Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość27

Chce być tylko miły czy podobam mu się?

Polecane posty

Gość gość27

Poznałam 3 kolegów i jeden z nich normalnie się ze mną wita,drugi mnie ignoruje,a trzeci,ten o którego pytam to jak mnie zobaczy to od razu ma banana na twarzy,błyszczące oczy,wita się ze mną radośnie,zagaduje.Tyle,że on ma dziewczynę.Ale nawet jak kiedyś z nią szedł za rękę to i tak radośnie się ze mną przywitał.Byłam ostatnio na jego koncercie to nawet ze sceny się ze mną witał,potem jeszcze w przerwie przy tych namiotach dla muzyków się ze mną porozumiewał tak trochę na migi,no ale nie podchodził.Napisałam mu potem,że fajnie gra to mi napisał,że mu miło i że fajnie,że przyszłam na koncert.Znamy się krótko,ale czy on chce być po prostu miły czy mu się podobam?Co myślicie o tym,że pomimo,że szedł z dziewczyną za rękę to od razu zaczął się ze mną radośnie witać,pomimo,że wtedy znaliśmy się dopiero tydzień czasu i nawet go w pierwszej chwili nie zauważyłam dopóki się nie odezwał,bo się spieszyłam.. a, nie wiem czy to istotne,ale swojej dziewczyny mi nie przedstawiał. Co myślicie o tym wszystkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musi cie b. lubić jako koleżanke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kocha cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę, że on po prostu jest taki otwarty. Tak samo radośnie reaguje pewnie na inne koleżanki. No, nie jest to dobry materiał na faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość27
Zauważyłam,że na imprezach gada z innymi dziewczynami,ale nie szczerzy się tak do nich.Na koncercie,z członkami zespołu stała i gadała jakaś dziewczyna,mają też dziewczyny w zespole,ale poza zwykłą rozmową nie zauważyłam niczego innego,nie widziałam,żeby do jakiejkolwiek innej suszył zęby.Wtedy widziałam go tylko raz z tą jego dziewczyną,ale ona nie zwróciła na mnie wcale uwagi,szła taka poważna,a on taki uradowany zaczął do mnie wołać "hej".Dodam jeszcze,że raz jak byliśmy na domówce: ja,on i jego koledzy to robiłam im wszystkim masaż,bo mam taki zawód po prostu no i chcieli,żebym pokazała co potrafię no i każdy z nich normalnie reagował,a ON był bardzo zadowolony i zaczął w trakcie tego masażu miziać mnie coraz bardziej po kolanie.Nie wiem jednak czy to miało coś znaczyć czy to normalna reakcja fizjologiczna faceta,kiedy jest mu przyjemnie.Od razu mówię,że wtedy jeszcze nie wiedziałam,że ma dziewczynę.Aha,a jeszcze przed tym masażem graliśmy w butelkę i on powiedział coś takiego,żebym zatańczyła i że w trakcie tańca mogę zrobić cokolwiek zechcę z którymkolwiek z nich zechcę,że oni najlepiej zamkną oczy,ale że nie chodzi tylko o jedno i że jak jestem inteligentną dziewczyną to będę wiedzieć o co chodzi.Nie domyśliłam się jednak,więc nic nie zrobiłam,próbowałam go wprost dopytać o co mu chodzi,ale nie chciał powiedzieć.Jednak za każdym razem nasze relacje są coraz lepsze,a on za każdym razem jest coraz bardziej dla mnie miły i mam wrażenie,że coraz bardziej podekscytowany jak mnie widzi... Ja go bardzo polubiłam,ale czy z jego strony to jest tylko właśnie otwartość i koleżeńskie zachowanie (tylko on z tej ekipy tak się wobec mnie zachowuje) czy chodzi mu o coś więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy chłopak nie może cię po prostu bardzo lubić i cieszyć się na twój widok? Dlaczego baby wszytko oceniają pod kątem ewentualnego związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość27
Może,dlatego pytam.Wydaje mi się jednak,że takie lubienie pojawia się przynajmniej po tygodniach/miesiącach znajomości,a jego tak pozytywna reakcja pojawiła się już na drugim spotkaniu (a drugie spotkanie było po tygodniu),no a znamy się niecałe 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość27
Aha,przypomniała mi się jeszcze jedna sytuacja.Jak rozmawiał z dziewczynami w klubie to podchodził i normalnie mówił,bez dotykania,chociaż w klubie to ciężkie ze względu na hałas.Jednak jak mi coś chciał powiedzieć na początku to podszedł i objął mnie w talii obiema rękami tak jakby przytulając i dopiero mówił.No ja jestem trochę przyzwyczajona do takich sytuacji,bo wiadomo,że jak jest hałas to tak się robi,no ale do innych dziewczyn tak blisko nie podchodził.Aa,i nie wiem czemu,ale jak ja mu chciałam coś powiedzieć później i obejmowałam go za szyję (tylko dlatego,żeby słyszał,bez żadnych podtekstów) to chwytał mnie tak zdecydowanie za przedramię,ale czy w sensie pozytywnym czy nie to trudno mi powiedzieć.Całkiem możliwe,że on jest po prostu otwarty i polubił mnie po koleżeńsku,ale może Wy mnie w tym utwierdzicie,bo niektóre zachowania są dla mnie trochę dwuznaczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz mu się podobać i też pozwala sobie na smialość, ale pewnie wyczuł że na niego lecisz. Kochana, tyle postów tu wysmarowalaś, że nie mow że nie. Dla mnie taka wylewność faceta na początku to zly znak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby się poważnie zakochal, to taki śmiały by nie byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość27
Nie ma mowy o zadnym zakochaniu jego we mnie, bo znamy się dopiero niespełna 2 tygodnie,więc można mówić jedynie o podobaniu się, no co najwyżej początkach zauroczenia,w co i tak watpie.Co do śmiałości to on musi być śmiały, skoro na co dzień występuje na scenie.Tylko widzicie,jeden z jego kolegów tylko się ostatnio ze mną przywitał, drugi niby też, ale potem zaczął zachowywać się wobec mnie chamsko,więc go olalam i on od tamtej pory zachowuje się jakby mnie nie znał, a z kolei ON zachowuje się jakbysmy znali się od zawsze.Po prostu zastanawia mnie to czy facet mógł mnie w tak krociutkim czasie tak bardzo polubic po kolezensku i przez to jest taki wylewny czy zachowuje się tak z innego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×