Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lekka, zwiewna i wygodna

Cechy internetowego podrywacza.

Polecane posty

Gość Lekka, zwiewna i wygodna

Jak w temacie, czy wiecie czym się charakteryzuje internetowy podrywacz i kiedy należy wzmóc czujność? Będę wdzięczna za wskazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kiedy należy wzmóc czujność? " jak pojawi sie nick cream :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekka, zwiewna i wygodna
Córko wulkanizatora dzięki za odpowiedź:) Regres Tobie tez dziękuję, acz wyjątkowo nie trzymasz się tematu. Cenię Twoje wypowiedzi ale tym razem, to co ma jakiś cream do tego? Pytanie postawiłam, ponieważ poznałam właśnie czarującego faceta przez jeden z portali randkowych. Wymiana postów przebiegała sympatycznej atmosferze, lecz po kilku dniach znikł nieoczekiwanie jak się zjawił:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze, że niebo mozna odnaleźć w twoich ramionach, że tęsknił jak nie pisałaś i może powiedziec dlaczego, że jesteś piękna, wyjątkowa, gdy sie pojawiasz serce szybciej mu bije i przestaje myslec bo krew jak oszalała odpływa w dół powodując że nie mógłby wtać, by nie zostało zauważne jak na niego działasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekka, zwiewna i wygodna
Dajmitęnoc dzięki...To dopiero początek znajomości, pisaliśmy przez kilka dni i na pewno nie w aż tak poufały sposób.A teraz milczy, w międzyczasie pozwolił sobie tylko na pozostawianie mi krótkiej wiadomości z zapytanie co będe porabiać w weekend. Macie jakieś sugestie jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co ma jakiś cream do tego?" oj zdziwiła byś sie !!! jak wiele by ci to powiedziało ;) no ale skoro nie wiesz o kim mowa wiec nic tu po mnie brakło by mi czasu na tłumaczenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupki hinskie
Regres i kiedy należy wzmóc czujność? " jak pojawi sie nick cream o jaaaaaaaaaaaaa jeden tu taki grasujeeeeeeee ale z niego podrywacz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! strzeż sie regres mowi dobrze!!!!!!!!!!!!!!!! cream bedzie cie mamic i mamic... do lozka zaciagnie..... ojj biada tej do ktorej zagada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekka, zwiewna i wygodna
Regres oj zdziwiła byś sie !!! jak wiele by ci to powiedziało no ale skoro nie wiesz o kim mowa wiec nic tu po mnie brakło by mi czasu na tłumaczenia Fakt, szkoda czasu bo interesuje mnie ktoś zupełnie inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekka, zwiewna i wygodna
DajMiTęNoc a to nie jakiś pryszczaty onanista? Na fotce wygląda normalnie, ujął mnie czym innym, życzliwością i delikatnością. A teraz cisza. Pierwszy raz coś takiego mnie spotyka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupki hinskie
cream jest reprezentuje typowego podrywacza. go zapytaj jak poluje......... a bedziesz wiedziec wszystko!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekka, zwiewna i wygodna
brum: Błękitne oczy i miły uśmiech. A jesli ma inny kolor oczu? Nie pytam o wygląd, pytam o reakcje. Co taki człowiek sobie myśli...może trawi tą znajomość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekka, zwiewna i wygodna
zupki hinskie: cream jest reprezentuje typowego podrywacza. go zapytaj jak poluje......... a bedziesz wiedziec wszystko!!!!! Dzięki za odp., może Ty mi napiszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekka, zwiewna i wygodna
brum A czemu zgłębiasz temat? Bo mnie zainteresował sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam takiego jednego
ale nie mami zero miłych czułych słowek rozmowa jak z kumplem, też znika czasami i go dłużej nie ma nieraz kilka dni nieraz tydzień tłumaczy się pracą i tym że nie lubi pisania przez gg czy w innych formach woli spotkania:)faceci to dziwne stworzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekka, zwiewna i wygodna
znam takiego jednego: ale nie mami zero miłych czułych słowek rozmowa jak z kumplem, też znika czasami i go dłużej nie ma nieraz kilka dni nieraz tydzień tłumaczy się pracą i tym że nie lubi pisania przez gg czy w innych formach woli spotkania faceci to dziwne stworzenia Wiesz, to mogłoby się w sumie zgadzać. No nic, liczę że nie robi mnie w trąbę i odezwie się jeszcze. Dzięki za pocieszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekka, zwiewna i wygodna
brum: Sma masz jakąś teorię na ten temat? Nie, liczę że czytającym coś wpadnie do głowy w tym temacie, ja juz samym tytułem topiku zasugerowałam, że może być podrywaczem, ale być może niesłusznie. Chciałabym się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam takiego jednego
trzeba bacznie uważać na te znajomości z neta a naj lepiej by jak naj szybciej się spotkać wtedy można więcej wyjażyć co to za człowiek itp w rozmowie w cztery oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekka, zwiewna i wygodna
znam takiego jednego: trzeba bacznie uważać na te znajomości z neta a naj lepiej by jak naj szybciej się spotkać wtedy można więcej wyjażyć co to za człowiek itp w rozmowie w cztery oczy W pełni się z Tobą zgadzam. Zobaczę tylko, czy w ogóle się odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam takiego jednego
jeszcze jedno dodam pisze z róznymi facetami i w sumie mniej więcej wiem jak ktoś się zachowuje komu zależy czyli tak że jest częsty kontakt dzień milczenia to duuużżooo, a taki co robi se takie przerwy milczeniem to po prostu zlewa tą znajomośc i na pewno ma kogoś innego u boku..więc autorko nie daj się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekka, zwiewna i wygodna
znam takiego jednego jeszcze jedno dodam pisze z róznymi facetami i w sumie mniej więcej wiem jak ktoś się zachowuje komu zależy czyli tak że jest częsty kontakt dzień milczenia to duuużżooo, a taki co robi se takie przerwy milczeniem to po prostu zlewa tą znajomośc i na pewno ma kogoś innego u boku..więc autorko nie daj się.. Aha, wezmę to pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek z Pułtuska
Jak masz spotkanie z koleżanką i nagle zaczynasz przebierać nogami chcąc już lecieć do domu . odpalić kompa i sprawdzić własna skrzynke pocztowa lub komunikator GG w nadziej że twój amant odpisał ci to wtedy TAK trafiłas na podrywacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekka, zwiewna i wygodna
Maniek z Pułtuska Jak masz spotkanie z koleżanką i nagle zaczynasz przebierać nogami chcąc już lecieć do domu . odpalić kompa i sprawdzić własna skrzynke pocztowa lub komunikator GG w nadziej że twój amant odpisał ci to wtedy TAK trafiłas na podrywacza Hmm, to brzmi niewiarygodnie ale tak właśnie jest....szkoda. Ale dziękuję, że sprowadzacie mnie na ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam takiego jednego
Maniek nie prawda bo ja znałam wartościowego faceta i też się tak zachowywałam i ciągle sprawdzałam gg i wcale nie okazał się podrywaczem:)więc na to nie ma regóły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cechyyyyyyyyy
dużo pisze ,komplementuje ,prowokuje nr 1 na kafeteri to psełdonim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek z Pułtuska
Skoro leciałas do domu by sprawdzić czy ci cos odpisał ,to zbudzła w tobie emocje,czyli w pewien sposób poderwał.Odrywał cie od zajec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×