Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oiuiouio

Chłopak 24l mnie już nie pociąga, bo cieszy się, że jest głąbem.

Polecane posty

Gość oiuiouio

Czy ze mną jest coś nie tak, że przestał mnie pociągać? Proszę, żeby osoby, które odpisują, napisały, ile mają mniej więcej lat. Nie interesują mnie odpowiedzi nastolatków, bo macie świeżą wiedzę ze szkoły, a po latach życie i pamięć wygląda zupełnie inaczej. U świetnego programisty, który żyje programowaniem, nie martwiłoby mnie, że nie zna państw sąsiednich i ich stolic, bo nie musi podróżować, by fajnie zarobić i nie musi oglądać wiadomości, by cos wniosły mu do życia potrzebnego. Więc nic się nie stanie, jak nie pamięta. Wracając do tematu... On nie potrafi wymienić państw, które graniczą z Polską. Stolice tych państw zna tylko niektóre. Myślał, w rok po sprawie z Krymem, że to była stolica, którą Putin odbił Ukrainie. I jest z tego dumny... Szczyci się, że lubi film "Głupi i głupszy"... U jego rodzeństwa przeczytać "Krzyżaków" to był obciach... dla mnie to bycie głąbem. Jego rodzice mają firmę, ale nie chce się nauczyć jej prowadzić. Ma dużą rodzinę i zapewnioną przez to dobrą pracę. W ogóle, chyba potrafi się bardzo szybko uczyć czegoś, jak potrzebuje, by zarabiać. Ale poza tym, nie wie prawie NIC. Nie interesują go życiowe sprawy, np. samochody. Na studiach (jedne z najlżejszych na uczelni, nie prestiżowe), w szkole- NIC go nie zainteresowało, nie czytał sobie nic sam z siebie... Żadnych ciekawostek z nich nie potrafi mi opowiedzieć. Tylko naparza w gry, czyta fantastykę i ogląda proste, efekciarskie filmy. Jest przy tym fajny dla mnie, umie gotować, pomaga w domu... Fajnie żyć z kimś, kto nie będzie próbował ze mnie zrobić kury domowej. Powinnam się próbować do niego jakoś przekonywać?jezyk.gif Ja pochodzę z rodziny, gdzie trzeba prawie że walczyć o przetrwanie, pracę i wykształcenie. Więc mi szczęka opada, mimo że było fajnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiuoop
Nie macie zdania w temacie?;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tepota niestety
nie pociaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj go jakoś zmobilizować do nauki ale nie zostawiaj go istotne jest to że jest dobry dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oioioi
Ale on nie chce:P Powiedział, że się nie nauczy i już.... :/ :/ A ile masz lat, ostatnia osobo i czym się zajmujesz mniej więcej?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×