Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chłopak jest zazdrosny o mojego przyjaciela

Polecane posty

Gość gość

Wszystko zaczęło się od tego jak mój przyjaciel zaczął się do mnie przytulać po pijaku. Mój chłopak to zobaczył i zrobił wielką aferę. Twierdzi,że mu się podobam i jest we mnie zakochany.Byłam zaskoczona bo dla mnie sprawa jest jasna jesteśmy tylko kumplami i tyle.Rozmawiałam z przyjacielem ale wszystkiego się wyparł. Po tej całej sytuacji gdy wyjeżdżałam za granicę znajomi przyszli się ze mną pożegnać na PKS. Przyjaciel też przyszedł ale nie podszedł do mnie tylko obserwował mnie z daleka w kapturze. Powiedziałam mu o tym twierdził,że to nie on i był zupełnie gdzie indziej. Jestem pewna,że to był on. No i mówi mi rzeczy typu "Dla mnie zawsze będziesz jedyna". Ja już nie wiem co mam myśleć... Mój chłopak ma rację ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma przyjazni damsko-meskich, predzej czy pozniej tak to wyglada. Twoj chlopak ma racje, macie trojkat, zdecyduj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest takie proste mam olać długoletnią przyjaźń tak po prostu ? (znamy się 16lat) Z chłopakiem jestem 8 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przyjaciel jest o chłopaka zazdrosny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest,bo jesteśmy ze sobą już długo więc się oswoił z tą myślą. Ale jak coś wspomnę o jakimś koledze. To mówi,że go to nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziwię się Twojemu chłopakowi, że jest zazdrosny, to normalne. Cóż, masz chłopaka i jeżeli go kochasz, to niestety nie możesz jechać na dwa fronty. Przyjaciel widocznie się nie oswoił z tą myślą. No friendzone, jeżeli mówi, że zawsze będziesz tą jedyną. Cóż. Jeżeli zależy Ci na swoim chłopaku, to bądź z nim i uświadom mu, że nie musi się przejmować, że go zdradzisz czy coś. No a przyjacielowi musisz niestety uświadomić, że nic z tego nie będzie. No chyba, że coś czujesz do niego, wtedy to już jest słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham swojego chłopaka. No a przyjaciel jest dla mnie ważny. Obaj się nie lubią bardzo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlopaka zawsze mozna zmienic przyjaciela nie bardzo ;) taka prawda jesli facet nie jest twoim przyjacielem na tyle zeby odsunac innych to sobie daruj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kością niezgody między nimi jesteś ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikogo nie można zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopak kazał mi wybierać między nimi dwoma ale udało mi się go przekonać,że to nie fair. Nie chcę robić niczego pod przymusem tylko sama zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde musze zaczac czytac tresc postow nie tylko tytuły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej mnie wkurza w tym wszystkim,że jak próbuję rozmawiać z kumplem to się wypiera wszystkiego i kłamie. Powiedział mi,że mu trudno mówić o tym co czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i serio sie nie domyslilas o cos chodzi.... czy lubisz sobie robic dobrze piszac o tym ze ktos odpisze i potwierdzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz spokojnie zmienic tytul na przyjaciel jest zazdrosny o chlopaka w sumie i tak to cie bardziej obchodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plącze cały czas. A ja nie umiem spojrzeć na sprawę obiektywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staram się rozwiązać przyczynę kłótni w moim związku więc oczywiste,że mój chłopak jest najważniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dlatego skupiasz sie na tym co czuje przyjaciel nie no tak ma to sens......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×