Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chłopak milczy w dzień tylko wieczorem

Polecane posty

Gość gość

W dzień zazwyczaj zero kontaktu a jak dzwonię w jakiejś sprawie to ma wyłączony telefon. Zwykle rozmowa 5-10 minut wieczorem typu " co u ciebie" i to wszystko. Tak sobie myślę,że nie pamiętam by kiedyś dotknął mojej twarzy, nawet ustami / nie lubi/ To pewnie sciema, jestem rezerwowa. Ile można znieść? Ja już nie potrafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to znajdź takiego co nap...pierdoły przez telefon cąły dzień, jak baba na bezrobociu i jest tak napalony ze nic tylko by ciebie dotykał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma Cie gdzieś, jest z Toba z braku laku póki nie trafi się lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy to normalne, że facet nie muśnie nawet policzka swojej dziewczyny, zaznaczam nigdy tak się nie zdarzyło. O pocalunkach juz nie wspominam.Co o tym myslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty myśleć? Dobre sobie :-) Jakbyś potrafiła używać mózgu, to już dawno tego kolesia nie byłoby w Twoim życiu. To że ma Cię gdzieś aż wali po oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam nadzieję, że się zmieni. Naiwne w to wierzyłam. Klapki opadły i dostrzegłam swoją głupotę. Jednak boli i przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę zniknąć, tak by mnie więcej nie zobaczył i nie usłyszał. Rozpłynąć się we mgle na zawsze, na dobre, bez powrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodź mała, zaopiekuję się Tobą. Ja Cię będę dotykał ustami i Ty mnie będziesz dotykać ustami. Już nie mogę się doczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.25- tak właśnie zrob. On ma Cie w d...e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie tak :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe, że siedzisz na ławce rezerwowych, a on intensywnie szuka tej jedynej upragnionej. Jeśli nie znajdzie zawsze jesteś Ty. UCIEKAJ, UCIEKAJ, UCIEKAJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×