Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aśka lilo

chłopak mysli że jestem dziewicą...

Polecane posty

Gość aśka lilo

a ja już dawno nie jestem, miałam przed nim 4 chłopaków z którymi uprawiałam seks. Bardzo mi na nim zależy, rozmyslając co mogę zrobić, znalazłam takie coś: http://allegro.pl/hit-sztuczna-blona-dziewicza-exxxtra-zabawa-i1972787306.html zobaczcie: 2. wyciągnij implant z aluminiowej torebki, w ciągu maksymalnie 15 sekund umieść go w pochwie. 3. dopiero po około 20 minutach można odbyć stosunek, 4. trwałość implantu wynosi 6 godzin, 5. w trakcie stosunku można udawać ból w celu uzyskania pełnego realizmu, 6. po wejściu penisa do pochwy następuje przerwanie błony dziewiczej :) Co sądzicie? Droga jest trochę ta błona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkkaksisd
Dobre:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśka lilo
Nie wyjdzie na jaw, ja jestem nieśmiałą osobą, wierzącą, po sposobie bycia nie pozna na pewno. A tamci faceci mieszkają w innych miastach. Co sądzicie o tej błonie? Po co są 2 implanty w cenie? Do czego mi drugi? Może jest tu jakaś dziewczyna, która się ze mna złoży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutny czlowiek
Ja pierrdole i jak tu zaufać jakiejkolwiek kobiecie no jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem lekarzem ale coś takiego chcesz sobie "tam" włożyć? "skład implantu: Rozpuszczalna w wodzie karboksymetyloceluloza, naturalny klej białkowy, nietoksyczna ciecz imitująca krew." Skąd wiesz, że Ci nie zaszkodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie odniesiesz
do tego, luzer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśka lilo
Słowo, to nie prowo. Dlaczego sprzedają po 2 implanty? To bez sensu, po co komu 2? :O Jacek - dlaczego ma zaszkodzić, skoro wyprodukowana jest z naturalnych składników? Żel nawilżający też nie szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to jest dobre
uśmiałam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to jest dobre
ąska, po co dwie? może po to byś mogła pierwszą wypróbować z innym :D:D:D ale się śmieję :) dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leze i kwiczeeee
pewnie zaczepi mu sie to na penie i zapyta "a co to?" a ty na to "to moje dziewictwo, najdrozszy' :D hahahahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśka lilo
dobra, wiecie co... nikt mi na razie nic nie doradził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@aśka lilo Gdybyś miała dziecko, dałabyś mu to aby zjadło? Po drugie - co to jest "karboksymetyloceluloza". Celuloza? W pochwie??? Help! Jest tu jakiś lekarz, biolog, chemik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśka lilo
Nikt mi nic sensownego nie napisze? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztuczna i głupia
dwa są po to, żebyś spróbowała za pierwszym razem z wibratorem:classic_cool: będziesz spokojniejsza:) powodzenia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józef
Jesteś szmatą a chcesz udawać że nie jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się zastanawiam
jozef dlaczego tak piszesz faceci to są dopiero szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się zastanawiam
niech sobie mysli, nic mu nie mów że nie jestes ja swojemu powiedziałam i do dzisiaj mi to wypomina najgorzej jest po pijaku a miałam tylko jednego przed nim on mi powiedział ze miał dwie,po slubie okazało się ze o dwóch zapomniał a i tak to ja jestem ta puszczalska:( jak nie chcę z nim sie kochać to mówi, ze co to dla mnie przecież si nie wymydli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśka lilo
Słuchajcie kupiłam to. Pożyczyłam pieniądze, ale kupiłam, bo zaplanowałam że zrobię prezent chłopakowi na Sylwestra. Mam nadzieję że zadziała. A drugą sztukę sprzedam na Allegro. Chyba że zostawię w razie czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymuś
Drugi jest do odbytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasia bez stasia
hehehehe to nie moze byc prawda:D a w co ty wierzysz dziecko, skoro piszesz ze wierzaca jestes? a z 4-ma facetami z różnych miast się puszczałaś? no niestety - smutny człowiek ma rację i józef tez:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśka lilo
co ma jedno do drugiego? seks z kimś kogo się darzy uczuciem nie jest grzechem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdkcmdkcmd
ja pierdole to juz nawet dziewictwo mozna kupic?? co jeszcze.. a Ty zajebiscie go kochasz i przy pierwszym razie oszukujesz jakas pojebana jestes ja bym w zyciu tego do cipy nie wlozyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśka lilo
nie jest to oszustwo. Psychicznie jest dla mnie jedynym, z poprzednimi mnie za bardzo nic nie łączyło. A sztuczna błona i krew upewnią go w tym i będzie szczęsliwy. Ja też. Czy szczęście jest oszustwem? Zastanów się co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halibut to jest taka ryba
lepiej mu o tym powiedz jak najszybciej to uratujesz swoj zwiazek gdyz moim zdaniem to wyjdzie predzej czy pozniej tak siek czy owak krzywdzisz go i robisz go w chuja bardzo ostro normalny facet rzucil by cie w pizdu za takie numery ale jemu pewnie pizda zaszla na oczy nie prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×