosami, a takie co farbują i to w tym wieku to szkarady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja farbuję i mam Cię w dupie. :D ba, czasem chodzę z jasnymi odrostami (a farbuje na czarno), powinnaś zerzygać się na mój widok. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbm
ja farbuje włosy dwoma kolarami...wygolone boczki na czarno a góra na czerwono....ja to cię bęwnie brzydzę,co cwelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie farbuje włosów
tez mi ocena moge byc brzydka co nie przeszkadza byc piekna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie farbuje włosów
jazda sie zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhmvf
siwe ścierwa sa ohydne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhgffghy
Większość kobiet która farbuje włosy jest ohydna po co farbować?żeby ukryć brzydate!widziałem masę pięknych kobiet które nie farbują włosów znany przykład?Natalia siwiec-jedna z najpiękniejszych kobiet świata penelope Cruz -nie trzeba komentować obie szatynki marza i nich nikomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondas_Kraków
Brunetka farbowana to jeszcze ujdzie ale żółta blondynka to ohyda! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady. Ja farbuję naturalnymi farbami Biokap i mam piękny kolor, a Ty nie poznałabyś się, że nie jest on naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam odwrotnie 99?% farbowanych oszpeciło się właśnie farbowaniem na kolor który ... nie pasuje... ma odrosty (jasne bądż za ciemne)... kolor nie wyszedł i jest sraczkowaty ale właścielka chodzi dumna bo zrobiła sobi8e blooooond ;) ha ha ha.... włosy popalone.... włosy przerzedzone..... włosy przetłuszczone nadmiarem odżywek, lakierów i innych specyfików.... matowe bez połysku.... przesadzony rażący kolor.... rzadko się zdarza aby farbowana kobieta wyglądała ładnie i naturalnie :) Za to te o naturalnych włosach zazwyczaj mają lśniące długie kosmyki, zdrowe, gęste, czasami naturalnie rozjaśnionymi przez słońce, mieniącymi się :) Ja mam właśnie takie długie blond włosy naturalnymi jaśniejszymi pasmami od słońca, i nie jestem zaniedbaną brzydulą, po za tym ludzie którzy mnie nie znają nie wiedzą, że to moje naturalne włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bez przesady. Ja farbuję naturalnymi farbami Biokap i mam piękny kolor, a Ty nie poznałabyś się, że nie jest on naturalny. xx To tylko tobie się wydaje że nie widać, widać które farbowane a które nie, nie masz się co łudzić ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładne naturalne włosy, to mają tylko brunetki i nikły procent blondynek, a statystyczna Polka ma szary szczurowaty ciemny blond/brąz, co wygląda fatalnie, farbowane też nie lepiej- w większości mają źle dobrany kolor i uzywają tanich zbyt mocnych farb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowanaplatyna
Pokaż swoją fotkę zobaczymy jak ty wyglądasz w swoich naturalnych. Powinnaś być na fotce sote no bo przecież skoro brzydzą cie osoby ktore malują włosy to i powinny takie ktòre się malują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój naturalny kolor nie jest zły - taki ciemnawy bond ze złotymi pasmami (raz ktoś nawet pytał jakiej farby używam), ale całe życie z jednym kolorem? To nuuudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"fakk k kju 2012.10.10 polki to brudaski, mają łupiez i grzybice pochwy". Twój poziom umysłowy nie jest większy niż ameby, bo to nie ma nic wspólnego z brudem. Ale nie ciesz się, pierwotniakom jeszcze szybciej to się przytrafia, bo poza ślepym łykaniem antybiotyków biorą jeszcze sterydy i hormonalne odżywki, żeby zrekompensować sobie brak tego mięśnia na czubku głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już w VIII wieku kobiety farbowały włosy, także się zapadła naturalistko nie wypowiadaj, włosów łonowych też sobie nie golisz???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lieheardawans1977rogdq
A ja mam odwrotnie 99?% farbowanych oszpeciło się właśnie farbowaniem na kolor który ... nie pasuje... ma odrosty (jasne bądż za ciemne)... kolor nie wyszedł i jest sraczkowaty ale właścielka chodzi dumna bo zrobiła sobi8e blooooond ha ha ha.... włosy popalone.... włosy przerzedzone..... włosy przetłuszczone nadmiarem odżywek, lakierów i innych specyfików.... matowe bez połysku.... przesadzony rażący kolor.... rzadko się zdarza aby farbowana kobieta wyglądała ładnie i naturalnie Za to te o naturalnych włosach zazwyczaj mają lśniące długie kosmyki, zdrowe, gęste, czasami naturalnie rozjaśnionymi przez słońce, mieniącymi się Ja mam właśnie takie długie blond włosy naturalnymi jaśniejszymi pasmami od słońca, i nie jestem zaniedbaną brzydulą, po za tym ludzie którzy mnie nie znają nie wiedzą, że to moje naturalne włosy. Jasne http://42x.nl/2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie brzydką idioci uważający się za ekspertów. I będę się farbować,bo lubię mieć rude włosy. Walcie się :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×