Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chciałabym kogoś mieć ale wszystkich odrzucam

Polecane posty

Gość gość

Choć podobam się i kilku w tym roku mnie podrywało, ale wszystkich odrzuciłam :( Po rozstaniu na razie nie czuje sie gotowa na związek, mam o to żal do siebie, ze ich odrzuciłam, ale poki co chyba nie umiem inaczej... A czuje się samotna z drugiej strony. Rozumiecie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile lat masz? Rozumiem, ja mam 26 i chcę stabilizacji, a nie bardzo ku temu zmierza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem bo mam podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szaarryyy
Ja nie odrzucam,ja nie dopuszczam...to chyba zdrowsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28, ale wyglądam młodziej... mam do siebie wyrzuty o to, że ich odrzucam, ale mam jakąś wewnętrzną blokadę bo rozstanie było niedawno (2 miesiace temu) i ciezko mi sie z kimś umowic, przede wszsytkim boje sie odrzucenia, rozczarowania... ale tez bardzo bym chciala byc zakochana z wzajemnoscia...Ahhh, ciezko mi z tym czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie dopuszczam :O Jestem miła, ale albo podaje zły numer komuś, albo mowie, ze niby kogos mam, bo nie umiem teraz nikomu dac szansy :( A mam o to wyrzuty do siebie, ze zmarnowałam w tym roku kilka szans na poznanie kogos nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś niedojrzała emocjonalnie. Albo z tego wyrośniesz (28 lat!!!!!), albo będziesz miała problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiemy ja zawsze wszystkich odrzucam nikt nie jest niezastapiony a pozatym szybko sie nudze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się zakochasz to problem minie:) ale to nie jest proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(chlop 23l)mam to samo, kiedys sie zakochalem rozstalem po tym mialem kilka potencjalnych partnerek ktore zabiegaly o to by sie spotykac, ale olewalem i sie konczylo a teraz nie mam nikogo i zle jest byc samemu. jak bedzie jakis nastepny adorator to daj szanse, nic nie tracisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×