Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Red Eyes

Całe Zycie sama....Wy tez?

Polecane posty

Gość Red Eyes

Tak mi sie wydaje,ze cale zycie bede samotna.Wciaz odrzucam tych,ktorzy maja wady.A sama mam ich ciut... Moje zycie bedzie jeszcze bardziej szare niz jest.A facet na cale zycie-to juz chyba nie mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janieczka
to sobie kobiete znajdz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krateczka
Mh... ja też wciąż sama a taka fajna babka ze mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Red Eyes
Ja mam wrazenie,ze potrzebuje dwoch facetow.Jednego by dawac mu Milosc i to co najlepsze,a drugiego do klotni itd. hym...bez sensu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego tak jest,ze kobieta nawet jelsi jest ladna,inteligentna,a mimo to siedzi i placze,ze nie ma Milosci?No fakt,ze jak by chciala na sile to mogla by miec kogos tam,ale to nie bylo by to ,bo szukane na sile :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brak komunikacji miedzyludzkiej, no chyba ze jestes az tak wybredna, ze mialas 6 czy 7 chlopakow i z kazdym bylo Ci zle... no to wtedy sprawa rysuje sie nieco inaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krateczka
Jak ja :) żebym chciała po prostu z kimś być to adoratorów pełno... a czekam na tego jednego, tego w którym się zakocham. Każdy facet co się koło mnie kręci to jakoś nie TEN :( PS. Teraz o jednym myślę, że może ten ...ale nie potrafię się przed nim uzewnętrznić. A on? też coś skryty... może po prostu go nie interesuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzziii
po prostu,,,fajni faceci boja sie zajebistych kobiet ( czytaj : madrych i ślicznych itd) a ci byle jacy ale odwazni nas podrywaja - ale nic z tego nie wynika bo my chcialbysmy tych fajniejszych i tak dalej,,,to bledne kolo ale niestety tak jest:( takie zycie smieszne,,,ale moze sie doczekam tego co sobie wymarzylam :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RedEyes
No wlasnie mialam facetow kilku i ...Generalnie to ja wybredna kobietka jestem...hym...Niewiem czemu.Moze temu,ze widze co sie dzieje w moim otoczeniu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×